Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar – Hemenarkadasbul.com

Evlenmek isteyen Memur Bayanlar

Merhabalar Serap benim adım. 28 yaşındayım dostlar. Nasılsınız ümit ederim iyisinizdir? Ben birazcık heyecanlıyım aslen doğal olarak ki sebepleri var. Birincisi buradan ilk kez duyuru açıyorum. Doğrusu evlilik yapmak isteyen işgören bayanlar. Uzun süredir düşünüyorum aslen gerçek bir {arkadaş} bulsam iyi mi olur, iyi mi ilerleriz diye. Birazcık talih birazcık da kısmettir bu işler dolayısıyla hepimiz aynı şeyi düşünmeyebilir. Benim çevremle aram iyi genel anlamda mesele yaşamam fakat damarıma basılmış olduğu vakit arkama dönerek de bakmam.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İnsanların hayata görüş açısı devamlı değişik olabilir saygı duyarım fakat benim de kriterlerim var dostlar. Birincisi öyleki kolay kolay sinirlenmem. Kıskanç biri olduğumu da söylemekte yarar var. Sevdim mi tam severim kısaca. Her neyse süreç bundan ibaret şu sıralar. Yalnızlık yaşıyorum elbet bu sebepten dolayı duyuru açmayı doğru buluyorum. Bakalım kimler yazacak kimler {arkadaş} olmak isteyecek.

Evlilik yapmak İsteyen Işgören Bayanlar

Dedim ya insanlarla aram iyidir. Günden güne gençleştiğimi de hissediyorum. Bunun haricinde iyi mi desem işte yalnızlık da bana gore değilmiş. Bu mevzuda hepimiz ne düşünüyorsa saygı duyarım fakat şimdi kriterlerimden bahsedeyim o vakit. Önceliğim kibar erkeklerdir. Hanıma sevgi besleyen onu kırmayan ve hep onun iyiliğini düşünen erkekler var ise buyursun mesajlarını göndersin ben buradayım.

Evlilik yapmak isteyen işgören bayanlar dedim ya benim en fazlaca dikkat ettiğim şey dürüstlük kesinlikle. Dürüst olmayan erkekle benim asla işim olmaz. Bu yaşıma kadar bu şekilde olmuştur hep. Doğrusu bir defa yalan söylendiği vakit vaka bitmiştir dostlar. Her her neyse bunların konuşulacağı bölgeler burası değil mesajlardan konuşuruz ona gore ilerleriz. Bildiri atacak olanlara numaramı da vereceğim dostlar asla mesele değil. Ben şimdilik kaçar. Ay heyecanla temenni ediyorum fakat kim ne yazacak diye. Bir ihtimal hayatımızın sonuna kadar ilerleteceğimiz bir aşk bizi bekliyor olacak kim nereden bilebilir?