Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Süeda ben. Evlenmek isteyen işgören bayanlar arasındayım dostlar. Nitekim bazı durumlar hakkında da sizlerle konuşmak istedim. Beklentilerimi de paylaşacağım. Işyar olduğum için aslına bakarsak birazcık ciddiyet var bende. Kıdemim de yüksek ve rahatım. Yaşım 33. Sanırım oldukça geç olmadan evlenmem gerekiyor. Bu mevzuda bana bildiri atacak olanlara cep telefonumu göndereceğim bu sebeple başka türlü Muhabbet ve sohbet etme şansımız yok şeklinde duruyor. Itimat elde eden kişiler önceliğim olacaktır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Daima evlenmek isteyen işgören bayanlar birtakım kriterlere haizdir. Ben ilk önce itimat veren erkeklerle konuşurum. İkincisi yalancı olmayacak. Ya bir adam yalan söylemeyecek. Neredesin yanıtına doğru yanıt verecek. Ben bundan ilkin oldukça karşılaştım saçma sapan durumlarla. Artık yaşamak istemem. İşim var gücüm var, evlenip mutlu olacağım işte anlatabildim mi?

Evlenmek İsteyen Işyar Bayanlar İlanları

Dostlar bir mevzuda daha informasyon sahibi olmanızı isterim. Ben birazcık kıskanç biriyim. Eş adayımın o şekilde oldukça rahat biri olmasını istemem doğrusu. Doğal olarak ki beni de kıskanabilirsiniz. Güzelim sonuçta. Esas olan hal böyle olunca iki tarafın anlayışlı olmasıdır. Hakikaten insanoğlu mutlu olamıyor sanki eskisi şeklinde. Bu yüzden kendinizi tek bir kişiye odaklandırmanız daha doğru olur diye düşünüyorum. Hayatınızda bir şahıs olsun o da sonsuza kadar devam etsin, tek sorun bu.

Ortalama 3 senedir memurum. Bana ilgi duyanlar da oldu, istemeye gelenler de. Fakat tanışmadan, konuşmadan kimselerle muhatap olmak istemedim dostlar. Sanırım doğru olanı yaptım fakat bilmiyorum. Sizden mesajlar gelsin de bakalım söz Muhabbet ve sohbet edelim. Aşk iki şahıs içinde sonsuza kadar devam etmelidir. Araya insana girerse olmaz. O yüzden {arkadaş} olarak başlayacağımız bu yolda ümit ederim evlilik sonucu alırız. Ben bu nedenden dolayı buradayım esasen. Temenni ediyorum mesajlarınızı.