Evlilik yapmak İsteyen Bayanlar – Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Merhaba ben Funda. Maddi durumum iyi halim vaktim yerinde. Evlilik yapmak isteyen bayanlar içinde bulunduğunu biliyorum. Hepimiz şu sıralar güzel huydan iyi anlaşabilmekten yakınıyor aslına bakarsan. Fakat evlilik yapmak isteyen bayanlar tel ve fotoğrafları ararken sizin beklentileriniz tam olarak  neler bunun yanıtını verebilir misiniz? Şu sıralar yalnız olabilirim. Kafam bozuk da olabilir. Fakat gelin görün evlilik isteyen bayanlar dan biri olarak fazlası ile istekliyim bu mevzuda. Bu sebepten dolayı de açık açık söyleyebilirim ki evlilik yapmak isterim. Evlilik yapmak isteyen varlıklı bayanlar seçici mi olur bilemem fakat bende karşımda doğru muntazam kişiler görmek isterim. Her neyse dostlar sizden beklentilerimi paylaşmak isterim. Lütfen sizde evlilik arıyorum diyen bayanlar dan beklentilerinizi mesajlarda belirtin.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Evlilik yapmak İsteyen Bayanlar Tel ve Fotoğrafları

Ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları yada evlilik yapmak isteyen bayanlar ilanlarını araştırırken nelere dikkat ediyorsunuz örneğin? Yaş takıntınız var mı merak ediyorum. Benim yaşım 32. Tam genç sayılırım fakat bazıları da var ki geçti diyorlar? Bu yaşta evlilik yapmak garip mı kısaca? Evlenmenin ne yaşı ne zamanı olur bence. Bu şekilde kolay şeylere takılmıyorum aslına bakarsan. Daha mühim şeyler var. Söyledim doğruluğa samimiyete güvene oldukca ehemmiyet veririm diye. Karşımda ki kişinden de ilk öncelikli beklentilerim saygıdır.

Ciddi evlilik yapmak isteyen bayanlar şeklinde benimde hayallerim, düşüncelerim, isteklerim var. Bu durum aynen sizin içinde geçerli olmalı. Ne istiyorsunuz? Karşınızda ki insandan neler bekliyorsunuz bu tarz şeyleri en başlangıcında tek tek konuşmak gerekiyor. İnsan sonuçta her gün evlenmiyor. Kimi zaman bekar olmamı kafaya takıp birazcık kıskançlık yapsam da kendi içimde bu mevzuyu hallettim sayılırım. Kuzenlerim örneğin evlendiler. Başka şehirden bana oran yapıyorlar. Acelemiz yok doğru kişiyi bulduktan sonrasında ooo neler olur neler öyleki değil mi beyler 🙂

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Arıyorum

Aslına bakarsak bu biçim bir sitede numaraların açık açık verilmesi taraftarı değilim. Bildiri atarsınız konuşuruz duruma gore ben aslına bakarsan size telefonumu iletirim. Uzun uzadıya sohbetimi yapar aklımıza yatarsa görüşürüz. Günümüzde evlilik isteyen bayanlar git gide azalıyor. İnsanların kafa yapıları değişse de, yaşam şartları zorlaşsa da insanların birbirine olan güvenleri azalsa da ben imkansızı gerçekleştireceğim, inanıyorum.

İnsanlara iyi mi güveneceğim onu da izah edeyim eğer olmazsa.  Tek hedefim evlilik yapmak. Evimi oluşturmak, hanım hanım oturmak. Çalışan bir bayanım peki bu sizin için problem olur mu? Mevzu hakkında data rica ediyorum beyler. Umuyorum ki güzel bir süreç bizi bekliyor olacak. En kısa zamanda mesajlarınızı temenni ediyorum. Yorumları da okuyacağım problem yok. Umutluyum bu kere bakalım ya.