Ev Arkadaşı Arıyorum

Ev Arkadaşı Arıyorum

Pelin ben merhabalar nasılsınız bakalım? Özetlemek gerekirse söyleyeyim ben ev arkadaşı arıyorum. Hakkaten kimi zaman çekilmez oluyor yaşam. Yalnız ev işleri için değil yanlış anlaşılmasın, yalnızlık sorunum var. Bir de bu ev bana fazla büyük geldi. Haliyle hanımefendi yanına bay ev arkadaşı arayanlar içinde yerimi aldım. Ümit ederim gelen mesajlar mantıklı olur. Telefon numaramı bir tek ileti atanlara veriyorum. Bunun haricinde ev arkadaşı ilanları oldukça sayıda olduğundan şimdilik buradan gelen teklifleri değerlendirmek isterim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ev Arkadaşı Arayanlar

Ev arkadaşı arama yapanlar genel anlamda genç hanımefendi dostlar arıyor. Yaşımı söyleyeyim o halde. 25 yaşındayım. Okulum bitti ve çalışıyorum. Akşamları genel anlamda evden çıkmam. Gene de ev arkadaşı bul mevzusunda arayış içerisinde olanlarla yazışma oluşturmak isterim. Belkide geçenlerde ev arkadaşı arayanlar sahibinden ilanı açtım. Yüzlerce ileti geldi. Hangi birine yetişeceğim? İlanı kaldırdım ve bir tek buradan açtım artık kim talihli ise onunla ev arkadaşı olacağız.

Ev Arkadaşı Arıyorum Telefon Numaram

Genel anlamda kuralcı bir hanımefendi değilim ancak ev işlerinde titizim dostlar. Şu demek oluyor ki temizliği de yemeği de birlikte yapacağız. Bu mevzuda lütfen anlayış umuyorum. Her neyse ümit ederim hak verirsiniz. Telefon numaramı ileti üstünden yazanlara vereceğim. Sonrasında bakarız kim ne istiyor, iyi mi destek oluyor diye. Söylediğim şeklinde ben bir tek ev işleri için değil kendim için de {arkadaş} arıyorum. Hakkaten yalnızlık sıktı beni artık.

Durum bu şekilde işte dostlar. Ev arkadaşı arıyorum ilanımı açtım şimdi rahatım ve mesajları beklemeye başladım. Hayırlısı olsun. Ha unutmadan söyleyeyim yaş kriterim var. Lütfen 35 yaşından büyükler ileti atmasın. Kimi zaman birtakım mevzularda ciddi ciddi anlaşamıyoruz. Haydi gittim ben şimdilik. Gelsin mesajlar da artış ev arkadaşımı bulup hayatıma bakayım ya bu yalnızlık nereye kadar?