Eskişehir Dul Bayanlar

Eskişehir Genç Dul Evlilik Arayan İdealist Bayanlar
Eskişehir Genç Dul Evlilik Arayan İdealist Bayanlar

Eskişehirliyim Anaokulu Öğretmeniyim ve Kısmetimi Arıyorum

Eskişehir’de ikamet ediyorum dul bir bayanım. Aynı zamanda üniversite öğrencisiyim. İsmim Seda. 25 yaşındayım. Size çocuk oyuncağı mı bu dedirtebilir belki ama, ben eşimle okumama izin vermediği için boşandım. Özgürlüğüne düşkün bir kadınım, Beni kısıtlayım hayatıma müdahale edemez. Ben ona sadece okumak istediğimi söylediğimi söyledim. Evlenirken herhangi bir şartım şurtum olmadı. Sadece üniversiteyi bitirmek ve anaokulu öğretmeni olmak istiyordum hepsi bu. Kötü bir şey istemedim. Okuduğum bölümde beni kıskanabileceği kimse de yoktu çünkü genellikle kızların seçtiği bir bölümü seçmiştim. Zaten kıskanacak bir şey yoktu ortada ama söylediğim gibi okumama izin vermedi. Bende hayatıma müdahale edilmesinden hiç hoşlanmam tamamen demokrat birisiyim ve sorunları konuşarak çözme taraftarıyımdır. Okumaya devam edersem beni boşamak ile tehdit etti. Bende altında kalıp hayallerimden vazgeçemedim ve maalesef evliliğimden vazgeçtim. Eğer ki beni seviyor olsa zaten bana böyle bir seçenek sunmazdı. Beni evliliğim ile yuvamı yıkmak ile tehdit etmezdi.

Şimdi daha mutluyum okulumu okuyorum son senem. Bitti sayılırrrrr. Bundan sonra geriye kalan sadece iyi bir anaokulu bulup göreve başlamak olacaktır. Şu an ailemle yaşıyorum. Canım babam beni ortada bırakmadı ve benim yanımda oldu beni destekledi bende onun  yüzünü karartmayıp okulumu okudum inşallah ilk maaşımla onu yemeğe götürmeyi planlıyorum. ☺☻

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben istiyorum ki kuzular hayata alıştırılırken onları yetiştiren kişilerden birisi de ben olayım. Güzel duyguların iyiliklerin temelini benim öğretmenliğimde atsınlar. Bir öğretmenim bana şey demişti : öğretmenlik, ölümsüzlük demektir. Bunu şimdi şimdi anlıyorum. O zamanlar anlam verememiştim ama şimdi stajımı da yaptığımda anlıyorum ki. Her yeni öğrencim olduğunda ve eski öğrencilerim eğitimlerini tamamlayıp gittiğinde beni hatırlayacak ve hayatlarına belki gösterdiğim şeyler devam edecekler. Beni hatırlıyor olmaları bile benim için çok kıymetli. Çünkü ben dünyaya iz bırakmadan unutulup giden sıradan birisi olmak istemiyorum. Bu hayallerimi öğrencilerimle kuzucuklarımla başarıcam. Onlar, onların velileri ileride beni mutlaka anacaklar ben inanıyorum. Bu da beni motive ediyor.

Ben şimdi, beni mesleğimle kendisi arasında seçim yaptırmayacak, beni gerçekten anlayan, beni önemseyip fikirlerime değer veren birisiyle evlenmek istiyorum. Öğretmen olacağım için ortalıkta dolaşıp sevgili aramak istemiyorum ve bu aralar çok yoğun olduğum için buradan aradığım aşkı bulmak daha kolay ve rahat geliyor. Umarım bu istediğim kriterlerde birisinizdir. Yalanı hiç sevmem bana kendiniz olarak gelin ve fikirlerime saygı duyun benim sizlerden herhangi bir beklentim yok. Sadece işiniz olsun ne iş yaptığınız da önemli değil. Sadece bütün gün evde oturup bana sarmayın beni sevin benim için yeterli.

Eskişehir Genç Dul Evlilik Arayan İdealist Bayanlar
Eskişehir Genç Dul Evlilik Arayan İdealist Bayanlar

İsim : Seda

Yaş : 25

Boy : 173

Kilo : 58

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Eskişehir

Eskişehirli Kariyerli Zengin Dul Bayanlar

Eskişehir’ de yaşayıp sadece ev hanımı olmayan iyi bir kariyere sahip maddi durumu yerinde bir çok dul bayanın ilanına sitemizde rastlayabilirsiniz. İnsanlar iş yoğunluğunda aşkı arama fırsatları olmadıkları için. Yeniden sevmek ve sevilmek unuttukları aşkın nasıl bir şey olduğunu hatırlayabilmek için, ulaşabilecekleri en kolay ve en etkili yolla arkadaşlık kurmak ve sevgiye ulaşmak istemektedirler. Bunu da onlara Türkiye’nin en güncel sitesi olan islami evlilik ve arkadaşlık sitesi olan Sesli Harita sağlamaktadır.

Sizlerde evlenmek isteyen dul bayanların ilanlarını takip ederek onlara ulaşabilirsiniz. Kariyer sahibi veya zengin bir dul kadın ile arkadaşlık etmek istiyorsanız veya evlilik düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken ilanlarına uygun kriterlere sahipseniz onlarla iletişim kurmaya çalışmalısınız. Sonra her şey olacağına varır zaten.

Eskişehir’de Suriyeli Bayanlarla iletişim

Sitemizde her milletten insana yerimiz mevcuttur. Türkiye’nin her ilinde Suriyeli dul bayanlar var. Ve bunlar evlenilecek erkek veya ciddi ilişki yapacak sevgili olunacak erkek arıyorlar. Bu bayanların katılım oranları Eskişehir’ de diğer şehirlere göre biraz daha düşükler. Bunun şehirdeki Suriyeli dul bayanların nüfus olarak az olduğuna bağlıyoruz.

Eğer ki sizlerde Eskişehir de yaşıyor ve Suriyeli dul bayanlarla evlenmek veya onlarla sevgili olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Eskişehir’de yaşamıyorsanız ancak Eskişehir’den bir bayanı beğendiyseniz, size elbette ki şansınızı denemenizi tavsiye ederim. Çünkü aşkı nerede yaşarsanız eviniz orası olur. Belki de evlenmek istediğiniz  hanımefendi sizin şehrinize yerleşmeyi kabul edebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*