Esaret 56. Bölüm 22 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 Izle.. – Muhabir

Kahramanmaraş ve pek çok ilimizde yaşanmış olan ve hepimizi derinden üzen depremden dolayı TV’lerde gösterilen birtakım  Dizi & Programların yayınlanmasına ara verilmiştir. 

Tutsaklık 56. Bölüm 22 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle.. Tutsaklık 56. Bölüm 22 Şubat Yeni Bölüm İzle..  Kanal 7 ‘nin Yeni Sürem bölümleriyle gösterilen Tutsaklık adlı dizi Hafta İçi Her Gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Tutsaklık Dizisi yeni sezonda fazla izlenen ve dört gözle beklenen diziler içinde yer verilmiştir. Tutsaklık Dizisi  Oyuncuları Kimdir? Tutsaklık dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Tutsaklık dizisinin 56. kısmı bugün 22 Şubat Çarşamba günü 19.00’da Kanal 7′ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Tutsaklık 56. Bölüm 22 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Esaret 56. Bölüm 22 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

Esaret 56. Bölüm Fragmanı İzle..

İntikam ve aşkın düellosu, Kanal 7’nin yeni dizisi Tutsaklık ile seyirciyle buluşuyor. Başrollerini; meşhur oyuncu Cenk Torun ve güzelliğiyle dikkatleri çeken Mahassine Merabet’in paylaşmış olduğu Tutsaklık, Kanal 7 seyircilerini ekrana kilitliyor.

Esaret 55. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Tutsaklık Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Tutsaklık Dizisinde Mahassine Merabet, Cenk Torun, Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Parlak zeka Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert,  Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Şahit, Ceren Su Gülnaz Özçelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem, Sinem Karaçoban benzeri pek çok oyuncu yer verilmiştir.

Tutsaklık Dizisinin Mevzusu Nedir?

Tutsaklık; değişik hikayesi ile dikkat çekiyor. Demirhanlı Konağı acı bir haberle sarsılır. Ailenin lideri, kudretli Orhun Demirhanlı’nın ikiz kız kardeşi, vazife için gittiği Afrika’da korkulu bir adam öldürmeye kurban gider. Kız kardeşini almak için gittiği Afrika’da acı gerçekle yüzleşen Orhun, kardeşinin katillerini cezalandırmayı kafasına koyar. Yüreğindeki intikam ateşiyle hayatına devam etmeye çalışan Orhun, Afrika’dan dönerken içerisinde kor bir ateş, yanında ise köle bir kız olan Hira vardır. Bundan sonrasında ne dünya eskisi benzeri olacaktır ne de Orhun Demirhanlı…

Yazgı, çöl rüzgârlarını  İstanbul’a kadar sürüklerken; bir mağrur ile bir mağdur aynı yoldadır artık. Ve ‘tutsaklık’ adım atmıştır bir kez.

Kardeşinin öcünü almak isteyen Orhun ve vicdanının esiri olan Hira’nın hikayesi Tutsaklık..

Esaret 56. Bölüm 22 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Kanal 7 İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*