Erzurum Dul Bayanlar

Erzurumlu Dul ve Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar
Erzurumlu Dul ve Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar

Erzurum’ da Orta Yaşlı Dul Bayanım Yeniden Evlenmek İstiyorum

Herkese merhabalar. Selamun aleyküm. Ben Erzurum’ da yaşayan orta yaşlı dul bir bayanım 47 yaşındayım. İsmim Canan. Doğma büyüme Erzurumluyum. Daha önce bir evlilik yaptım. Bu evliliğim 2 sene sürdü daha sonra kocamla anlaşamayıp ayrıldık. Bende o günden sonra hiç kimseyle görüşmedim. Evliliği hiç düşünmedim bile ama yaş ilerledikçe insan yalnızlıktan korkuyormuş onu fark etmeye başladım. Böylece yavaş yavaş evliliği düşünmeye başladım. Gerçi bunu benim kafama hep komşularım arkadaşlarım soktu. Git evlen bul birisini işte böyle ömür mü geçer gibi şöylerle bu fikri aklıma soktular. Yoksa ben evlenme taraftarı birisi değilim. Ömür bu dolacak hepimiz ölüp gideceğiz. Bir kere evlenmek gibi bir hata yaptığım için yeniden aynı hatayı yapmak istemiyorum. Ama işte düştü bir kere aklımıza.

Bana soracaksınız orada kimse yok muydu da burada arıyorsun. Arkadaşlarım, canlarım tabii ki var. Ama bana uygun birisi yok. Bunca yıllık yalnızlıktan sonra insan çok daha fazla dikkat ediyor. Çok sık eliyorsunuz. Genç bir kız değilim ki tanışıp görüşeyim olup olmayacağına bakayım. Ben bu yaştan sonra bu kararı zaten zor vermişken önüme çıkan ilk kişiyle nasıl evlilik yaparım. Eminim ki sizler beni anlıyorsunuzdur. Çünkü buradaki insanlar da aşkı arayan insanlar o yüzden beni anlarsınız. Gerçi aşk bizden geçti artık ben biraz sevebileceğim, beni el üstünde tutacak birisini arıyorum. Yüreğimi pıt pıt bir kuş gibi attırabilir mi bilmiyorum sanmıyorum ama birbirimizin yalnızlığına iyi geliriz. Yaralarımızı sararız. Bu yaştan sonra yapılacak evlilik başka ne olabilir ki. Benim artık hayallerim yok. Bunların hepsi benden geçti gitti.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi evleneceğim kişi beni bu yalnızlıktan kurtarsın bir maaşı olsun evi olsun benim için tek bunlar yeterli. Ben de zaten eşime saygısızlık edecek birisi değilim. Sevildiğim, sayıldığım yerde bende sever sayar başımın tacı yaparım. Becerikli bir kadınım. Yemek temizlik konusunda hiç bir düşünce olmasın aklınızda yaparım. Bunca yıldır tek başıma yaşıyorum kendim için yaptığım bu işleri artık çift kişilik yapacağım içiniz rahat olsun. Umutla geldiğim bu siteden mutlulukla ayrılırım inşallah.

Erzurumlu Dul ve Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar
Erzurumlu Dul ve Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlar

İsim : Canan

Yaş : 47

Boy : 164

Kilo : 66

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Erzurum

Erzurumlu Bir Kadına Aşık Olmak

“Umutsuz olduğu bir anda sevmek ister her insan.” Erzurumlu bayanlarımız beceriklilikleriyle ve sadakatleriyle gerçekten aşık olunacak insanlar. Sitemiz sizleri bu harika kadınlarla tanıştırmak için harika bir seçenek, bir yol olacaktır. Sizlerde evlerinizde, oturduğunuz yerde, sıcak sıcak çayınızı içerken aşkı bulabileceksiniz. Sitemiz her daim güncellenen yeni ilanlarıyla ve Erzurumlu evlenmek isteyen, güzel, olgun, zengin ve dul bayanları sizin için tanışma fırsatı sağlıyor.

Sizlerde sitemizde Erzurumlu dul bayanlarla veya genç kızlarla tanışıp sevgili olma ve onlarla evlenme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizi etkileyen ilan profiline girip oraya ilandaki mesaj bırak kısmına bir mesaj bırakmanız olacaktır. Daha sonra oturup aşkı sıcacık evlerinizde nasıl yakalayacağınıza bakın.

Türkiye’nin her yerinden Erzurumlu bir bayana denk gelebilirsiniz. Nasıl mı ? İyice takip ederseniz farklı şehirlerde yaşayan bir Erzurumlu bayan aşkı arıyor olabilir. Üniversite öğrencisi bir Erzurumlu genç kız ya da atanıp görev yapmaya geldiği şehirdeki bir Erzurumlu dul veya genç bir bayanla tanışıp aşık olabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerinden Zengin Dullarla Tanışma İmkanı

Türkiye’nin her yerinden zengin ve dul, bay ve bayan kullanıcılarımız bulunmaktadır. Bunlar aradıkları aşkı, sevgiyi dışarıda bulamayıp tam umutlarını kesecekken bizimle tesadüf etmiş ve yaşama yeniden dört elle tutunmaya başlamış insanlardır. İnsanlar her zaman yanlarında bir nefes bir soluk arayan, yalnızlıktan sıkılmış ve kaderindeki kısmeti arayan bir canlıdır. Ve bizler yalnızlığın yalnızca Allah’a mahsus bir durum olduğunu bildiğimiz için kendi eşimizi arıyoruz.

İşte güzel Türkiye’mizin dört bir yanından Muş, Erzurum, Elazığ, Edirne, Kars hiç fark etmeksizin bizlere katılıp kendi hayat yoldaşlarını arayan insanlar her geçen gün biraz daha artıyor. Bizler sizleri böyle mutlu edebildiğimiz ve memnun birer kullanıcı olduğunuz için kendimizle ve yaptığımız işle gurur duyuyoruz. Sizler birbirinizi sevip kavuştukça bizler de yaptığımız işi sevip işimize savunuyoruz. Gülen her yüz dünyayı daha iyi bir yere getirir. Bizler buna inanarak bu yola çıktık ve görüyoruz ki önce insanların dünyasını güzelleştirince dünya daha iyi yer oluyor. Aşk işte böylesi güzel, özel ve yaşamaya değer bir duygu. Sizler bu duygudan mahrum bırakmayın kendinizi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*