Erzincan Dul Bayanlar

Erzincanlı Genç ve Dul Bayanların Kısmetlerin Aradığı Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi
Erzincanlı Genç ve Dul Bayanların Kısmetlerin Aradığı Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

Erzincanlı Benim Gibi Dul Olan Beyleri İlanıma Bekliyorum 

Merhaba benim adım Yonca. Herkes iyidir inşallah. Herkes gönlüne uygun birisini bulur burada inşallah. Ben biraz erken bulup gönlümdekini erken kaybettim ama olsun şikayetim yok isyan etmiyorum. Her şey olacağına varır kaderimiz böyle yazılmış deyip yoluma bakmaya karar verdim. Genç bir kadınım dul kalmak istemiyorum. Küçük yerde böyle yaşamak zor oluyor. Kadınlar kocalarını kıskanıyorlar sanki meraklısı var. Ben aşkı arayan bir kadınım öyle onların düşündüğü gibi ilişkilerle asla işim olamaz. Ayrıca evli insanla asla işim olamaz. Böyle şeyler bizim adetimize vicdanımıza ters bizlere yakışmaz. Sonuçta hepimizin başına gelebilir. Hepimiz kadınız birbirimizi koruyup kollamamız lazımken ben nasıl gidip böyle bir halt edeyim. Allah yazdıysa bozsun. 

Ben genç bekar birisini istemiyorum kesinlikle. Evleneceğim kişi de benim gibi daha önce evlenmiş olmalı ki bir sorun yaşamayalım. Birbirimizi anlayabilmek adına dul bir beyle evlenmek benim için daha iyi olur. Sonuçta hiç evlenmemiş birisi evliliğin ne demek olduğunu bilmeyecektir. Bende bilmiyor olsam birbirimizi yetiştirerek, kavga gürültülerde alttan alarak, sessiz kalarak çözeriz. Ama ben bekar bir beyle uğraşabilecek kadar güçlü ve sabırlı bir kadın değilim. Evleneceğim beyi de iyice tanımak ve çevresine sorup soruşturmak istiyorum ve bunu yapacağım. Kendisini iyi birisi gibi tanıtıp evlendikten sonra kötü birisi ile evlendiğimi öğrenirsem bu benim için bir yıkım olur. Benim kişilik haklarıma saygı duymayan görüşlerimi umursamayan yabani birisiyle birlikte olmaktan çok korkuyorum. Ben kibar, duyarlı, anlayışlı beylerden hoşlanırım. Beni kendine bağlamak istiyorsa ancak bu şekilde bağlayabilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben hayvanları çok severim evimde iki tane kedi besliyorum. Evimin bahçesinde bir tane de köpeğim var. Benim en yakın dostlarım onlar oldular. Hayvanlarım benim ailem gibiler zaten onlardan başka da kimim kimsem yok diyebilirim. O yüzden bir aile kurup 4 kişilik bu aileyi 5 kişiye çıkarmak istiyorum. Köpeğim ve kedilerim beni dinliyorlar derdimi onlara anlatıyorum. Daha iyi bir dinleyici ile karşılaşmadım. Yargılamadan sonuna kadar ama insan bazen cevap duymak fikir almak istiyor. İşte tamda böyle anlarda yalnızlık kapıyı çalıp varlığını hissettiriyor. Bense artık bu yalnızlığı bir kenara bırakıp evlenip mutlu olmak istiyorum. Herkes kadar benim de hakkım bu diye düşünüyorum. En kötü insanlar bile mutluluğu yakalayabiliyorken ben neden evimde oturup mutsuzluk ile bu ömrü doldurayım ki ?

Erzincanlı Genç ve Dul Bayanların Kısmetlerin Aradığı Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi
Erzincanlı Genç ve Dul Bayanların Kısmetlerin Aradığı Evlilik ve Arkadaşlık Sitesi

İsim  : Yonca 

Yaş : 33 

Boy : 170

Kilo : 56

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Erzincan

Erzincanlı Genç Bekar Kız Arkadaşlarla Tanışma

2020 Yılında başladığımız bu yolculuğa Erzincanlı genç kız arkadaşlarımızın ve Erzincanlı olgun, dul bayanların katılımıyla hız kesmeden devam ediyoruz. Sizler de eğer ki Erzincanlı bayanlarla tanışmak, onlarla evlenmek veya arkadaşlık etmek istiyorsanız sitemizin ilanlarını takip edin. Her geçen gün daha güncel ve kaliteli ilanları ile yayın hayatına devam eden internet sitemizde mutluluğa ulaşmak artık eskisinden çok daha kolay.

Erzincanlı Genç bekar bayanlarla veya dul ve olgun bayanlarla tanışmak istiyorsanız. Onlarla bir evlilik yapmak veya arkadaş olmak istiyorsanız yapacağınız şey onların ilanlarına mesaj bırakmaktan ibaret.

Sitemiz ücretsiz ve üyeliksiz kullanım sağladığından dolayı, kolay erişim ve daha çok tercih edilmek gibi başarılara her geçen imza atmaktadır. Sitemizin kullanıcılarından beklediği tek kullanım şartı : İsim, yaş, yaşadığı şehir ve fotoğraflı ilan gibi basit ilan kurallarını yerine getirmeleridir. Bunları sağlayan bütün kullanıcılarımıza ulaşabilme ve onlarla tanışabilme imkanınız vardır.

Erzincan’da Yaşayan Suriyeli Bayanlara Ulaşabilme

Erzincan ilimizden çok sayıda Suriyeli dul bayan, Suriyeli genç bekar bayan ilanı almaktayız. Bizler insanları dil, din, ırk, ve renk ayrımı yapmadan kendi yolumuzda yürüdüğümüzden dolayı, Suriyeli, Kürt, Türk demeden her hangi bir ayrımı olmadan  herkesin sitemizde dolaşmasını hedefliyoruz. Bu sayede insanlarda gönüllerince girip Sesli Harita sitesinde dolaşarak aradıkları aşka kaldıkları yerden aramaya devam ediyorlar. 

İnsanlarla kolay iletişim kuramayan birisiyseniz ve konuşmaya çekiniyorsanız sizin için çözüm yolu ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen internet sitemize bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada aradığınız Suriyeli dul, olgun ve bekar bayanlarla kolaylıkla iletişime geçebilir ve aradığınız aşkı bulma şansını elde edebilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*