Erkeklerde ve Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler | Cinsel Sohbet

Sıhhatli bir cinsel dürtüye haiz olmak, fizyolojik ve duygusal olarak sıhhatli sezmek ile alakalıdır. Bu yüzden yiyeceğin oluğunuzu geri kazanmanıza destek olmasında rol oynaması şaşırtıcı değil yatak odasında bir çöküş yaşadıysanız, rejiminize daha yakından bakmanın zamanı gelmiş olabilmektedir. Yazı içeriğimizde bahsedeceğimiz gıdalar, Libidonuzu arttırabilecek ve genel sağlığınızı da daha iyi bir potansiyele taşıyacak besinlerle doludur. Her hangi bir sıhhatli yiyecek cinsellik için iyidir, Sadece bilhassa yararlı olan bazıları bulunmaktadır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Gelin isterseniz, bu yiyeceklere göz atalım;

Karpuz

Karpuz, vücudunuzun vücudunuzda L-arginin’e dönüştürdüğü esansiyel olmayan bir amino asit olan L-sitrülinin en varlıklı organik kaynaklarından birisidir. Ve ereksiyonunuzu zorlaştırmaya destek olabilecek L-arginindir. O minik mavi hap şeklinde, L-arginin de penise kan akışını artıran ve ereksiyonları güçlendiren nitrik oksit üretimini uyarır.

Elmalar

Günde bir elma bir tek doktoru uzak tutmaz; cinsel dayanıklılığınızı artırmanıza da destek olabilir. Hepsi, dayanıklılığı artırmada rol oynadığı bulunan bir antioksidan flavonoid olan elmanın yüksek quercetin seviyeleri sayesindedir. Vücudunuz egzersiz esnasında olduğu şeklinde cinsellik esnasında da aynı fizyolojik değişimlerden geçmiş olduğu için -yüksek kalp atış hızı, artan metabolizma, yakılan kaloriler ve kas kasılmaları- dayanıklılığı yatakta geçirilen süreyi uzatmakla eş tutabilirsiniz.

Zencefil

Zencefil, kan akışına destek olarak ve arter sağlığını iyileştirerek cinsel yaşamınızı iyileştirebilecek başka bir besindir. International Journal’da meydana getirilen bir araştırmaya bakılırsa, haftada birkaç defa bir tek bir çay kaşığı tüketmek, kalp-sağlıklı yararlarından yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey. Öyleyse devam edin ve bu hafta ikinci suşi siparişinizi verin – bir tek zencefili tabağınızda bırakmayın.

Muz

Muz meyvesi, devam etmenize destek olacak enerji ve potasyum elde eden kolay karbonhidratlarla doludur. Kas gevşetici mineral, seksi zamanınızı engelleyebilecek krampları ve kas spazmlarını engeller. Artı, Amerikan Kalp Derneği, potasyumun, cinsel organlar da dahil olmak suretiyle vücudun belirli bölgelerine elverişli kan akışını sağlayarak cinsel performansı artırabilen kan basıncını düşürmeye destek olabileceğini söylüyor.

Sarımsak

Tarihçilere bakılırsa, eski Mısırlılar dayanıklılıklarını çoğaltmak için sarımsak kullanırlardı. Bir Journal of Nutrition araştırması, sarımsak aslı tüketmenin, arter duvarlarında plak isminde olan yeni yağ birikintilerinin oluşumunu durdurmaya destek olabileceğini doğruladı. Evet, buna penisinize giden atardamarlar da dahildir. Haftalık yemeklerinize birazcık sarımsak ilave ederek kalbinizi sıhhatli ve ereksiyonunuzu kuvvetli tutun.

Nar Suyu

Internasyonal İktidarsızlık Araştırmaları Dergisi’nde gösterilen yakın tarihindeki bir araştırma, kan akışını destekleyen antioksidanlar bakımından varlıklı olan nar suyunun erektil disfonksiyonu iyileştirmeye destek olabileceğini keşfetti. Bu emek verme POM Wonderful tarafınca finanse edilmiş olsa bile, hayvan emekleri da iksirin uzun vadeli erektil yanıtı iyileştirdiğini göstermiştir.

Pancar

Genel kan akışını artırmaya destek sunar ki bu da zihniniz için iyidir. Son zamanlarda meydana getirilen bir Fizyoloji ve Davranış çalışmasında, erişkin katılımcılara bir doz pancar suyu verildi ve peşinden bir takım bilişsel vazife yapılmış oldu. Araştırmacılar, pancar suyunun beyinlerine giden kan akışını ölçülebilir biçimde iyileştirdiğini ve bilişsel performansı iyileştirdiğini keşfettiler. Bu köklerin gizli saklı gücü? Pancarda bulunan ve vücutta nitrite dönüşen ve dolayısıyla Cinsel Gücü artıran nitratlar.

Avokado

Bir Nutrition Journal araştırması, sinirleri ve beyin hücrelerini sıhhatli tutan besinler olan B vitaminlerinin eksikliğinin de stresinizi daha da abartıyor olabileceğini söylüyor. Çözüm? Avokado bir tek stres giderici B vitaminleri bakımından varlıklı olmakla kalmaz, hem de penis de dahil olmak suretiyle bütün vücuda kan akışına destek olduğu gösterilen tekli doymamış yağ deposudur.

Et

Cinsel yaşamınızı iyileştirmek için rejiminize türlü türlü etler ilave edin. Sığır eti, tavuk ve domuz eti karnitin, L-arginin ve çinko ihtiva eder. Karnitin ve L-arginin, kan akışını iyileştiren amino asitlerdir. Kesintisiz kan akışı hem erkeklerde hem de hanımlarda cinsel reaksiyon için fazlaca önemlidir. NYU Langone Tıp Merkezi’ne bakılırsa, bu iki gıda birtakım erkeklerde erektil disfonksiyonu etkili bir halde iyileştirme edebilir.

İstiridye

Muhtemelen istiridyelerin afrodizyak özelliklerini duymuşsunuzdur. Bir Kimya Derneği’nin 2005 konferansında istiridye, istiridye ve deniz tarağının testosteron ve östrojen seviyelerini yükselten bileşikler içerdiğine dair paylaşılan araştırma. Hormon üretimindeki bir artış, pek çok durumda artan cinsel talep manasına gelir. İstiridye ek olarak her iki cinsiyette de cinsel organlara kan akışına destek olan muhteşem bir çinko deposudur.

Yumurtalar

Sıhhatli bir ereksiyon için yumurta tüketin. Yumurtalar, erektil disfonksiyonu iyileştirebilen amino asit L-arginin ihtiva eder. Birtakım yiyecekler kan pompalamanızı sürdürebilir ve hormon seviyelerinizi yükseltebilirken, tek başına rejim cinsel yaşamınızı iyileştirmek için daima kafi değildir. İsteksizlik, cinsel ilişki esnasında ağrı yada iktidarsızlık sizi partnerinizle yakın bir ilişkiden zevk almaktan alıkoyuyorsa doktorunuzla konuşun.

Netice:

Sıhhatli beslenmek daima için sağlığımız ile alakadardır, sıhhatli beslenme yanında cinsel gücümüzü ve performansımızı arttıracak besinler çeşitlilik gösterebilmektedir, daima için beslenmenizde yarar ve zararlarını sıhhat durumunuz ile ilgili olarak ek gıdalar ve takviyeleri almalımısınız almamalımısınız göz atmalı ve incelemelisiniz, şunu hiçbir süre için aklınızdan çıkarmamak gerek internet üzerinden kazanmış olduğunuz bilgiler araştırmalar sonucunda sizlere sunulmuş bilgiler olup, mevzu uzmanı olan hekimlere danışmadan hareket etmemeniz gerekmektedir. Sıhhat mevzusu şakaya al

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*