Engelli hanımlarda yazabilir – Engelli erkek evlilik ilanları sitesi

Engelli hanımlarda yazabilir 43 yaşındayım yalnız yaşıyorum asla evlilik yapmadım. 7 yıl ilkin iş kazası geçirdim şu an iyiyim koltuk değneğiyle yürüyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Adı: Mehmet

Yaş: 43

Kent: Antalya

Kiminle yaşıyor: Yalnız

Çağdaş hali: Bekar

Hobisi: Fotoğraf yapmak

Mail adresi: [email protected]

Merhaba ben Mehmet demirci, 43 yaşındayım yalnız yaşıyorum asla evlilik yapmadım. 7 yıl ilkin iş kazası geçirdim şu an iyiyim koltuk değneğiyle yürüyorum. Emekliyim 2150 maaş alıyorum, bakım maaşı alma hakkımda var fakat yalnız olduğum için alacak kimse yok. Kirada yaşıyorum. Fotoğraf yapmayı seviyorum, evde fotoğraf yaparak zaman geçiriyorum. Engelli hanımlarda yazabilir.

MEHMET BEYE MESAJ GÖNDERİN

Engelli Evlilik İlanları

Eş Aramak İçin Sizde İlan Verin

Evlilik ilanı vererek profilinizde en oldukca ehemmiyet verdiğiniz, hobileriniz vb. şeylere yer vererek bu tarz şeyleri önemseyen kişileri ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. Ek olarak evlilik web sitelerinde duyuru arama kısmı de yer almıştır. Burada istediğiniz şehirdeki ilanları listeleyerek arasından size uygun eş adayını seçebilirsiniz. İlanları ek olarak evlilik sitelerinin toplumsal medya platformları üstünden de yakından takip edebilirsiniz. Evlilik düşünen bayanlar için en uygun ilanlar bu sitelerde yer almıştır.

Engelli hanımlarda yazabilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*