Engelli Dost Arıyorum – Hemenarkadasbul.com

Engelli arkadas ariyorum

Merhabalar. Ben engelli kadın dost arıyorum. Doğrusu son zamanlarda bu tür mevzularda canım oldukça sıkkın ya. Engelli dost arıyorum dediğimde insanoğlu bana bir değişik bakıyor. Oysa tamamımız insanız, kimse yalnız kalmamalı şu hayatta. Gel gelelim iyi mi bu hale geldik anlamış değilim. Birbirini kıran ve üzen insanoğlu sardı çevremizi. Genel anlamda bu sürecin can sıkıntısı ile birlikte sevgiyi bitirdiği de bir gerçek değil mi? Ayrıca ismim Rüstem. Yaşım 30. Genel itibariyle insanları kırmam ve üzmem, yalnızlıktan da nefret ederim. Bu sebepten dolayı geldim duyuru açmaya. Kim yazarsa yazsın dönüş sağlayacağım. Uzun bir süre yalnız kaldım ben aslen. Bu sebepten dolayı ne bileyim işte durumlar değişik anlayacağınız. Engelli dost arıyorum işte.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bir zamanlar hakkaten çevrem oldukça büyüktü. İnsanları tek başına yargılardım. Yanlış anlaşılmasın kısaca şunu anlatmak isterim. Beni birisi yalnız bıraktığı süre canım gerçekten sıkılırdı fakat süre geçtikçe anlıyorsun ki bu tür durumlara gerek yok. Bir arada yaşayıp gidiyoruz işte. Mühim olan sevmek değil mi? Var mı ötesi dostlar hakkaten ne diyorsunuz bu duruma? Tek problem bu mu sizce of can sıkıntısında ne diyeceğimi de bilmiyorum fakat bildiğim bir şey var ise o da buradan dost bulacağımdır. Engelli kadın dost arıyorum ilanlarına daha evvelinde de bakıyordum da bu kadar oldukça olacağını düşünmedim. O kadar da değil aslen insanoğlu hep yalnız kalmış. Kimlerle muhatap olacağını bilememiş. Bu tarz şeyleri da geçtim saygı sevgi olmadığı sürece bu durum bitmez ki. İnsanlar yalnız kalmaya devam edecek ne yazık ki. Olmaz bunu kabul edemiyorum. Yaşım gereği aslına bakarsanız olgunum. İyiyim, kibarım, saygılıyım. Bir hanıma iyi mi davranılır oldukça iyi bilirim tamam mı? Başka söze gerek duymuyorum. Buyurun söz sırası artık sizde.

Engelli Kadın Dost Arıyorum

Ben sözü oldukça uzatmayı sevmeyen biriyim. Ne ise odur bende. Dürüstlük devamlı bakidir kısaca. Yalan söylemeyi de asla fakat asla sevmem. Doğru insanı bulma arayışındayım. Bakalım engelli kadın dost arıyorum dedim bir kere. Bulacağımdan adım benzer biçimde inanırım. Günler süratli geçiyor insanoğlu ne bileyim bir halde uzaklara düşebiliyor. Ben hep arkadaşımın yanında olmak isterim. Can sıkıntısı diyorsanız deyin, ne derseniz deyin ben yalnızlık taraftarı değilim. Bir taraftan yalnızlık öteki taraftan moralsizlik. Hepsi beni buldu. Tamam uzatarak moral bozmak istemem asla kusuruma bakmayın olur mu? Mesajlarınızı beklediğimi ihmal etmeyin rica ediyorum. Tek can sıkıntısından gelmedim buraya ben. Günlerim güzel geçsin, karşımdaki insanoğlunun da hazzı yerine gelsin isterim.

Ben gezmeyi seven biriyim. Atlarım arabama giderim bir su kenarına ve uzakları seyrederim. Kimse buna yok demez ki. Kimi zaman koca bir of çekiyor şu dağlara. Kimi zaman de gitsem kurtulsam diyorum şu diyarlardan. Bir dostum olsa bırakıp gitmek de kolay değil hani. Umuyorum her şey gönlümüzce olur dostlar. Burası iyi ki var, kendimi oldukça net ifade ettiğimi düşünüyorum. Artık sözü size bırakarak aranızdan ayrılıyorum. Söyleşi ederiz isterseniz ya da direkt telefon görüşmesi yaparız. Başka türlü tanışamayız aslına bakarsanız. Kendinize bu süreçte oldukça iyi bakın ve lütfen mesajlarınızı da paylaşın. Aksi durumda hepimiz yalnız kalmaya devam edecek ve bu durum cidden oldukça can sıkacak işte. Günün her saatinde buraya bakıyorum, öteki ilanları da okuyorum elimden geldiği kadar. Bakalım ya yazgı kısmet işleri bunlar. Dostça başlarız bir de baktınız duygular aynı, heyecanlar aynı bir yaşam boyu yol alırız.