En İyi Robot Süpürge Önerileri: 15 Robot Süpürge Tavsiyesi

Robot süpürge; sizi yormadan temizlik yapabilen, kendi kendini şarj edebilen, akıllı adını algoritmasından alan ve son dönemlerde son derece popüler hale gelen bir temizlik aletidir. 

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Makalemizde, değişik markaların robot süpürge ürünlerini karşılaştırılarak en düzgün robot süpürge seçeneklerini sizler için listeledik. Okuyun, en düzgün robot süpürgenin hangisi olduğunu öğrenin!

Öneri edilen markalar nedir? Makalemizde, piyasadaki en düzgün 15 robot süpürge önerisini sizler için bir araya getirdik.

En İyi Robot Süpürge Sıralaması

Sıra Robot Süpürge Çalışma Süresi neoldu Puanı
1 Roborock S5 Max Robot Süpürge 180 dakika 10/10
2 Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge 250 dakika 10/10
3 Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge 160 dakika 10/10
4 Roborock Q7 Max Plus Robot Süpürge 180 dakika 10/10
5 Viomi Alpha (S9) Toz Boşaltma Üniteli Akıllı Robot Süpürge 220 dakika 10/10
6 TEFAL RG7447 X-Plorer Serie 60 4’ü 1 Arada Akıllı Robot Süpürge 90 dakika 9.9/10
7 iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge 75 dakika 9.9/10
8 Makita Drc200z Ticari Tip Robot Süpürge 200 dakika 9.9/10
9 Neabot Nomo Q11 Robot Süpürge 150 dakika 9.9/10
10 iRobot Roomba S9+ Plus Robot Süpürge 120 dakika 9.8/10
11 Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge 180 dakika 9.8/10
12 Homend Alex Pro 1290H Kameralı Akıllı Robot Süpürge 90 dakika 9.8/10
13 Viomi Alpha S9 (UV) Toz Boşaltma Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Mop 220 dakika 9.8/10
14 TCL Sweeva 6500 Robot Süpürge 180 dakika 9.7/10
15 Hoover H-GO 300 Hydro 2’si 1 Arada Akıllı Robot Süpürge ve Paspas 120 dakika 9.7/10

En İyi Robot Süpürge Tavsiyeleri

Robot süpürge alırken nelere dikkat etmeli? Hangi markaların robot süpürge ürünleri daha iyi? Bu soruların cevaplarını arıyorsanız, makalemizi okuyun! Mükemmel robot süpürge önerilerimizi sizler için bir araya getirdik.

İşte en düzgün robot süpürge modelleri:

Roborock S5 Max Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Yüksek vakum gücü Siklon filtre yok
Akıllı navigasyon
Darbe emici sensör
Sessiz

Mükemmel robot süpürge önerileri listemizde ilk sırada yer edinen Roborock marka S5 Max model son sistem teknolojik özelliklere sahip robotik süpürge ile başlıyoruz. Roborock S5 Max, üstün teknolojili kir idrak etme sensörü yardımıyla kusursuz bir temizlik olanağı sunarken bilhassa halı ve kilimlere yerleşmiş toz tanelerini anında emer.

İnsan gücüne gerek kalmadan evinizin en ince noktasına kadar ayrıntılı bir temizlik meydana getiren Roborock S5 Max, yüzeylere değişik temizlik modu yardımıyla ıslak zeminlerde dahi mop özelliği ile paspas işlemi görür.

Uzaktan kumandalı sistemi ve akıllı yol planlaması gibi özellikleriyle kullanıcıları son aşama mutlu. En mutlu kalınan robot süpürge modellerinden biri. Suni zekaya sahip S5 Max, yüksek hassasiyetli kir idrak etme teknolojisi ile beraber muhteşem bir temizlik deneyimi sunuyor.

Teknik Özellikler
Temizlik modu 5
Filtre Hepa
Ses seviyesi 55 dB
Toz kapasitesi 0.48 lt
Su tankı kapasitesi 0.15 lt
Çalışma süresi 180 dakika
Şarj süresi 1 saat
Aşılabilir engel 20 mm
Pil Li-ion
Emiş gücü 58 W/2000 pa
Haritalama LDS(Lazer)

Roborock S5 Max Kullanıcı Yorumları;

👤 Fazla mutlu kaldım. Bölgeler her gün süpürüldüğü için mobilyalar da toz olmuyor. Benim tüm mobilyalarım yerden yüksek tümünün altına girebiliyor. Harcadığım en düzgün paraymış. Temizliğe ayırdığım zaman fazla azaldı süpürge yapmak eziyet. Haznesi 2 3 günde doluyor evim ufak sayılır aslına bakarsanız dolunca haber veriyor. Boşaltması saniyeler alıyor Fazla ergonomik. Normal süpürgeyi kullanmaya gerek olmayacak biçimde iyi temizliyor. Her gün süpürünce katiyen kirli bir eviniz olmuyor. Kedim de var evimizde ne tüy problemi ne dağılmış kumlar. Gökçe E.

👤 Görkemli ürün, yeni aldım, evimizde sanki biri daha yaşıyor. Temizlik yapıyor inanılır gibi değil. Robot süpürge karşılaştırma yaptığımda bu model dikkatimi çekti. Katiyen her eve lazım. Hilal O.

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Derinlik idrak etme 2.4 wifi desteği
Islak zeminlerde mob Saçaklı halıda takılma
Kendini temizleyebilme
Türkçe dil desteği

Robot süpürge karşılaştırma listemizin ikinci esnasında bulunan Roidmi Eve Plus modeli temizliğini yaptıktan sonrasında toz haznesi dolsa dahi emek harcamayı bırakmıyor. Robot süpürge herhangi bir etkileşim gerektirmeden şarj istasyonuna gidip toz haznesini istasyona aktarır.

Bulunmuş olduğu zemine bakılırsa vakum enerjisini ayarlayabiliyor. Akıllı makine 4000 devir motora sahiptir. Bu nedenle akıllı süpürge robot öneri içeriğimizde ikinci sırada yer ediniyor.

Teknik Özellikler
Güç 50 W
Emiş Gücü 2700 Pa
Pil Tipi Li-ion
Pil Kapasitesi 5200 mAh.
Çalışma Süresi 250 dakika.
Temizlenebilir Alan 250 m²
Gürültü Seviyesi 68 db.
Otomatik Şarj Var
Haritalama Lazer
Düşme Engelleyici Var

Roidmi Eve Plus Kullanıcı Yorumları;

👤 Aylardan beri takip ediyordum robot piyasasını ve sonunda bunda karar kıldım . İlk izlenimlerimi paylaşacağım buradaki yorumlar bana fazla yarar sağlamıştı o yüzden bende yorumlamak istedim. Robot süpürge tavsiye listenizde gördüğüm için sevindim.

👤 Hakikaten çalışan bir çift olarak işimizi fazla kolaylaştırdı, navigasyon vakası fazla başarı göstermiş. Mop özelliğini hemen hemen denemedim fakat süpürgeden oldukça memnunum.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Uzun pil ömrü Haritalamada güçlük
Turbo çekim gücü Wi-fi bağlantı problemi
İki yönlü silme

Xiaomi robot süpürge kullananlar bu modeli fazla seviyor. Hem paspas yapmış olup hem de süpürme işlemi gerçekleştiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop bir tek 65 db gürültü çıkartmaktadır.

Temizlik robotu öneri listemizde üçüncü sırada yer almıştır. Çalıştığı alanın haritasını çıkartan aygıt düşme engelleyici özelliğine sahip.

Merdiven ve öteki yükseltilerden korunmaktadır. Xiaomi robot süpürgelerinin en iyisi diyebiliriz. Uzaktan kumandalı uygulaması ile temizleme süresini belirleyebilirsiniz. Temizleme durumunu yada yolunu kontrol edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Güç 35 W
Emiş Gücü 2100 Pa
Pil Tipi Ki-on
Pil Kapasitesi 3200 mAh
Şarj Süresi 4 saat
Çalışma Süresi 110 dakika
Gürültü Seviyesi 65 db
Haritalama Var
Düşme Engelleyici Var
Wifi Bağlantısı Var
Aşılabilir Yükseklik 20 mm

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Kullanıcı Yorumları;

👤 Kullanmadan öncesinde evinizi Tamamıyla düzenlemeniz gerekiyor. Kafasını karıştıracak nesneleri kaldırın ki kafası karışmaya pek uygun. Çiçek gibi oluyor temizlediği bölgeler.

👤 Aşık oldum aşık. O şuan evin haritasını çıkarıyor ben de fanatik fanatik kamerasından ne yaptığını izliyorum.

Roborock Q7 Max+ Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Paspas İşlevi
Otomatik Boşaltma
Güçlü çekiş gücü

Roborock Q7 Max Plus, robot süpürge kategorisinin ileri düzey bir üyesi olarak tasarlanmıştır. 4200 Pa gibi yüksek bir emiş gücüne sahip olan bu süpürge, 5200 mAh bataryasından almış olduğu güçle evinizin temizliği esnasında başrolde olur. 2.5 litrelik istasyon kapasitesiyle üretilmiş olup 7 hafta süresince tozdan ve kirden uzak olmanızı sağlar. 300 gram paspas basıncı bulunan bu robot süpürge, zeminlerinizdeki en sıkıntılı kirlerde dahi 30 değişik su akış seviyesi ile yüksek bir performans gösterir. Evinizi PreciSense Kırılgan Lidar teknolojisini kullanarak üç boyutlu olarak haritalandıran Q7 Max+, 300 metrekarelik bir alanı ustalaşmış olarak en efektif yolu takip ederek temizler.

Teknik Özellik
Ses Seviyesi 5200 mAh
Filtre Çeşidi HEPA
Çalışma Süresi 180 dakika (300m2)
Emiş Gücü 4200 Pa

Roborock Q7+ Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları;

👤 *** ***: Uygulama mükemmel. Her gün başladığında size bir bildirim verir ve evi temizlerken onu seyredebilirsiniz

👤 *** **: Çoğunlukla, bu ufak Robottan son aşama memnunum ve ona 5 yıldız vermekten mutluluk duyarım.

Viomi Alpha S9 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Hayvan tüylerine karşı tesirli Kir idrak etme olmaması
Hem kuru hem ıslak yüzeylerde çalışabilmesi Siklon filtresi olmaması
Uzun çalışma süresi

3 katmanlı HEPA filtresi yardımıyla uzun yaşam ve yüksek verimlilik sunan bu ürün 3 değişik temizleme moduna sahiptir. Engel ölçümünde maksimum doğruluk edinmek için LDS 2.0 teknolojisini kullanan bu robot süpürge hem kuru hem de ıslak yüzeylerde çalışabilmektedir. Ek olarak 50 W güç tüketimi meydana getiren bu robot süpürge hayvan tüylerine karşı da etkilidir. Bütün bu özellikleriyle akıllı süpürge öneri önerilerimizde beşinci sırada yer ediniyor.

Teknik Özellikleri
Pil Li-ion Li-on
Güç 50 W 50 W
Çalışma Süresi 150 dakika
Şarj Süresi 4 saat
Yedekli Haritalama Var
Emiş Gücü 2700 Pa
Düşme Engelleyici Sensör Var
Islak Mop Var
Wi-Fi Var

Viomi Robot Vacuum S9 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumları;

👤 24 saat dolmadan geldi. Fazla güzel bir robot. Kendiliğinden bütün yolları buluyor. Sessizden Turboya kadar 4 seviyesi var, her seviyede daha kuvvetli ve daha sesli çalışıyor. Sessiz modda Tamamıyla sessiz değil. Fakat baya toz saç kir topluyor. En güzeli de ana istasyonun vakumla hepsini çekmesi. Özetle öneri ederim.

👤 Otomatik toz boşaltma hakkaten fark yaratıyor. Moplama sırasındaki su seviyesi 3 düzey olarak ayarlanabiliyor, su yer çekimi ile değil pompa ile bırakılıyor. İstemediğiniz bölgeleri ıslatmıyor. İlk harita çıktıktan sonrasında hızlı bir şekilde temizliyor. Bizim evi tek şarjda bitiremediği oluyor, dönerek şarj olduktan sonrasında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Her insana öneri ederim.

Tefal RG7447 X-Plorer Mop Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Hafifçe dizayn HEPA filtre yok
Paspas özelliği Uzun soluklu şarj
Otomatik emiş gücü ayarlama

Oturduğunuz yerden evinizi temizlemenize destek olan Tefal RG7447 X-Plorer Serie 60, yan kısmında bulunan fırçaları yardımıyla bütün köşelere ulaşarak tozları hapseder. Etken motor özellikli turbo fırçasıyla zemin üstündeki kirleri haznesine çeker.

Ürünün en mühim özelliklerinden kabul edilen Aqua Force teknolojisi, cihazın aynı anda hem temizlik hem de paspas yapmasını sağlar. Yalnızca 6 santimetre yüksekliğinde olan model, en alçak eşyaların altına dahi girebilir. Smart Exploration 4.0 navigasyon özelliğiyle evinizin her noktasını hafızasına kaydederek en düzgün biçimde çalışır.

Sahip olduğu sensörlerle duvarları takip eder ve halı geçişlerini algılar. Böylece emiş enerjisini otomatikman ayarlayarak verimliliği üst seviyeye çıkarır.

Teknik Özellikler
Çalışma vakti 90 dakika
Çalışma modu 3
Pil Li-on
Ses seviyesi 70 dB
Şarj süresi 4 saat
Ağırlık 1.8 kilogram

Tefal RG7447 X-Plorer Kullanıcı Yorumları;

👤 Üründen fazla memnunum. Evinizde köpeğim var fakat tüy kalmadı neredeyse 2 günde bir çalıştırıyorum. Verdiğiniz paraya katiyen değiyor. Öneri ederim. Ayça Y.

👤 Büyük rahatlık mükemmel bir ürün. 2 aydır kullanıyorum vakti size bırakıyor o evi süpürüyor sen çocuğunla ilgileniyorsun. Ben beğendim. Mükemmel robot süpürge yorumları okurken görmüştüm. Fatma D.

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Kendiliğinden şarj olabilme Siklon filtre yok
Otomatik hazne boşaltma Su tankı yok
Uzaktan kontrol
Çift yüzeyli kauçuk fırça

iRobot, robot süpürge üreticileri içinde en fazla insanların tercih ettiği markalardan biri olarak biliniyor. İRobot tarafınca üretilen Roomba i7+ ürünü ise sizlere ısrarla öneri ettiğimiz bir ürün. Mükemmel akıllı süpürge listemizde yedinci sırada yer almıştır.

Bu aygıt temizlik esnasında haznesine toplamış olduğu kir, saç ve tozu şarj ünitesinde bulunan hazneye otomatikman boşaltarak 30 temizliğe kadar sizin cihazla uğraşmanıza gerek bırakmıyor. Kendiliğinden toz boşaltma ve şarj olabilme özelliği yardımıyla haftalar boyu temizlik yapabilen model, kısacası kafanızdaki temizlik sorununu ortadan kaldırıyor.

vSLAM teknolojisiyle iRobot Roomba i7+, nerde olduğunu algılar ve evinizin haritasını oluşturur. Şarj ihtiyacı işittiği sırada yarım kalan işini sonrasında kalmış olduğu yerden devam ederek her yeri eşit biçimde temizler. Üstünden geçmiş olduğu her türlü kiri yüksek emiş gücü ve hususi olarak tasarlanan fırçasıyla süpürerek alerjen maddelerin %99’unu hapseder. Cihazın çift yüzeyli kauçuk fırçaları bilhassa saç yada hayvan tüylerinden ailenizi uzak tutar.

Teknik Özellikler
Çalışma vakti 75 dakika
Çalışma modu 3
HEPA Filtre HEPA
Ses seviyesi 68 dB
Şarj süresi 2 saat
Ağırlık 3.2 kilogram

İRobot Roomba i7 Kullanıcı Yorumları;

👤 Birazcık tereddütle satın aldım fakat aldıktan sonrasında beklediğimden fazla iyi bir performans ile karşılaştım. Evimin haritasını oda oda fazla kısa süre içerisinde çıkarttı. Şimdi istersem bütün evi istersem bir tek salonu temizletebiliyorum. Temizlik bitince şarj ünitesine dönerek kendiliğinden tozunu boşaltması ise teknolojide son nokta sanırım. Her insana öneri ederim, süpürme işlemi sizin için tek tuşa basmak oluyor. Daha büyük bir kolaylık olması imkansız. Fatma N.

👤 Böylesine bir konfor yok hakkaten, oda oda seçip istediğimiz yeri temizletebiliyoruz, haftalık programlarken dahi hangi odalar temizlenecek seçiliyor, çekim gücü fazla iyi halılarımızda dahi fazla başarı göstermiş. Yuvasına dönerek kendi tozunu kendi boşaltıyor bu akıl almaz olmuş daha evvel 966 kullanıyorduk kendimiz boşaltınca zor geliyordu kimi zaman bununla asla üşenme derdi yok. Şimdilik bikaç haftadır kullanıyoruz toz torbası dolmadı hemen hemen 30 kullanıma kadar yeter yazıyor sitesinde, birazcık pahalı bir aygıt fakat bütçesi olanlar düşünmeden alabilirler. Meryem K.

Makita Drc200z Robotik Süpürge

En iyi robot süpürge

ARTILAR EKSİLER
Ticari kullanım Yüksek ses
Süpürme alanı
Duvar köşelerini temizleme
Emiş gücü

Makita Drc200z, uzaktan kumandası yardımıyla kolay bir şekilde yönetebileceğiniz endüstriyel bir süpürge olarak öne çıkar. Maksimum 500m² alana kadar temizleme elde eden Makita Drc200z, akü yardımıyla çalışır. Dükkân, yapınak gibi iş yerlerindeki iş yükünü azaltarak daha randımanlı iş olanağı sunar. Bununla beraber sağlam ve uzun ömürlü yapısı yardımıyla iş yerlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz ergonomik bir tercihtir. Uzun ömürlü kullanımıyla iş yerlerinizi pırıl pırıl yaparken sizi de yalnız bırakmaz.

Daha rahat ve ayrıntılı kenar temizliği edinmek amacı ile ön fırçalarla beraber tasarlanmıştır. Büyük yapısının bir artısı olarak büyük fırçaya da sahiptir. Bu şekilde temizliğinizi detaylandırarak geniş çaplı bir halde yapar. 2.5 litrelik çöp haznesi, endüstriyel olarak kullanımını kolaylaştırarak ergonomik bir duruma getirir.

Öteki robot süpürgelere kıyasla daha basit bir halde kurulan Makita DRC200Z, fırçaları takıp pili şarj ederek derhal kullanabileceğiniz bir süpürgedir. Haritalaması ve 3D algılayıcısının olmaması sebebiyle zeminde engel olmadan temizleme işlemine başlamanız daha doğru olacaktır. Engelle karşılaştığında uyarı vererek engelin kaldırılmasını bekler.

Çarpma rayları, robotun ilerleyebilmesi için tasarlanmıştır. Hareket şekli rastgele veya ileri geri olacak biçimde ayarlanarak tercihinize elverişli seçenekler sunar. Büyük tekerleri yardımıyla nesnelerin üstüne tırmanarak sizi yormaz. yarım saat şarjla kullanıma hazır hale gelen Makita DRC200Z, 500 metrekare alanı kolaylıkla ve ayrıntılı bir halde temizleyerek ofisinizi yada dükkanınızı tozlardan arındırır.

Teknik Özellikler
Boyut 46 x 46 x 18 santimetre
Voltaj 18
Ağırlık 7.8 kilogram
Temizleme Alanı 500 m2
Akü Ömrü 120-200 dakika

Makita Drc200z Ticari Robot Süpürge Yorumları;

👤 *** ***: Konvansiyonel vakum robotları dükkanımda kullanıldığı zaman kısa bir müddet sonrasında bozuldu. Bu nedenle endüstriyel bir cihazda karar kıldım. Birazcık daha sesli olmasına karşın işini eksiksiz yapıyor ve kırılgan değil. Malesef ki, uzaktan kumanda için iki adet AAA pil eksikti.

👤 *** **: Uzun çalışma süresi ve yüksek emiş gücü ile hakkaten kuvvetli bir aygıt, bir tek daha yararlı işler için kullanılabilecek fazla vakit kazandırıyor… Vakum robotu hakkında katiyen eleştirilecek bir şey yok. Hem kullanılan malzemeler hem de işçilik fazla kaliteli.

Neabot Nomo Q11 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Yüksek emiş gücü Yüksek Fiyat
Haritalama sistemi
Kir boşaltma sistemi
Mikrop, kir ve tozu filtreleme
Temiz hava akışı

Neabot Nomo Q11, yüksek performanslı en yeni teknolojik donanımı yardımıyla evinizin haritasını fazla kısa süre içerisinde oluşturarak temizlik esnasında kolaylık sağlamaktadır. Yapılandırılmış 3D görüntüleme algoritması yardımıyla yapılandırılmış ışık teknolojisine sahip Neabot Nomo Q11,evinizin her köşesini en düzgün biçimde temizlemektedir. ”Mükemmel temizlik robotu hangisi?” sorusunun yanıtı bu modelin içinde yer almıştır. ”Robot süpürge hangisi alınmalı?” diye merak ediyorsanız şayet bütçeniz uygunsa bu modeli gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Neabot Nomo Q11, temizlik sırasında ev haritasını güncel tutarak temizleyeceği bölgeleri anında belirlemektedir. Alerjen maddeleri filtresinde saklayarak havanın temiz kalmasını sağlamaktadır. Isterseniz hususi bölgeleri seçerek robotunuzun girmesini engelleyebilirsiniz. İnce gövdesi yardımıyla kanepelerin altına dahi kolay bir şekilde girebilen Neabot Nomo Q11, anti-drop tasarımı ile 4 yerleşik düşme engelleyici sensörünü kullanarak merdivenlerden düşmesini engeller.

Teknik Özellikler
Çalışma modu 3
EPA/HEPA filtre Var
Ses seviyesi 72 dB
Su tankı kapasitesi 0,35 lt
Pil Li-on
Şarj süresi 4 saat
Çalışma süresi 150 dakika
Aşılabilir engel 20 mm
Toz kapasitesi 0.25 lt

Neabot Nomo Q11 Kullanıcı Yorumları;

👤 Süratli şarj olan bir robot süpürge ben daha evvel de kullanmıştım o da fazla pahalıydı fakat uzun solukta kullandım belkide şu an annem kullanıyor ben robot süpürgeye geçtiğim için eviniz büyük değilse fazla eşya var ise da rahat dolanıyor mesele olmaz bilginiz olsun. B** Y**.

👤 Piyasadaki en güzel robot süpürge diyebilirim bunun için aslına bakarsanız bu markanın kötü bir ürünün olma olasılığı yok fiyat olarak katiyen fazla pahalı fakat bizim evin en büyük ihtiyacı bir robot süpürge iyiydi o yüzden asla düşünmeden aldım desem yeridir bir süredir kullanıyorum ve fazla memnunum hiçbir sorun yaşamadım iyi ki almışım diyorum. Temizlik robotu yorumları okurken karar vermiştim. K** A**

iRobot Roomba S9 Plus

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Emiş Gücü
Şarj Süresi

iRobot Roomba S9+ akıllı robot süpürge, halıyı algılayarak enerjisini artıran yapısı yardımıyla her alana gereksinim işittiği temizliği götürür. vSLAM haritalama teknolosi ile evinizin ayrıntılı bir haritasını çıkararak uygulamaya kaydeder. Odaları bölgelere ayırarak isimlendirmenize destek sunar. 

600 serisi ile kıyaslandığı zaman 40 kat daha kuvvetli bir emiş performansı sunarak kendisini kanıtlayan S9+, %30 daha büyük kauçuk fırçalarının desteği ile temizliği daha kısa süre içerisinde ve ayrıntılı bir halde bitirir. iRobot Home uygulamasının Türkçe dil seçeneği yardımıyla sizin de kolaylıkla yönlendirebileceğiniz bu robot süpürge, 600 ml’lik geniş toz haznesiyle 120 dakika süresince emek harcayarak evinizi titiz bir halde istediğiniz hijyenik ortama kavuşturur.

Teknik Özellikler
Boyut  31 x 31 santimetre
Batarya 3300 mAh
Ağırlık 3.7 kilogram
Batarya Li-on

iRobot Roomba S9 Plus Kullanıcı Yorumları;

👤 *** ***: Benzer ürünlerin en üstünü görünüyor. Uygulaması ve emek vermesi fazla iyi, her insana öneri ederim. 

👤*** **: Roomba s9+ son derece basit bir kuruluma sahiptir. Uygulamadaki adımları izlediğinizde basit bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Çalıştırmaya başlayınca görkemli bir emiş gücü olduğunu fark ettim, öneri ederim her insana.

Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
4 basamaklı haritalandırma Yavaş şarj
Akıllı navigasyon
Kuvvetli temizlik
Rahat kurulum

Piyasanın en düzgün elektrikli robot süpürge modelleri içinde yer edinen Roborock S7 Sonic Mopping; kuvvetli motoru, şık tasarımı ve akıllı teknolojisiyle listemizin 11.esnasında yerini almayı başarıyor. Uygulama, haritalama, 2500PA kuvvetli emiş, ayrıntılı temizlik, ses kontrolü, otomatik boşaltma ve kişiye hususi özelleştirme özelliklerine sahip bu yeni akıllı robot süpürge, fiyatını sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz. Roborock S7 modelini öteki cihazlardan ayıran en büyük özellik ise şüphesiz sonic teknolojisi.

Sonik titreşim teknolojisi, daha tesirli bir halde lekeleri çıkartmak için 3000 devire kadar fırça darbesi ile birlikte geliyor. Öte taraftan uyarlanabilir rota algoritması ile LİDAR navigasyon özelliğine sahip bu aygıt, 4 haritalama sistemiyle bununla beraber belirlediğiniz her noktanın en ince ayrıntısına kadar temizlenmesini sağlar. 5200 mAh bataryası ile tam performansla 3 saate kadar temizlik olanağı sunan Roborock S7 Sonic Mopping akıllı robot süpürge, 470 ml’lik bir toz bidonu ve 300 ml’lik bir su haznesiyle 200m2’lik bir alanı tek seferde temizlemeye yetiyor.

Teknik Özellikler
Temizleme alanı 200m2
Haritalama sayısı 4
Pil Li-ion
Haritalama LDS (lazer)
Şarj süresi 3 saat
Batarya 5200 mAh

Roborock S7 Sonic Mopping Yorumları;

👤 Görkemli. Öyleki kullanışlı ve kusursuz ki. Öğretmenim ve evimizde tatlış bir kedim var, okuldan gelmeden uygulama ile bütün evi temizliyorum. öyleki büyük rahatlık ki anlatamam.

👤 Hakikaten yaşamı kolaylaştıran bir ürün. Almayı düşünenlere şiddetle öneri ederim. Kurulumu ve kullanımı basit. İyi ki almışım:)

Homend Alex Pro 1290H Kameralı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Türkçe dil desteği Uzun şarj
Akıllı navigasyon
Daha geniş kapsamlı köşe temizliği
Geniş toz haznesi

Mükemmel robot süpürge modelleri listemize girmeyi hak kazanan en yeni akıllı süpürge modellerinden Homend Alex Pro 1290H; zemin idrak etme teknolojisi, hususi mapping algoritması, ortalama olarak 90 dakika süresince yüksek performansı, 2.5 kPA emiş gücü, yükseklik idrak etme sensörü, ultra geniş toz haznesi, ayrıntılı köşe temizliği ve şaşırtıcı hızıyla evinizin en akıllı yeni arkadaşı diyebiliriz. Ortalama olarak 4-6 saat şarj süresiyle 20m2 alanı 10-15 dakika içinde temizleyen bu aygıt, muadilleriyle yarışan XL toz haznesiyle uzun bir kullanım olanağı sunuyor.

Gelişmiş kamera teknolojisiyle en ufak toz parçalarını dahi anında temizleyen Homend Alex Pro 1290H, ortam bilgisini anlık olarak tazeleyen eşi olmayan bir haritalamaya sahip. Yuvarlak robot süpürgelere nazaran %40 daha uzun döner fırçalara sahip aygıt, ekonomik şarj tüketimiyle büyük alanları tek şarjla baştan sona temizleyebiliyor. 313x299x93 mm boyutları ve köşeli şık tasarımıyla evinizin en keskin noktalarına dahi girmeyi başaran Homend Alex Pro 1290H akıllı robot süpürge, paspas özelliği yardımıyla hem siler hem de süpürür.

Teknik Özellikler
Çalışma vakti 90 dakika
Aşılabilir yükseklik 10 mm
Emiş gücü 2500 Pa
Batarya 3400 mAh
Şarj süresi 6 saat
Ağırlık 3.2 kilogram

Homend Alex Pro 1290H Yorumları;

👤 Ürün fiyatını hak ediyor. Öteki yuvarlak süpürgeler köşeleri alamazken Alex köşeleri rahatça alıyor. Paspas yapabilme özelliği iyi. Emiş gücü mükemmel.

👤 Ürün tam manası ile fiyat performans ürünü. Ek olarak Karaca bünyesinde üretilmiş yerli üretim bir akıllı robot süpürge oluşu beni ayrı mutlu etti.

Viomi Alpha UV S9 Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
4 noktalı temizleme Fiyatı
Steril Temizlik
Ultraviyole Teknolojisi
2700 PA Emiş Gücü

Toz boşaltma üniteli robot süpürge isteyenlerin en fazla tercih etmiş olduğu Viomi Alpha S9 akıllı ev robotu, 4 noktalı temizleme sistemiyle döşemeleriniz ve halılarınızdaki bütün toz, kir ve kırıntıları kusursuz bir halde temizleyebiliyor.

2700 PA emiş gücü yardımıyla en ince toz tanelerine kadar emebilen model, 5200 MAh kuvvetli bataryası yardımıyla 3,6 saat kesintisiz çalışma özelliğine sahip. Bilhassa geniş alana sahip iş merkezleri veya dublex evlerde çokça insanların tercih ettiği Viomi Alpha S9, 320 m2’lik alanda kesintisiz temizlik sunuyor.

Teknik Özellikler
Çalışma modu sayısı 4
Çalışma süresi 240 dakika
Pil süresi 2 saat
Pil tipi Li-on
Aşılabilir engel 20 mm
Toz kapasitesi 3 lt
Ses seviyesi 67 db
Su tankı kapasitesi 0.55 lt

Viomi Alpha UV S9 Yorumları:

👤 : Mükemmel bir ürün. Kedim olduğundan aldım. Silme performansı tam beklediğim gibi değil fakat benim için fazla mühim değil mühim olan süpürmeydi. Haritalandırması ve birden değişik haritalama seçeneği benim için en kullanışlı yanı.

👤 Parçalarını takıp çıkarmak fazla ergonomik. Haritalandırma fazla ergonomik. 5 oda uzun koridora bir tank su yetiyor. Süpürmeyi de güzel yapıyor. Daha ne olsun. Artık evin reisi o.

TCL Sweeva 6500 Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Daha geniş kapsamlı köşe temizliği
Geniş toz haznesi

TCL Sweeva 6500, otomatik boşalma özelliğine sahip 4 litrelik istasyonu ile üretilerek elinizi tozdan ve kirden 1 ay kadar uzak tutmanıza destek sunar. TCL Home uygulaması üstünden kullanabileceğiniz bu aygıt, 3 saatlik çalışma süresi ile evinizi baştan sona kolaylıkla süpürebilir. Bununla beraber temizlik sırasında şarjı bittiğinde istasyona gidip kendini şarj ettikten sonrasında yeniden işinin başına döner. 2700 Pa kuvvetli emiş gücü yardımıyla toz ve kirlerin ortadan kalkmasında büyük rol oynar.

Akıllı lazer navigasyonu yardımıyla bulunmuş olduğu odayı saniyeler içerisinde 6 tur süratle tarayarak kendisine en elverişli temizlik yolunu oluşturur. Evinize steril bir temizlik ortamı sunan Sweeva 6500, bakterileri ve mikropları yok etmek amacı ile UVC sterilizasyonunu kullanır. 5000 mAh batarya gücüne sahip bu robot süpürge, 150 metrekarelik bir alanı süratli ve seri bir halde temizleyerek kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

Teknik Özellikler
Çalışma vakti 3 saat
Aşılabilir yükseklik 20 mm
Toz haznesi 4 lt
Emiş Gücü 2700 Pa

TCL Sweeva 6500 Yorumları:

👤 Fazla araştırdık, fazla çeşit ürün var, fiyat performans ürünü haritalaması fazla iyi odaları renkli olarak ayırıyor, 5 adet girmesini istemediğiniz yer belirleme özeliği var, mop yok bilerek aldık sensörleri de fazla iyi hiçbir yere çarpmıyor, temizlemeye uğraşmıyoruz kendi boşaltıyor, ister bütün ev ister bölge temizliği yaptırabilirsiniz mobil uygulaması kullanışlı.

👤 Eve getirdiğim gibi doğrudan kullandım. İlk izlenimlerime bakılırsa oldukça işini görüyor, çok fiyat ödeyip öteki modellere gerek bulunmuyor. Fiyat performans ürünü diyebilirim. Çöp haznesi olması extra bir özellik, bu fiyata bu denli özellik mükemmel.

Hoover H-GO 300 HYDRO Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge

ARTILAR EKSİLER
Otomatik şarj Uzun şarj
Lazer taraması
5 değişik temizlik modu
120 dakika kullanım

Hesaplı fiyata akıllı robot süpürge arayışında olanların tercihlerinden Hoover H-GO 300 HYDRO, günlük temizlik ihtiyacınızın ötesinde performansıyla birbirinden değişik özelliklere sahip. Yüksek manevra kabiliyeti ile bununla beraber 5 ayrı moda sahip bu ürün, çift fırça sistemi ve tek haritalama dahil olmak suretiyle kumandadan bütün hareketleri kontrol etme olanağı sunuyor.

120 dakika çalışma süresiyle süpürme işlemi yaparken bununla beraber paspas özelliğine de sahip aygıt, yıkanabilir EPA filtresi yardımıyla son aşama ergonomik ve kusursuz bir temizlik olanağı sağlıyor.

Teknik Özellikler
Çalışma süresi 120 dakika
Aşılabilir yükseklik 15 mm
Batarya 18 V
Şarj süresi 5 saat
Toz haznesi 0.35 lt
Ağırlık 2.5 kilogram

Hoover H-GO 300 HYDRO Yorumları:

👤 Fazla memnunum. Hoover’ın fazla eski ve köklü bir marka olduğunu bildiğim için tercih ettim.. Şansıma da TR piyasasında robotlar içerisinde fiyat olarak ciddi anlamda elverişli.. İyi ki tercih ettim.. Pahalı ürünler de aynı ömre sahip bu tip ev eşyalarında. Genel olarak kafi ve beklentimi karşıladı.

👤 Toz haznesi basit çıkıyor çözünceye kadar birazcık uğraştım fakat meğerse fazla kolaymış. Temizlik bitti mi müzik çalıyor ve şarj istasyonuna kendi gidiyor.

2023’ün en düzgün robot süpürgesi hangisi?

Mükemmel robot süpürge markalarına gelecek olursak; Xiaomi, Roidmi, Roborock, Viomi , Tefal, iRobot, Samsung, Dyson, Miele ve Homend yüksek emiş gücü, ıslak kuru temizleme, geniş toz haznesi, uzun batarya süresi, haritalama ve lazer özellikleriyle en fazla satan akıllı robot süpürge tavsiyesi içinde yer ediniyor.

2023’te hangi robot süpürge alınır?

Kullanıcı yorumları, öneri ve tavsiye, fiyat ve performansı göz önüne aldığımızda en düzgün robot süpürge modelleri; Mi Vacuum Cleaner, Roidmi Eve Plus, Mop Pro, S6 Maxv Aı Dual, Vacuum S9, RG7447 X-Plorer, i7+, Powerbot, 360 Hurist, Scout Rx-2, S7 Sonic, Alex Pro, 693, H-GO 300 Hydro 2023’te alınabilecek en düzgün akıllı süpürgeler.

Her bütçeye elverişli robot süpürge tavsiyeleri neler?

  • XiaomiVacuum Mop Pro
  • Roborock S5 Max
  • Roidmi Eve Plus
  • Hoover H-GO 300
  • Tefal X-Plorer
  • Homend Alex Pro
  • iRobot 693

Robot süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?

Robot süpürge alırken dikkatli olunması gerekenler: lidar teknolojisine sahip lazerli yada kameralı olması, en düzgün netice için yüksek emiş gücüne sahip olması, Wi-Fi ve haritalama özelliği yardımıyla istenilen noktayı temizlemesi, temizliğe kalmış olduğu yerden devam edebilmesi için şarj ünitesine dönebilmesi, daha ayrıntılı hijyeniklik için ıslak-kuru özelliği olması ve yenilikçi temizlik için yazılım güncelleme özelliğine sahip olması gerekmektedir.

Robot süpürge hangisi alınmalı?

Robot süpürge tercihinizde evinizin şekli (oda sayısı yada kat sayısı), mobilyalarınızın yüksekliği (koltuk, dolap, yatak vb. alanlara basit ulaşabilmesi) ve bütçeniz göz önüne alınarak haritalama, süpürme-mop, şarj istasyonu, torbalı-torbasız özelliklere sahip en düzgün model tercih edilmelidir.

Robot süpürge nasıl temizlenir?

Robot süpürgeler hakkında en fazla sorulan sorulardan birisi de “robot süpürgeler nasıl temizlenir?” sorusudur. Suni zekaya sahip bu aygıt oda içindeki kir, çöp ve tozu kuvvetli emiş gücü yardımıyla içinde bulunan toz haznesine dolduruyor. Kullananların robot süpürgeleri temizlemek için yapması gerekmekte olan şey ise toz haznesini kolay bir şekilde yerinden çıkartıp içindeki kir ve çöpü boşaltmaktır.

Robot süpürgeler nasıl temizlik yapıyor?

Robot süpürge; cihazın alt kısmında bulunan pervaneler ve kuvvetli vakumunun çekim gücüyle temizlik yapıyor. Pervaneler yardımıyla kir ve tozlar vakum kısmına doğru sürükleniyor. Sonrasında da kuvvetli emiş gücü ve bir fırça yardımı ile robot süpürgenin kir ve tozları biriktirdiği hazneye gidiyor.

Robot süpürgelerin çalışma prensibi nedir?

Evinizde, odanızda ve iş yerinizde rahatça kullanabileceğiniz robot süpürgeler; kendiliğinden temizlik yapabilmesi, her yere her köşeye girebilmesi, belirlediğiniz alan dışarısına çıkmaması ve temizlikte gösterdiği iyi performansla ön plana çıkıyor.

Çalıştığı andan başlayarak etrafına gönderilmiş olduğu kızıl ötesi sinyaller yardımıyla alanın büyüklüğünü, duvarları ve engelleri hesaplayıp çalışacağı alanın bir haritasını çıkartıyor. Oluşturulan harita üstünde belirli algoritmik hesaplamalar meydana getiren robot süpürge, temizlik için en elverişli rotayı belirliyor.

Bu rota temizliğin etkin biçimde yapılabilmesi için en elverişli rota olarak değerlendiriliyor. Aygıt 2-3 santimetre yüksekliğe kadar engelleri aşabiliyor ve kırılgan sensörleri yardımıyla duvar diplerine, mobilya altlarına kadar girebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*