En İyi 65 İnç TV Tavsiyeleri

65 İnç Tv Önerileri

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Devasa ekranı yardımıyla en küçük detayı dahi görebileceğiniz 65 inç TV modellerini bir araya getirdik. İçeriğimizde yüksek görüntü kalitesine sahip mükemmel 65 inç televizyonları bulabilirsiniz.

65 inç TV önerilerini verdiğimiz içeriğimizde Samsung, LG, Philips ve Sony gibi markaların modelleri bulunuyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine bakılırsa değerlendirerek bir sıralama hazırladık. Kuşkusuz bir tv almak istiyorsak öncelikle o televizyonu kullananların deneyimlerine bakarız. Bu nedenle içeriğimizde mükemmel 65 inç televizyonların yorumlarına da yer verdik.

En fazla insanların tercih ettiği 65 inç televizyonlar görüntü kalitesi yüksek olan modeller oluyor. Bu sebepten dolayı içeriğimizde bu biçim ürünleri bir araya getirdik. En düzgün 65 inç TV hangisi? diye soruyorsanız.

En İyi 65 İnç Tv Sıralaması

Sıra Modeller Özellik neoldu Puanı
1 Samsung Q65Q950T Yüksek çözünürlük 10/9.9
2 Sony KD-65AG9 Dahili Uydu Alıcısı 10/9.8
3 LG OLED65CX6 OLED ekran 10/9.7
4 Philips 65PUS8505 Düşük Enerji Tüketimi 10/9.6
5 LG 65UN71006LB Ses Kalitesi 10/9.6
6 Toshiba 65UL2063DT Wi-fi 10/9.8
7 Regal 65R754UA9 Yeterli Fiyat 10/9.5
8 Grundig 65 GFU 7850 B 4K 10/9.7
9 Samsung 65TU7000 Bluetooh 10/9.6
10 Philips 65PUS7805 LED Ekran 10/9.5

En İyi 10 65 İnç Tv Tavsiyesi

Görüntü kalitesi yüksek mükemmel 65 inç tv modellerini sizler için maddeler durumunda inceledik. Kullanıcı yorumlarını baz alarak derlediğimiz listemize kesinlikle göz atmalısınız.

İşte mükemmel 65 inç tv markaları:

1. Samsung Q65Q950T

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
QLED Yüksek enerji tüketimi
Yüksek çözünürlük Fiyatı yüksek
Sesli komut
Yüksek renk yoğunluğu

8K çözünürlüğünde olan akıllı tv modellerinden kabul edilen Samsung QE65Q950T, sonsuz ekrana sahiptir. Görkemli çözünürlüğüyle gerçeğe yakın görüntüler sunan Samsung QLED TV, üst düzey çevresel ses deneyimi sunuyor. Tizen destekli bu akıllı televizyona tek dokunuşla ekranınızı yansıtabilirsiniz. Son olarak yüksek teknolojik donanımlara sahip bu aleti sesli komut özelliği yardımıyla kolay bir şekilde kontrol edebileceğinizi açıklayalım.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 8K
Ekran LED
Ses Gücü 70 W
Enerji Sınıfı D
Elektrik Tüketimi 344 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Görkemli bir görüntü kalitesi var. Sanki salonda çekiliyor filmler, diziler. Ses kalitesi de fazla iyi. Parasını hak eden bir ürün. Ahmet K.

👤 Çözünürlüğü devasa yükseklikte ve 8K görüntü enfes. Her oyunu oynayabiliyorum belkide telefonumun ekranını kolay bir şekilde yansıtabiliyorum. Hızır Ç.

2. Sony KD-65AG9

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
4K çözünürlük Fiyatının yüksek olması
Dahili uydu alıcısı Yüksek enerji tüketimi

4K kalitesinde görüntüye sahip olan Sony’nin bu akıllı televizyonu geniş bir ekrana sahiptir. Bu şekilde daha güzel bir seyretme deneyimi yaşarsınız. Acoustic Surface Audio ses sistemiyle odanın her yerine aynı oranda ses sinyali gönderen tv, bu sayede daha tok bir ses deneyimi yaşatıyor. Ek olarak extra renk ve parlak bir görünüm sunan bu akıllı televizyonda dahili uydu alıcısı bulunduğunu açıklayalım.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran OLED
Ses Gücü 60 W
Enerji Sınıfı B
Elektrik Tüketimi 169 W
Bağlantı Wi-Fi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Görüntü kalitesi fazla iyi, ses sistemi de öyleki. Fiyatı birazcık yüksek fakat gene de kıymet bence. Sonuçta bir defa alıyoruz, en iyisini alalım dedik. Narin Y.

👤 OLED TV’lerin en iyisi. 4K’da oyun oynamanın keyfini anlatamam dahi. Hakikaten fazla iyi bir ürün. Zafer A.

3. LG OLED65CX6

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
OLED ekran Ses sistemi
Düşük enerji tüketimi

En düzgün tv markalarından kabul edilen LG’nin bu ürünü üstün görüntü kalitesiyle dikkatleri üstüne çekiyor. Dizayn harikası dış cephesi ve yüksek teknik donanımlara sahip olan bu akıllı TV, dahili WiFi ile kolay bir şekilde internete bağlanabiliyor. Kuvvetli işlemcisi ile görkemli bir oyun performansı sunan LG tv, ses deneyimi olarak ise sınıfını geçen bir performans sunuyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran OLED
Ses Gücü 40 W
Enerji Sınıfı A
Elektrik Tüketimi 137 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Sırf oyun oynamak için aldım. Akşam olsa bile oyun oyansam diye sabırsızlanıyorum. Görkemli bir görüntüsü var. Semih K.

👤 Ekran büyük, tv fazla güzel. Birazcık pahalı fakat olsun. Bu görüntü kalitesine, çözünürlüğe değdi. Yasemin L.

4. Philips 65PUS8505

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Yüksek çözünürlük
Kuvvetli işlemci
Düşük enerji tüketimi

En düzgün 65 inç tv modellerinden kabul edilen Philips 65PUS8505, köşeden köşeye sonsuz ekranı ve Android işletim sistemiyle fark yaratıyor. Üstün görüntü kalitesi ve ses sistemiyle en fazla insanların tercih ettiği modellerden kabul edilen ürün, dahili uydu alıcısına sahip. Ek olarak düşük enerji tüketimi icra eden bu tv, üstün HDR teknolojisiyle rakiplerinden fark gösteriyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 20 W
Enerji Sınıfı A+
Elektrik Tüketimi 108 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Muhteşem bir kalite, Android yazılımı mükemmel. Menüler fazla anlaşılır ve ergonomik. Arka LED’ler güzel bir hava katıyor. İster ses ister film, aksiyonuna bakılırsa senkron çalışıyor. Görüntü kalitesi fazla iyi. Evinizde hiç olmayan Wi-Fi’ler çıkıverdi o denli iyi çekiyor, 5ghz desteği var. Kumanda fazla ergonomik. Her insana öneri ederim. Bekir K.

👤 Daha öncesinden Philips 6500 serisinin 55 inç modelini kullanan birisi olarak bu modelinde baya bir görüntü farkı var. Renkler daha keskin, görüntü teknolojisi daha da artmış. Bilhassa Android özelliği geçmişe bakılırsa daha süratli. Fiyatına bakılırsa başarı göstermiş bir ürün. Ambilight özelliği ise bilhassa sağ, sol ve TV’nin üst kısmına konumlandırılmış olması sizi görüntünün içerisine sokuyor. Philips bu işi son zamanlarda daha üst noktaya çıkardı. Satıcıya fazla teşekkür ederim ürünü korunaklı bir halde tarafıma ulaştırdı. Hamdi B.

5. LG 65UN71006LB

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Yüksek çözünürlük Çerçevelerinin kalınca olması
Ses kalitesi
Suni zeka
Wifi özelliği

LG 65UN71006LB, dört çekirdekli işlemcisi ve yüksek görüntü kalitesiyle mükemmel 165 ekran televizyonlardan birisidir. Al ThinQ suni zekasıyla kullanım kolaylığı sunan tv, büyük ekranı yardımıyla evinizi kelimenin tam anlamıyla bir beyaz perde salonuna çevirecek. Ultra Surround sistemiyle etkisi altına alan bir ses deneyimi sunan aygıt hem de gerçekçi oyun performansı ile göz dolduruyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 20 W
Enerji Sınıfı A
Elektrik Tüketimi 139 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü piyasa fiyatına bakılırsa fazla elverişli fiyata aldım. 65 inç devasa bir ekran, görüntü kalitesi çok büyük. LG, TV mevzusunda 1 numara benim için. Süratli kargo, güvenilir şirket. Problemsiz teslimat oldu. Esra S.

👤 Fazla kaliteli bir tv. Ekran görüntüsü fazla iyi, ses efektleri de aynı biçimde. A**** I.

6. Toshiba 65UL2063DT

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Wifi özelliği Yüksek enerji tüketimi
Dahili uydu alıcısı
Dev ekran

Görkemli tasarımı ile göz dolduran Toshiba marka Ultra HD Smart LED TV, 65 inçlik dev ekranı ve üstün görüntü kalitesiyle şiddetle öneri ettiğimiz televizyonlardan birisidir. 4K görüntü sunabilen bu cihazda WiFi dahili olarak gelmektedir. Bu şekilde kolay bir şekilde internette gezinebilirsiniz. Ek olarak bu televizyonun kaliteli ses sistemi yardımıyla kullanıcıları tarafınca fazla sevildiğini belirtelim.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 24 W
Enerji Sınıfı A+
Elektrik Tüketimi 118 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Çok önemli görüntü kalitesi ve özellikleriyle tam aradığım televizyondu. Hiç düşünmeden aldım ve fazla mutluyum. Ali H.

👤 Fiyatına bakılırsa performansı fazla iyi. Görüntü kalitesi ve tasarımı da fazla güzel. Büyük paralar verip öteki modellere bakmaya dahi gerek bulunmuyor. Fatih M.

7. Regal 65R754UA9

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Yeterli fiyatlı olması Yüksek enerji tüketimi
Yüksek çözünürlük
Dahili uydu alıcısı
WiFi özelliği

65 inç tv önerilerini verdiğimiz içeriğimize Regal 65R754UA9 ile devam ediyoruz. Fazla insanların tercih ettiği 65 inç tv modelleri içinde yer edinen Regal 65R754UA9, üstün görüntü performansı ve elverişli fiyatıyla dikkatleri çekiyor. Dahili uydu alıcısı ile gelen bu tv LED panelden üretilmiştir. Bu şekilde aygıt renkleri daha canlı gösteriyor. Son olarak bu televizyonda WiFi özelliğinin de olduğunu açıklayalım.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 24 W
Enerji Sınıfı Belirtilmemiş
Elektrik Tüketimi Belirtilmemiş
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Bu fiyata alınabilecek en donanımlı tv olduğunu düşünüyorum. Tasarımı ve görüntü kalitesi oldukça iyi. İnternete kolay bir şekilde bağlanabiliyor ve dahili uydu alıcısı da var. Mehmet B.

👤 Piyasanın altında bir paraya satın aldım. Ekran fazla büyük ve görüntü kalitesi oldukça güzel. Oyun oynamak için de kullanıyorum ve oyun performansı da oldukça kafi. İyi bir kare hızı sunuyor. Levent Y.

8. Grundig 65 GFU 7850 B

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Yeterli fiyat Yüksek enerji tüketimi

4 çekirdekli işlemcisi yardımıyla uygulamalar içinde daha akıcı ve basit bir halde gezinme olanağı elde eden cihazda Magic Fidelity özelliği bulunuyor. Bu özellik yardımıyla tv kuvvetli çevresel bir ses sunarak seyretme deneyimini arttırıyor. Ek olarak sahip olduğu HDR teknolojisi yardımıyla parlak beyazlar ile koyu siyahlar arasındaki kontrastı arttıran Grundig 65 GFU 7850 B, bu sayede daha gerçekçi ve daha geniş kapsamlı görüntü sunuyor.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 20 W
Enerji Sınıfı F
Elektrik Tüketimi Belirtilmemiş
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 50″ 4K Samsung televizyondan geçtim, bugüne dek tv izlemiyormuşum dedirtti. Filmlerde, belgesellerde daha öncesinde hiç fark etmediğim bilgileri fark ediyorum, görkemli keyifli. Kötü açıdan bakarsak eskisine kıyasla 2 kat daha çok ekran önündeyim. E*** T.

👤 Bu ekran boyutunda bu görüntü kalitesi katiyen muhteşem. Televizyonun kasası ve ekranı incecik. Duvarda tam bir sanat eseri gibi duruyor. Benim gibi film arşivi icra eden, film izlemeyi seven bireyler için ideal. Film izlerken bilhassa karanlık sahnelerde ve süratli hareketli görüntülerde kusursuz. Merve K.

9. Samsung 65TU7000

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Dahili uydu alıcısı Enerji tasarruflu olmaması
4K çözünürlük Fiyatının yüksek olması
Wifi özelliği

Kristal ekran özelliği ekrandaki bütün bilgileri rahatça görmenizi sağlamaktadır. Cihazın 4K Kristal işlemcisi rengi, yüksek kontrast oranını ayarlar ve HDR görüntü verir. Televizyonun uzaktan erişim özelliği bilgisayarınızı kabloya ihtiyaç duyulmadan ekranınızı yansıtmanıza imkan sağlar. Yüksek Dinamik Aralık özelliği ise karanlık sahnelerde otomatikman parlaklığı yükselterek keyfinizi bozmaz. Ek olarak bu aygıt bütün tv kablolarınızı standın içerisine gizleyerek görüntü kirliliğini de engellemektedir.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 20 W
Enerji Sınıfı A+
Elektrik Tüketimi 116 W
Bağlantı WiFi, Bluetooh, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 Kullandığı kristal açık oturum yardımıyla öteki televizyonlara bakılırsa fazla daha parlak olduğundan tercih ettik. Bizim için gerçekçi renklerden ziyade parlak ve canlı olması önemliydi. Üstünde bulunan Smart ekran yardımıyla de rahatça interneti kullanabiliyoruz. 4K Ultra çözünürlüğü var. Uzaktan da yakından da seyretsek herhangi bir görüntü bozukluğu olmuyor, çerçevesi de son derece ince. Yağmur F.

👤 Çok tv özelliklerini bilmediğim için başkalarına bakılırsa daha çok araştırarak tercih yaptım. Benim için güzel göstermesi kadar çerçevesini ince olması ve güzel duyu olarak hoş durması da önemliydi. Her iki anlamda da ihtiyacımı karşıladı. 4K çözünürlük olduğundan odanın her yerinden rahatça izlenebiliyor. Smart ekran teknolojisi olduğu için web üstünden kullanabiliyorum. Sesi iyi, gene de daha yüksekte ve kaliteli çıkabilirdi. Filiz A.

10. Philips 65PUS7805

65 inç televizyon

ARTILAR EKSİLER
Wifi Yüksek enerji tüketimi
LED Ekran
Yüksek çözünürlük

En düzgün 65 inç tv önerilerini verdiğimiz içeriğimizi Philips 65PUS7805 ile bitiriyoruz. HDR10+ ve Dolby Vision özelliği ile gölgelerin standardını arttıran tv, renklerin ise normalden fazla daha çok canlı görünmesini sağlıyor. Televizyonun P5 motoru yardımıyla izlediğiniz videolar artık daha parlak ve ayrıntılar gözle görülecek kadar kaliteli olur. Süratli ve sezgisel bir işletim sistemi olan SAPHI, televizyonunuzu daha keyifli kullanmanızı sağlar. Ek olarak tek bir düğme ile toplumsal medya platformlarına girebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 4K
Ekran LED
Ses Gücü 20 W
Enerji Sınıfı A+
Elektrik Tüketimi 110 W
Bağlantı WiFi, Ethernet

Kullanıcı Yorumları

👤 4K Ultra HD görüntü kalitesi yardımıyla fazla net ve canlı bir görüntüye sahip. Bununla beraber ses kalitesi de fazla iyi. Bilhassa film izlerken sinemadaki gibi ses ve görüntü ile izleyebiliyorum. Smart özelliği yardımıyla hem uygulamalar üstünden film ve dizi izleyebiliyoruz hem de çocuklarım rahatça ders takip edeni yapabiliyorlar. Burak B.

👤 İkinci bir tv olarak satın aldım. Kalabalık bir aile olduğumuz için devamlı program çatışması yaşıyorduk. Smart özelliği yardımıyla hem de çocuklarda uzaktan eğitimlerini rahatça takip edebiliyorlar. Görüntü kalitesinin bununla beraber ses kalitesi de fazla iyi. Öteki kullandığım televizyonda aynı marka hiç sorun yaşamıyorum. Kadir Ü.65 İnç Televizyonlar Hakkında Çokça Sorulan Sorular (SSS)

Büyük ekranlı tv satın almak isteyen kişiler için hazırlamış olduğumuz bu öneri muhteviyatında mevzu hakkında en fazla sorulan soruları ve cevaplarını da sizlere sunuyoruz. İşte 65 inç televizyonlar hakkında sık sık sorulan sorular…

Büyük ekranlı tv alırken nelere özen gösterilmelidir?

Büyük ekranlı tv alırken dikkatli olunması gerekmekte olan en mühim mevzu ekran çözünürlüğü olmalıdır. Zira inç boyutu arttıkça görüntü daha büyük alana yayılmış olduğu için kalite düşmektedir. Fakat px kalitesi ve renk yoğunluğu daha yüksek olan tv modelleri bu problemi yaşamamaktadır. Özetle büyük ekranlı tv alacak olanlar ilk olarak görüntü özelliklerini kontrol etmelidirler.

Televizyonlarda inç ne anlamına gelir?

Ekran boyutunun büyüklüğünü belirten ölçü birimine inç denmektedir. ( ” ) işaretiyle de gösterilen inç, televizyonlar hesaplanırken ekranın en sağ alt köşesinden en solt üst köşesine çekilen köşegenin boyu olarak belirtilir. Ek olarak 1 inç 2.54 santimetre’ye denk gelmektedir.

4K TV ve Akıllı TV ne anlamına gelir?

4K aslına bakarsak px sayısının bir kısaltmasıdır. Bu biçim televizyonların px oranı çoğu zaman 3840 x 2160 oluyor. Bir televizyonun px oranı ne kadar yüksekse görüntü kalitesi de o aşama de yükselir ve 4K, 8K gibi kısaltmalarda bunun için kullanılır. Akıllı TV ise WiFi üstünden internete kolay bir şekilde bağlanabilen, mobil cihazlardan kontrol edilebilen, sesli komut alabilen ve daha pek çok teknolojik özelliğe sahip olan televizyonlara verilen addır.

Televizyonlarda inç ekran ölçüleri nasıldır?
19 inç 48 ekran
22 inç 55 ekran
24 inç 61 ekran
32 inç 81 ekran
39 inç 99 ekran
40 inç 101 ekran
42 inç 106 ekran
43 inç 109 ekran
48 inç 122 ekran
49 inç 124 ekran
50 inç 127 ekran
55 inç 139 ekran
60 inç 152 ekran
65 inç 165 ekran
70 inç 178 ekran
75 inç 190 ekran
77 inç 195 ekran
82 inç 208 ekran
85 inç 214 ekran
86 inç 217 ekran

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*