En İyi 10 Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Bu içeriğimizde kullanıcılardan tam not almayı başarmış sıradışı 10 kurutmalı çamaşır makinesini bir araya getirdik..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kurutmalı çamaşır makinesi öneri içeriğimizde Bosch, LG, Samsung, Siemens ve Hoover gibi markaların modelleri yer ediniyor. Bu modelleri artı ve eksi yönlerine bakılırsa değerlendirerek sıraladık.

En düzgün kurutmalı çamaşır makinesi hangisi? Kuşkusuz kurutmalı çamaşır makinesi almak isteyen kişilerin sordurulmuş olduğu ilk sual bu oluyor. Bu nedenle içeriğimizde sıradışı kurutmalı çamaşır makinelerini sıralarken teknik özelliklerine de yer verdik. Sonuç olarak daha iyi bir seçim yapabilirsiniz. Ek olarak içeriğimizde fiyat performans kurutmalı çamaşır makineleri de bulunuyor.

En fazla insanların tercih ettiği kurutmalı çamaşır makinesi çoğu zaman Siemens ve Bosch markalarının modelleri oluyor. Bu nedenle içeriğimizde bu markaların modellerine de yer verdik. Hiç kuşku yok ki kurutmalı çamaşır makinesi seçimi yaparken o ürünün yorumlarına da bakarız. Bu nedenle içeriğimizdeki kurutmalı çamaşır makinelerinin yorumlarına da yer verdik. Hangi kurutmalı çamaşır makinesi tavsiye ediliyor? diye soruyorsanız.

En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi Sıralaması

Sıra Modeller Kapasite Editör Puanı
1 Vestel KCMI 98142 9 kilo 10/10
2 LG F4V9BCP2EE 12 kilo 10/10
3 Samsung WD80TA046BE1AH 8 kilo 9.9/10
4 Siemens WN54A2X1TR 10 kilo 9.8/10
5 Samsung WD10T654DBN1AH 10,5 kilo 9.8/10
6 LG F4R5VGW0W 9 kilo 9.8/10
7 Hoover HDQ 4119AMBS/1-S 11 kilo 9.7/10
8 Electrolux EW7WO349ST 9 kilo 9.7/10
9 LG F4V5RGP2T 10.5 kilo 9.6/10
10 Samsung WD90TA046BE1AH 9 kilo 9.5/10

Not: İnternetten sipariş vereceğiniz kurutmalı çamaşır makineniz adresinize ulaştığı zaman ilgili markanın alan kişi hizmetlerini arayarak parasız kurulum talebinde bulunabilirsiniz.

En İyi 10 Kurutmalı Çamaşır Makinesi Tavsiyeleri

Piyasanın sıradışı kurutmalı çamaşır makinesi modellerini sizler için özenle seçtik. Geniş iç hacme sahip ürünleri detaylı bir halde inceledik. Elverişli fiaytlı ve yüksek kapasiteli sıradışı kurutmalı çamaşır makineleri bu makalemizde yer ediniyor.

İşte sıradışı kurutmalı çamaşır makineleri:

1. Vestel KCMI 98142

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
İnverter Motor Teknolojisi Fiyat
Sessiz Çalışma
Süratli Kurutma
Kumaş Koruması

Piyasanın en fazla insanların tercih ettiği kurutmalı çamaşır makinesi modellerinden bir tanesi olan Vestel KCMI 98142, 6 kilogram kurutma kapasitesine sahip. 1400 devirle çalışan aygıt WİFİ ile kontrol edilebilmektedir. Elbiselerinizin her zaman ilk gün ki gibi kalmasını sağlar. İnci kazan yapılı bu model, yüksek devirde dahi çamaşırlarınıza katiyen zarar vermez. Hususi mikro delikleri yardımıyla kazan içinde bulunan giysileri özenle yıkar ve kurutur. Yıkama sonunda makinenin kurutma sistemine geçmesi için yüksek devirlere çıkması gerekmektedir. Yüksek devir, sesli çalışma ve enerji tüketimi gibi problemler yaratır. Vestel KCMI 98142 modelinde bulunan İnverter Motor teknolojisi yardımıyla bu gibi problemler yaşamayacaksınız.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 9 kilo
Kurutma Kapasitesi 6 kilo
Enerji Sınıfı B
Program Sayısı 15 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 75
Su Tüketimi 50 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Hem kurutma hem yıkamalı olması için aldığım bir ürün. Yaşadığım yerde evler çoğu zaman klimalı ve rutubet kışları daha da çekilmez olduğundan çamaşırlar bazen nerdeyse iki günde kuruyor. Önceki makinem de Vestel di ve o makine 10 senedir bana hiçbir sorun vermedi. T*** P***

👤 Yer sorunum olduğundan tercih etmiştim korkarak aldım kurutmaz diye fazla yorum okumuştum fakat sanırım bu yorumları yazanlar yıkama ve kurutma kilo farkını anlamamış yıkamadan daha azca kurutma ağırlığına sahip oluyor. Bunu dikkate alırsanız muhteşem bir ürün diyebilirim. T*** D***

2. LG F4V9BCP2EE

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
Kumaş Renk Koruma Sesli Çalışma
Alerjen Yok Etme
Kırışıklık Engelleme
Wifi

Geniş hacimli kurutmalı çamaşır makinesi modellerinden bir tanesi olan LG F4V9BCP2EE, 1400 devirle iş yapmaktadır. Al DD teknolojisiyle çamaşırlarınızın ağırlığını ve dokusunu algılar. İçinde bulunan çamaşırlara bakılırsa en elverişli programı belirler ve ona bakılırsa çalışır. Kurutma aşamasında çamaşırların kırışmasını engeller ve solunum hastalıklarına sebep olabilecek toz akarlarını %99,9’a kadar yok eder. Wifi vasıtasıyla uzaktan kontrol edilebilen LG F4V9BCP2EE, güçlendirilmiş ve uzun ömürlü camıyla itimat aşılıyor.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 12 kilo
Kurutma Kapasitesi 8 kilo
Enerji Sınıfı E
Program Sayısı 15
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 100 dB
Su Tüketimi 110 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü alalı 1 ay oldu. Fazla sessiz çalışıyor, bulaşık makinasından dahi sessiz nerdeyse. Tek negatif yanı yıkama ve kurutma aynı programda kullanınca içindeki çamaşır fazla ise 6-7 saati bulabiliyor fakat turbowash da 39 dakikada yıkayıp arkasından kurutma yapınca daha düşük sürede işlem tamamlanıyor. Y*** B***

👤 Ürün bayideki ürünle aynı. Aylardan beri kullanıyorum sorun çıkmadı (Maşallah). Kargo sorunsuz geldi. Eve teslim etti. Evimizde de sevis kurdu. Teşekkürler. D*** G***

3. Samsung WD80TA046BE1AH

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
Eco Bubble Teknolojisi Fiyat
Köpükte Beklemeye alma
Stayclean Çekmece

Birden çok hususi teknoloji ile donatılmış Samsung WD80TA046BE1AH modeli, 5 kilogram kurutma kapasitesine sahip. Eco Bubble teknolojisi yardımıyla düşük sıcaklıklarda dahi çamaşırlarınızın kötü kokmasını engelleyebilirsiniz. Enerji tasarrufunun bununla beraber giysilerinizin kumaş dokusuna ve rengine katiyen zarar vermez. 1400 devirle çalışan model bununla beraber 8 kilogram yıkama kapasitesine de sahiptir. Deterjan kullanmadan giysilerinizin güzel kokmasını Air Wash teknolojisi ile sağlayabilirsiniz. Isıtılmış hava kullanarak çamaşırların hoş kokulu olmasını elde eden model, köpükte beklemeye alma özelliğiyle inatçı lekelerin üstesinden gelmenizi sağlar.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 8 kilo
Kurutma Kapasitesi 5 kilo
Enerji Sınıfı E
Program Sayısı 15 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 72 dB
Su Tüketimi 48 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Tutarları ürünü aldığım dönemde baya bir bir araştırmıştım. Bence bu makineyi makul bir fiyata aldığımı düşünüyorum. Daha öncesinde kullandığımız kurutma makinesine bakılırsa hem daha tasarruflu hem de giysileri koruma yönünden daha iyi. Her insana öneri ederim. Tuğba S.

👤 Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Oldukça memnunum, sessiz ve şık. Dijital ekranı geniş ve anlaşılır. Programların ve öteki parametrelerin kombinasyonunu kullanıcıya bırakması ise son derece güzel olmuş. Kısaca nasıl istiyorsanız o şekilde yıkıyor, ona bakılırsa enerji tüketiyor. Ona bakılırsa kolaylık sağlıyor yada sağlamıyor. Kaliteli ve kullanışlı bir makine, öneri ederim. Canan T.

4. Siemens WN54A2X1TR

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Kırılgan çamaşır yıkama Fiyat
Yüksek devir

Elde yıkanması gerekmekte olan yünlü ve duyarlı giysilerinizi güven içerisinde yıkayıp kurutabileceğiniz Siemens WN54A2X1TR isimli makinede, pek çok değişik program bulunmaktadır. Siemens’in bu kurutmalı çamaşır makinesi düşük sıcaklıklarda dahi muhteşem performans ortaya koymaktadır. Bu şekilde kıyafetlerinizi yıkarken elektrik faturanızı düşünmek mecburiyetinde kalmazsınız.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 10 kilo
Kurutma Kapasitesi 6 kilo
Enerji Sınıfı C
Program Sayısı 13 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 72 dB
Su Tüketimi 75 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Oldukça güzel bir makine. Kurutma için ayrı bir kurutucu gibi performans beklemeyin. İki ayrı makine için yeri olmayanlar için süper çözüm fakat yeriniz var ise makine ayrı kurutucu ayrı almanızı tavsiye ederim. Faruk H.

👤 Fazla güzel yıkıyor, öneri ederim. Tertemiz yapıyor. Tek problemi 1400 devirde birazcık sesi çok çıkıyor. Kazım R.

5. Samsung WD10T654DBN1AH

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sessiz çalışabilmesi Kurutma kapasitesinin azca olması
Enerji tasarruflu olması
Kullanıcı dostu arayüz

Öteki modellere bakılırsa yüksek yıkama ve kurutma kapasitesi bulunan Samsung WD10T654DBN1AH, kuvvetli suni zeka kontrolü ile dikkat çekiyor. Yıkama alışkanlıklarınızı hafızasında tutan aygıt, kullanıcıya program önerileri sunabiliyor. Makinenizi çalıştırdıktan sonrasında dahi yıkamayı durdurabilir, giyim eklemesi yapabilirsiniz. Süper süratli programı yardımıyla sadece 59 dakikada çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Dijital İnverter teknolojisiyle azca gürültülü ve uzun ömürlü performansın tadını çıkarın.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 10,5 kilo
Kurutma Kapasitesi 6 kilo
Enerji Sınıfı E
Program Sayısı 15 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 72 dB
Su Tüketimi 90 L

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk kere dün kurulumu yapılmış oldu ve derhal kullandım. İnce Yorgan attım. 6 saatte yıka kurut seçeceğini kullandım. Bana tertemiz verdi. Uzatıp üstüme uyudum. G*** Y***

👤 Sipariş verdikten 1 gün sonrasında geldi bir problem yok gördüğüm kadarıyla güzel özellikleri var. Uygulama ile kontrol edilebiliyor kazanı ve detarjan gözünü kendisi temizliyormuş aslolan alma nedenimiz 10 kilo yıkanması ve kurutmalı olması isterseniz beyaz rengi ve 12 kilo olanı da var güzel yıkıyor mu güzel kurutuyor mu bilmiyorum hemen hemen kullanmadık. birazcık vakit geçtikten sonrasında yorumu güncelleyeceğim. L*** A***

6. LG F4R5VGW0W

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sessiz yıkama Kurutma kapasitesi azca
Alerjen yok edici
Uzun ömürlü beden

Kurutmalı çamaşır makinesi önerileri listemize LG F4R5VGW0W ile devam ediyoruz. Bu makine LG Steam teknolojisi yardımıyla solunum problemlerine sebep olabilecek toz akarları gibi alerjilerin %99’unu yok eder. Güçlendirilmiş uzun ömürlü yapısı ve şık görünümü ile size kendisini fanatik bırakacak kurutmalı çamaşır makinesi, hijyenik olması sebebiyle epeyce tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 9 kilo
Kurutma Kapasitesi 5 kilo
Enerji Sınıfı A+++
Program Sayısı 14 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 52 dB
Su Tüketimi 140 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Son derece sessiz çalışıyor. Uzun soluklu sağlamlık mevzusunda bir şey söyleyemem. Kurutması fazla iyi. Çok ısınıyor fakat hem kupkuru hem de yumuşak çıkarıyor. T** E**.

👤 İnanılmaz memnunum. Ses oranı oldukça düşük. Kurutması 2 saatte kupkuru çıkartıyor. Telefon ile kontrol edebilmek oldukça iyi. Öneri ederim. K** A**.

7. Hoover HDQ 4119AMBS/1-S

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
Uzun Ömürlü Enerji Tüketimi
Süper Süratli Program
Sessiz Çalışma
Süratli Kurutma

A sınıfı enerji tüketimine sahip Hoover HDQ 4119AMBS/1-S, Eco Power İnventer motor teknolojisiyle çalışıyor. Sessiz çalışma özelliği ve çamaşırlarınızı süratli bir halde kurutabilen model, Wifi ile kontrol edilebilmektedir. Kıyafetleriniz için 9 değişik program seçeneği barındırıyor. Bununla beraber Power Care özelliğiyle deterjanı ve suyu değişik bir haznede harmanlıyor. Sonuç olarak deterjanın doğrudan olarak giysilerinize nüfuz etmesini engellemektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 11 kilo
Kurutma Kapasitesi 9 kilo
Enerji Sınıfı A
Program Sayısı 9 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 75 dB
Su Tüketimi 110 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Sesi hiç yok desem yeridir. Video ekleme olsa bile ekleyebilsem keşke. Uygulamayı kullanımı fazla basit. Buharlı temizlik yardımıyla bir fazla lekeye, kir çıkarmışız elveda… Fazla başarı bir makine. 11 kilo olması ise şahane. Bu bilhassa bu fiyata alınabileceklerin en fakat en iyisi. Alalı 1 gün oldu 2 defa kullandık. Hemen hemen kurutma fonksiyonunu tam çözemedim fakat yıkama şahane. Içiniz rahat bir şekilde öneri edilir. B*** D***

👤 Ilk olarak teslimat ve servis mevzusunda Hepsijetxl ve Hoover’e teşekkürler. Hiç problem yaşamadan evin içerisine kadar tealim edildi ve servis kurulumunu fazla kısa süre içerisinde yapmış oldu. Kurulalı iki üç gün oldu. İlk üç dört yıkamada plastik kokusu oldu fakat her kullanımdan sonrasında birazcık daha azaldı. Ürün tam bir f/p ürünü. Markalı ürünlerden %40-50 daha elverişli olması tercih sebebimizdi. Ve bence doğru tercih yapmışız gibi görünüyor. Fazla sessiz sayılmaz fakat o şekilde şaşırtıcı ve hayret verici sesli de değil. Bu fiyata aldığınızda pişman olmazsınız. K*** Ö***

8. Electrolux EW7WO349ST

kurutmalı çamaşır makinesi

ARTILAR EKSİLER
Düşük Su Tüketimi Fiyatının yüksek olması
Buharlı Program
Süratli Kurutma

Tek program ile giysilerinizi yıkayabilir ve kurutabilirsiniz. Hususi DualCare teknolojisiyle normalde elde yıkanması gerekmekte olan çamaşırlarınızı gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Kırılgan ve yünlü kumaşa sahip giysilerinizin naturel rengini korur ve katiyen zarar vermez. Buğu parfümü ile 15 dakika içinde kıyafetlerinizin temiz kokmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber çamaşırlarınızın türüne ve miktarına bakılırsa hususi program ayarları da yapabilirsiniz. Düşük su tüketimiyle Electrolux EW7WO349ST, en fazla satan kurutmalı çamaşır makineleri içinde yer ediniyor.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 9 kilo
Kurutma Kapasitesi 5 kilo
Enerji Sınıfı A
Program Sayısı 9 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 72 dB
Su Tüketimi 90 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Elektrolux markayı fazla araştırdım ve sonucunda kararımı verdim.Ayni üründen iki tane aldık,bu günde kurulumu gerçekleşti oldukça sessiz çalışıyor.Satici firmaya teşekkür ederim süratli biçimde kargoya verdiler ve servis çalışanları da ilgililer. Fiyatina ve enerji verimliliği açısından bence öneri edilir.Ayrica yalnızca kurutmada yapabiliyor olmanız. U*** Ş***

👤 Satın aldığımız mağazaya ve elektroluxe fazla teşekkür ederiz. Sattığı ürünü takip edip bizzat kendileri ürünü getirip montajını yaptılar. Geldiği gibi derhal denedik yeni olduğundan bir plastik kokusu oluyor fakat ikinci yıkamamızda dahi bu kolu son derece azaldı. Muadillerine bakılırsa son derece kaliteli öteki markalara çarpı 2-3 paralar vermeyin. R*** K***

9. LG F4V5RGP2T

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Düşük ses seviyesi
Wifi özelliği

Şık ve bir o denli da kullanışlı tasarımı olan LG F4V5RGP2T, son derece uzun ömürlü bir makinedir. LG Steam™ teknolojisi yardımıyla alerjik reaksiyon yada solunum problemlerine sebep olabilecek alerjenleri ortadan kaldırma kabiliyetine sahip olan LG F4V5RGP2T’nin 10.5 kilo yıkama ve 7 kilo kurutma kapasitesi bulunmaktadır. En çok 1400 devirde çalışabilen LG F4V5RGP2T, 14 değişik programda yıkama ve kurutma yapabilmektedir.

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 10.5 kilo
Kurutma Kapasitesi 7 kilo
Enerji Sınıfı A
Program Sayısı 14 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 53 dB
Su Tüketimi 180 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Fazla mutlu kaldım, kurutma özelliği fazla iyi çalışıyor. Kurutma ve çamaşır makinesini ayrı almak istemiştim fakat yer probleminden ötürü bu modeli tercih ettim. Kırışıklık yapmıyor kuruturken fakat sürekli kullanımda bir problem olur mu onu bilmiyorum. 2 haftadır kullanıyorum ve fazla memnunum. Helen Ş.

👤 Ürünüm dün kuruldu derhal kullanmaya başladım. Eski makinemin 3 saatte yıkayamadığını 1 saatte mis gibi yıkadı. Son aşama sessiz. O denli ki arada çalışıyor mu diye yanına gidip bakıyoruz. Bornozları 2 saat gibi bir sürede kupkuru çıkardı ve yumuşacık oldular. Yorumlarda okuduğum lastik kokusu hiç olmadı. Almayı düşünenlere katiyen öneri ederim. Almadan öncesinde marka ve modeli fazla araştırdım. İyi ki bunu almışım diyorum. Berna T.

10. Samsung WD90TA046BE1AH

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

ARTILAR EKSİLER
Sessiz yıkama  Akıllı kapak yok
Eco Bubble  Tam kapasite program süresi
Air Wash 
İnvertör Motor

Hem yıkama hem de kurutma yapabileceğiniz Samsung WD90TA046BE1AH kurutmalı çamaşır makinesi 9 kilogramlık kapasitesi ve elverişli fiyatıyla dikkat çekiyor. Eco Bubble ve air wash teknolojileri ile donatılan bu ürün etkin temizlik ve kurutma yapabiliyor. Enerji tasarrufu mevzusunda da son aşama başarıya ulaşmış olan bu ürün çamaşırları sıkma mevzusunda birazcık geride kalsa da kurutma mevzusundaki başarısı ile açığını kapatıyor. Son olarak elverişli bir fiyata sahip olabileceğiniz bu ürün invertör motoru yardımıyla uzun seneler sağlam bir halde kullanım garantisi sunuyor.  

Teknik Özellikler
Yıkama Kapasitesi 9 kilo
Kurutma Kapasitesi 6 kilo
Enerji Sınıfı A
Program Sayısı 14 program
Devir Hızı 1400 devir
Ses Seviyesi 49 dB
Su Tüketimi 140 L

Kullanıcı Yorumları

👤 Özellikleri bugüne dek fazla işime yaradı. Kurutmasına negatif yorum yapanlar olmuş, kurutmalı çalıştırdıktan sonrasında lastik kısımlarını silerlerse bir sonraki yıkamaya tüylenme yapmaz. Şimdiye kadar almadığıma pişman oldum. Ceylan D.

👤 Daha bikaç defa yıkama yaptık. Şimdilik fazla mutlu kaldım. Sesi hiç çıkmıyor ve yıkama performansı fazla güzel. Kurutma da 1 yada 1,5 saat kafi oluyor. Ütülü gibi oluyor ve çıkar çıkmazda ütüleme fazla basit hale geliyor. Görüntüsü esasen fazla hoş. Verdiğim parayı hak ettiğini düşünüyorum. Beril A.

Kurutmalı Çamaşır Makineleri Hakkında Çokça Sorulan Sorular

Fiyatların artmasıyla birlikte daha fazla insanların tercih ettiği ve iki işi tek üründe halletmemizi elde eden kurutmalı çamaşır makineleri, günlük hayatımızda mühim bir yer kaplamaya başladı. İşte hem yıkama hem de kurutmayı tek makinede yapmak isteyenlerin talep etmiş olduğu sıradışı kurutmalı çamaşır makineleri hakkında sıkılıkla sorulan sorular (SSS).

2023’ün sıradışı kurutmalı çamaşır makinesi hangisi?

En düzgün kurutmalı çamaşır makinesi tavsiyelerine gelecek olursak; LG, Samsung, Electrolux, Siemens, Bosch, Hoover, Candy COW, ısı pompalı ve uzun programlı, çoklu yıkama, düşük su tüketimi, wifi özelliği olan en kaliteli kurutmalı çamaşır makinesi markaları olarak biliniyor.

Kurutmalı çamaşır makineleri nasıl çalışır?

Bu makineler hem çamaşırları yıkayabilme hem de kurutabilme özelliğine sahiptir. Kurutmalı çamaşır makineleri kurutmayı su yoğuşturma teknoloji yardımıyla yapar. Kısaca suyu buhara çevirerek kurutmayı gerçekleştirir.

Kurutmalı çamaşır makinesi modellerinin güvence süresi ne kadardır?

Ürününün kalitesine güvenen markalar güvence süreleriyle öne çıkmaktadır. LG, Samsung, Electrolux, Hoover gibi markalara ilişik kurutmalı çamaşır makinesi modellerinin çoğu zaman 3 sene garantisi bulunmaktadır. Öteki markalarda da bu süre istisnalar hariç gene 3 senedir. Ek olarak bir çok marka makinelerinin motorlarına 10 yıla kadar güvence süresi tanımaktadır.

En düzgün kurutmalı çamaşır makinesi hangisi?

Kapasiteleri, enerji tüketimi ve sahip olduğu özellikler açısından sıradışı kurutmalı çamaşır makinesi LG markasının F2K2CHK2T modelidir. Son derece büyük olan bu makine, kapasitesi ile öne çıkmaktadır. Ek olarak şık bir tasarımı olan LG F2K2CHK2T, TurboWash™, Smart Diagnosis™ ve True Steam buğu teknolojilerine sahiptir.

LG mi Samsung mu daha iyi?

Kurutmalı çamaşır makinesi piyasasında dünya markası içinde olan LG ve Samsung firmaları müşterilerin ihtiyacına bakılırsa üretim yapmaktadır. Her iki şirket da son derece kaliteli ürünler piyasaya sürmektedir. Bizlere bakılırsa her iki firmanın kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de son aşama başarıya ulaşmış ve kaliteli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*