En İyi 10 Elektrikli Soba Tavsiyesi

Düşük Enerji Harcayan Elektrikli Soba Önerileri

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan ve kısa süre içinde bulunmuş olduğu ortamı ısıtan elektrikli soba modellerini sıralama haline getirdik.

Özenle hazırlamış olduğumuz elektrikli soba listemizde Sinbo ve Luxell gibi markalara yer verdik. Bu sobaların artı ve eksi yönlerine değinmeyi de dikkatsizlik etmedik.

Elektrikli ısıtıcılar nasıl çalışır? Elektrikli ısıtıcı havayı kurutur mu? Gibi soruların cevaplarının yer almış olduğu yazı, kış ayına girerken elektrikli soba arayanlara rehber durumunda olacak.

En İyi Elektrikli Soba Sıralaması

Sıra Markalar Güç (W) Editör Puanı
1 Sinbo Sfh-3394 Infrared 2000 W 10/9.8
2 CVS DN 2043 1200 W 10/9.7
3 Minisan Ms 2500 Maxi 1000 W 10/9.4
4 Luxell Ks-2760 2200 W 10/9.6
5 Akel AS1000 1500 W 10/9.4
6 Luxell Lx-2831 1800 W 10/9.3
7 Asel Sprinter Ah 8225 2800 W 10/9.7
8 Sinbo SFH 3396 2500 W 10/9.6
9 CVS DN 3016 1000 W 10/9.7
10 Minisan Sr-3000 3000 W 10/9.3

En İyi 10 Elektrikli Soba Tavsiyesi

İşte kullanım sonrası içinizi ısıtacak elektrikli soba önerileri;

1. Sinbo Sfh-3394 Infrared

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Ergonomik dizayn Yüksek enerji tüketimi
Ayarlanabilir termostat

Mükemmel elektrikli soba modellerinden olan Sinbo Sfh-3394, dikey tasarımıyla dikkat çekiyor. Düşük enerji tüketimi meydana getiren model, devrilmeye karşı güvenlik sistemiyle siz ve ailenizin güvenliğini sağlıyor. Ayarlanabilir ısı kademesiyle satışa sunan ürün, hafifçe yapısıyla rahatça taşınabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Oldukça güzel bir ürün baya bir araştırdım bulabildiğim en yeterli fiyattı. Burak A.

👤 Kullanımı ergonomik istediğim gibi diyebilirim. Çok yer de kaplamıyor. Fiyatına gore oldukça iyi. S** S**.

2. CVS DN 2043

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
El yakmayan ızgara Çalışma sesi
Devrilme emniyeti

En fazla satan elektrikli soba modelleri içinde yer edinen CVS DN 2043, yeterli fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Çalışma sırasında düşük enerji tüketimi meydana getiren model, birazcık sesli çalışıyor. El yakmayan ızgarası yardımıyla çocuklu evlerde kullanılabilen ürün, kullanıcılarından tam puan almayı başarıyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün oldukça iyi güzel ısıtıyor. Fiyatına gore biz fazla beğendik tercih edebilirsiniz. E** Y**.

👤 Fiyatına gore baya iyi ve güzel ısıtıyor çokta yer kaplamıyor. O** E**.

3. Minisan Ms 2500 Maxi

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Buğu haznesi Yüksek enerji tüketimi
3 aşamalı ısı ayarı
Paslanmaz çelik beden

Tasarımı ve kaliteli performansı ile dikkatleri üstüne toplayan Minisan Ms 2500 Maxi, buğu haznesiyle öteki ısıtıcılar gibi havayı kurutmuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu model, uzun seneler süresince kullanılabiliyor. Basit taşınabilir yapısıyla ev içerisinde her yere taşıyabileceğiniz ürün, devrilme emniyetiyle satışa sunuluyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Tasarımı fazla hoş durdu. Ortalama olarak bir tık üstü salonu oldukça kafi ısıtıyor. Fazla teşekkürler. B** A**.

👤 İş yerimde kullandığım için bilerek evime de aldığım bir ürün. Gene aynı kalite aynı ısıtma performansı. Asla düşünmeden alın derim, parasını sonuna kadar hak ediyor. Ali L**.

4. Luxell Ks-2760

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Ayarlanabilir termostat Yüksek ses seviyesi
Çağdaş dizayn

Bu aygıt, ayarlanabilir termostat ve devrilme emniyeti özellikleriyle kendisini öteki ısıtıcı modellerinden ayırıyor. 3 aşamalı hız ayarı bulunan Luxell KS-2760, ayarlanabilir ısısıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Şık ve mütevazı bir tasarıma sahip olan elektrikli soba, 2200 W güç ile çalışıyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Üründen mutlu kaldık. Herhangi bir sorun yaşamadık. Isıtması oldukça iyi. Teşekkür ederiz. B** A**.

👤 Ürün ısıtması fazla güzel mutlu kaldım. C** A**.

5. Akel AS1000

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Yeterli fiyatlı olması Yüksek enerji tüketimi
Krom-nikel kaplama ön yüzey

Düşük tüketim yaparak bulunmuş olduğu ortamı ısıtmayı başaran Akel elektrikli soba minik boyutu yardımıyla rahatça taşınabiliyor. 3 değişik ısı seviyesi bulunan model, el yakmayan ızgarası nedeni ile epeyce tercih ediliyor. Süratli ısınan yapısıyla dikkat çeken aygıt, uzun ömürlü malzemesiyle uzun seneler süresince kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 İlk çalıştırıldığında bir kokusu var fakat sonraki çalıştırmada kayboluyor. Kablosu birazcık daha uzun olsaydı daha iyi olurdu. Şu an memnunum ayaklarımı güzel ısıtıyor. P** C**.

👤 Görünüş itibariyle kötü değil, tecrübe etme amaçlı bikaç dakika çalıştırdım oldukça iyiydi, uzun kullanıma başlayınca da bu performansı gösterirse parasını hak eder. S** G**.

6. Luxell Lx-2831

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Buğu sistemi Yüksek enerji tüketimi
Devrilme emniyeti

Soğuk günlerde bir numaralı yardımcınız olan bu soba, kullanıcıları tarafınca tam puan almayı başarıyor. Fiyatına gore son derece başarı göstermiş diyebileceğimiz ürün, bununla birlikte minik yapısıyla minimal bir yer kaplıyor. Ofis ve ev kullanımları için yeterli olan model, hafifçe yapısıyla rahatça taşınabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Kaliteli bir ürün. 2 aşamalı zemin sağlam olmayınca direk sönüyor. Güzel ısıtıyor tam bir fiyat performans ürünü her şey için teşekkürler. Aykut K.

👤 Ürün fiyatına gore başarı göstermiş, ne kadar ekmek o denli köfte bu üründen daha fazlasını beklemeyin işimi yeterli kadar görüyor. İ** K**.

7. Asel Sprinter Ah 8225

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Şık dizayn Yüksek fan sesi
Süratli ısınma

Mükemmel elektrikli soba listemizde 7. sırada bulunan Asel Sprinter, çağdaş tasarımıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Devrilme emniyeti bulunan model, süratli ısınan yapısıyla tercih ediliyor. 2800 W gücünde çalışan ürün, kullanıcıları tarafınca son derece beğeniliyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Fan sesi birazcık rahatsız etsede bir müddet sonrasında alışılıyor birde ayakları sabitleyen palstikler derhal yerinden çıkıyor bunlar haricinde ısıtması muhteşem. U**** A.

👤 Fazla güzel buharlı ısıtıcı. Fazla kullanışlı. Almayı düşünenlere 1 dakika dahi beklemeyin derim. Her insana öneri ederim. R**** D.

8. Sinbo SFH 3396

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Düşük enerji tüketimi Araç-gereç kalitesi
3 aşamalı ısı ayarı

Mükemmel elektrikli soba tavsiye listemizde yer edinen Sinfo SFH-3396, düşük enerji tüketimiyle dikkat çekiyor. Duvara monte edilebilir olan ürün, bu sayede ergonomik bir kullanım olanağı veriyor. Kullanıcılarından tam not almayı başaran ısıtıcı, 2500 W gücünde emek vererek gerçek bir ısı deposu sağlıyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Fiyat performans ürünü. Rezistansı ve termostatı kırılgan ayarlanabiliyor. 15 m2 oda için oldukça kafi geldi. Özenle paketlenmiş ve satıcı oldukça ilgiliydi. İ**** Ç.

👤 Fazla iyi ısıtıyor abi asla düşünmeden alın gitsin soğuk günlerinizde sarılıp yatın o şekilde bir ürün. A**** A.

9. CVS DN 3016

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
Basit taşınabilme
Düşük ses seviyesi

Elektrikli soba önerisi içeriğimizde 9. sırada bulunan CVS DN 3016, düşük ses seviyesiyle tercih ediliyor. El yakmayan ızgaraya sahip olan model, bu sayede minik çocuklu evinizde rahatça kullanılabiliyor. Devrilme emniyeti bulunan aygıt, arka panelinde bulunan yansıtma teknolojisiyle öteki modellerden daha süratli bir halde çevreyi ısıtabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Fotoğrafta daha büyük görünüyor fakat benim odam minik esasen ve fazla iyi ısı veriyor. Fiyatına gore iş görür fakat odanız büyükse size gore değil. B**** S.

👤 Minik fakat işlevli sözü bu ürünü özetleyen cümle olsa gerek. Boyutuna gore fazla güzel ısı veriyor yerde kalamıyor. M**** G.

10. Minisan Sr-3000

Elektrikli soba

ARTILAR EKSİLER
3000W yüksek performans Sağlam durmayan ayaklar
Duvara monte özelliği

Mükemmel elektrikli soba öneri listemizde son sırada yer edinen Minisan Sr-3000, 3000W yüksek gücüyle dikkat çekiyor. Kurulumu ve kullanımı kolay bir şekilde yapılabilen ürün, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Ayarlanabilir ayağıyla ısıyı istediğiniz biçimde yönlendirebileceğiniz soba, Infrared teknolojisiyle sağlığınıza itina gösteriyor.

Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün elime sağlam biçimde ulaştı. Kurulumu fazla basit. Ürünün parçaları da oldukça sağlam. Duvara asma aparatı da yanında geldi. Ürünü prize takmamla sıcaklığının yüzüme yetişmesi bir oldu. Şık görünümü ve sessiz çalışmasıyla tam aradığım ürün. Ömer S**

👤 Fiyat performans bakımından piyasadaki en iyisi bence. 4-5 iş yerim için aldım. Her şey açıklamalarda ve yorumlarda olduğu gibi. F** Ç**

2023’ün en kaliteli elektrikli soba hangisi?

Mükemmel su arıtma aleti tavsiyelerine gelecek olursak; Minisan, Akel, Luxell, Sinbo, Minisan, CVS, Akel minik olması, düşük tüketimi, yeterli fiyatlı, ortamı anında ısıtması, ayarlanabilir ısı özelliği, el yakmayan ızgarası, paslanmaz çelik gövdesi, buğu sistemi, devrilme emniyeti, süratli ısınması, ısı ayarı, düşük ses seviyesi ve duvara monte özellikleri ile en kaliteli elektrikli soba markaları olarak biliniyor.

Elektrikli soba ne kadar elektrik harcar?

Elektrikli sobalar, çoğunlukla fazla düşük tüketim yaparlar. Ancak birtakım modeller ise 2800 W gücüne kadar çıkabilmektedir.

Elektrikli ısıtıcılar nasıl çalışır?

Alt taraftan soğuk havayı içine alarak rezistans yardımı ile gelen havayı soğuktan sıcağa çevirmektedir. Değişen hava üst taraftan çıkarak ortamı ısıtmaktadır.

Elektrikli ısıtıcı havayı kurutur mu?

Elektrikli ısıtıcılar şayet fazla uzun süreler ara vermeden çalışırsa havayı kurutmaktadır. Havanın kuruması insan sağlığı bakımından pek hayırlı değildir.

Elektrikli ısıtıcılar zararı dokunan mı?

Elektrikli ısıtıcıların sıhhat tarafında bir tesiri yoktur. Ancak ısıtıcıya fazla yakın mesafede durmak ciltte kuruma sorunlarına ve tahrişe sebep olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*