Elazığ Dul Bayanlar

Elazığlı Genç ve Dul Bayanların Evlilik Aradıkları Resmi İnternet Sitesi
Elazığlı Genç ve Dul Bayanların Evlilik Aradıkları Resmi İnternet Sitesi

Elazığ’da Yaşıyorum Ama Her İlden Kısmetlerime Açığım Sevdiğimin Yanında Olduktan Sonra Her Yer Benim Evim

Merhaba selamlar herkese arkadaşlar. Nasılsınız ? İyisiniz inşallah. Benim ismim Meryem ben 34 yaşındayım. Elazığ’da yaşıyorum ama her şehirden adaylara, taliplere açığım. Benim daha çok istediğim yani önceliğim İstanbul, Bursa, İzmir, Aydın, Muğla ve Mersin illeridir. Bu iller tabii ki denize kıyısı olduğu için tercih ettiğim iller. Yoksa buranın insanı daha iyi buranın kötü gibi saçma sapan şeylere girecek halim yok. Her memleketten yiğitte çıkar kötü de çıkar. Ben ilk evliliğimi Elazığlı birisi ile yaptım aslında ben Malatyalıyım. Ailem ilk evliliğime çok karşı çıktılar. Beni kesinlikle eşime vermek istemediler ama en sonunda eşim beni kaçırdı ve biz böylece kaçarak evlenmiş olduk.

Mutluyduk zaten ilk evliliğim, ilk aşkım, severek evlendim. Her şey çok güzeldi. Evliliğimin ilk yılları rüya gibiydi. Daha sonra işleri ters gittiği için battı dükkanını kapattı. İşsiz kaldı, iş aradı çok bakındı bize bakmak için elinden geleni yaptı ama ne olduysa bir şanssızlık ya işte iş bulamadı. Kimse iş vermedi bizim de elimizde avucumuzda ne varsa bu işsizlikte yendi gitti. Biriktirdiğimiz para bizi 8 ay kadar idare etti ama ondan sonrası için elimizde bir şey yoktu. Bu işsizlik onu daha stresli birisi haline getirdi. Kavgalar gürültüler olmaya başladı. İş bulamadıkça stres yapıp bana sardı. Ben onu her zaman anladım hep anlayış gösterdim. Erkek adam sonuçta bir gururu var evine bakamıyor olmak onu rencide ediyordur diye düşündüm. Oysa ki bunları sorun etmesine hiç gerek yoktu bende çalışırdım. Belki ben iş bulabilirdim ben bakardım eve bir süre. Bunu ne zaman teklif etsem olay oldu kavga gürültü gırla gitti. Ne var yani  bende çalışsaydım dünyanın sonu muydu? Para ikimizin parası sonuçta gurur yapacak bir durum yoktu ki ortada. Ama eşim ne dediysem vazgeçmedi inadından beni dinlemedi bende kavgadan ve gürültüden çok sıkıldım ve alıp çantamı evi terk ettim. Boşanma davamız 2 sene sürdü ama sonunda bitti. Mahkeme çocuğun velayetini babasına verdiği için ayrı yaşıyoruz. Ama istediğim zaman görmeme eski eşim izin verdiği için bir sorun yaşamıyoruz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi bana aday olmak isteyen beylerden ricam. Böyle gereksiz gururlu ve kibirli insanların olmaması. Sevdiğinizi söylüyorsanız müsaade edin benim de eve bir katkım olsun. Bende çalışayım. Tamam zaten ev hanımı olarak bende evde çalışıyorum ama ihtiyaç olduğu zaman gurur yapmayacak birisini arıyorum. Çalışkan anlayışlı işini seven insanları seven birisi olursa çok memnun olurum. Böylelikle ikimiz için de daha mutlu bir hayat yeni bir bahar, yeni umutlar dolu yarınlar olur. Şimdiden saygı gösteren ve yazacak olan herkese teşekkür ediyorum.

Elazığlı Genç ve Dul Bayanların Evlilik Aradıkları Resmi İnternet Sitesi
Elazığlı Genç ve Dul Bayanların Evlilik Aradıkları Resmi İnternet Sitesi

İsim : Meryem

Yaş : 34

Boy : 169

Kilo : 56

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadı Yer  : Elazığ

Elazığ’da Dul Bayanlar ve Suriyeli Bayanlar

Ülkemizin her yerinden katılımcımız olan internet sitemiz olan Sesli Harita’ da Elazığ’ dan dahil olan bir çok dul bayan bulunmaktadır. Eğer ki onlara karşı dürüst beyler olursanız. Ve bıkmadan usanmadan peşlerinden koşarsanız, sohbet etme ve tanışma şansını tabii ki yakalayabileceksinizdir.

Elazığ şehrinde yaşayan bir çok dul bayan olduğu gibi Suriyeli dul ve bekar bir çok kullanıcımız da bulunmaktadır. Onlarla yakınlaşma sağlayabilmek için yapmanız gereken güncel ve eski ilanların hepsini tarayarak size en uygun eş adayını keşif etmek ve ona ilk adımı atacak olan mesajı bırakmalısınız. Unutmayın kadınlar duygusal, nazlı ve kibar insanlardır. O yüzden hemen sonuç alamayabilirsiniz. Şansınızı, saygıyı koruyarak tekrar tekrar deneyerek onlara hemen vazgeçmeyen sağlam karakterli birisi olduğunuzu göstermelisiniz. Böylelikle onlar aşkınıza güvenerek attığınız ilk ve en tatlı bu unutulmayacak adımınıza karşı bir adım atarak sizinle sohbet edecektir.

Elazığ Yaşlı ve Zengin Kadınlarla Mesajlaşma Sitesi

Elazığ’da yaşlı ve zengin kadınlarla tanışmak artık eskisi kadar zor değil. Ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen, güven odaklı, güzel bayanların en çok kullandığı, en güncel internet sitesinde istediğiniz gibi arama yaparak aradığınız bayan arkadaşı bulabilirsiniz.

Bizler sizin için diğer arkadaşlık sitelerinden farklı olarak, ücret talep etmeyerek ve üyelik kaydı yapmayarak fotoğraflı ilanlarla tamamen güvene dayalı bir ilişki kurma çabası içerisindeyiz. Elazığ dahil olmak üzere geriye kalan bütün illerimizde aradığınız gibi dul bayanlar, olgun ve zengin dul bayanlar, yakışıklı erkek arkadaşları kolaylıkla arayarak bulabilirsiniz. Biz sitemizde ilk iletişiminizi sağlıyoruz. Eğer telefon numarası veya sosyal medya gibi talepleriniz varsa bunları mesaj attığınız ilan sahibinden doğrudan isteyerek iletişiminizi arttırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*