Ekrem İmamoğlu duyurdu! 2000 yılı sonrası yapılar için de başvuru yapılabilecek

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, resmi toplumsal medya hesabı üstünden dikkat çeken bir paylaşımda bulunarak, yeni bir sonucu duyurdu. İmamoğlu, İBB ekiplerinin yapmış olduğu süratli tarama metodu ile bina incelemesine artık kiracılar ve 2000 yılı sonrası yapılar için de müracaat yapılabileceğini deklare etti.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

“KİRACILAR VE 2000 YILI SONRASI YAPILAR İÇİN DE BAŞVURU YAPILABİLECEK”

İBB Başkanı İmamoğlu, yapmış olduğu paylaşımda “İBB ekiplerimizin yapmış olduğu süratli tarama metodu ile bina incelememize kiracılar ve 2000 yılı sonrası yapılar için de müracaat yapılabilecek.” dedi.

2000 YILI ÖNCESİ İNŞA EDİLENLER ÖNCELİKLİ

İmamoğlu, paylaşımının devamında ise “2000 yılı öncesi inşa edilen yapıları önceleyerek binalarınızı inceleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İşte İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun söz mevzusu paylaşımı;

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yürekler ağza geldi! Kâbus gibi anlar... Sosyal medya bu görüntüleri konuşuyorYürekler ağza geldi! Kâbus benzer biçimde anlamış olur… Toplumsal medya bu görüntüleri konuşuyor
Erdoğan'dan çok sert sözler: Böyle vicdansızlık olur mu!Erdoğan’dan oldukca sert sözler: Bu şekilde vicdansızlık olur mu!
Bahçeli'den 'İstanbul depremi' mesajı: "Tek seçenek! Kimsenin gözünün yaşına bakılmamalı"Bahçeli’den ‘İstanbul depremi’ mesajı: “Tek seçenek! Kimsenin gözünün yaşına bakılmamalı”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*