Edirne Dul Bayanlar

Edirne'de Yaşayan İki Evlilik Yapmış Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Edirne'de Yaşayan İki Evlilik Yapmış Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Edirne’de Yaşayan Dul Bayanım Kendime İyi Kalpli Sevgi Dolu Hayvan Sever Bir Sevgili Arıyorum 🙂

Selaaammm. Edirne’de yaşıyorum benim adım Safiye beyaa. Balık etli Edirne’nin en güzel kadınıyım diyebilirim kendim için. Daha önce iki evlilik yaptım. Evliliklerimin ikisinde de eşlerim vefat ederek hayatlarını kaybettiler. Evliliğim bu şekilde son buldu. İki evliliğimi de severek kendi isteğimle yaptım. Bizim buralarda zorlama yoktur. Kim kimi severse gönül kimi isterse onunla evlenir. Büyüklerimiz bizleri bu konuda serbest bırakmışlardır. Ama bilirler ki biz yanlış bir şey yapmayız. Her zaman onların başlarını öne eğmemek için, onları utandırmamak için elimizden geleni yaptık. Ama yeni nesil öyle değil biraz daha rahatlar. Yine onlara aileleri karışmaz istedikleriyle evlenirler tabii ki. Ama işte her geçen gün daha kötüye gidiyor neler duyup neler okuyoruz insan korkuyor.

Benim iki evliliğimden de çocuğum olmadı. Bu haberleri görünce bazen şükrediyorum ama bazen de keşke bir çocuğum olsaydı diye üzülüyorum. Ben de kendi yeğenlerimi çocuklarım bildim bu zamana kadar kendimi onlarla avuttum ama içimdeki bu çocuk hasretini dindiremedi. Onlar da benim evlatlarım sonuçta ama olsun. Hayat işte her zaman şükrettim hiç bir zaman bu durum yüzünden sitem etmedim. Her zaman Allah’ın bir bildiği vardır dedim. İçten içe hep istedim ama sitem etmedim anlayacağınız.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İlk evliliğimden bahsedersem, severek evlendik. İsmi Hayri, çok beyefendi bir adamdı. Çok kaliteli bir insandı. Çocukları sever, hayvanları, çiçekleri çok severdi. Kimse bir kötülüğünü görmemiştir. Gören hep iyiliğini görmüştür. Sevdiği insanların üzerinden asla elini çekmemiştir rahmetli. Kimse de arkasından tek kelime kötü söz söylemez. Bir ekmeği olsa yeri gelir o ekmeğini bölüşürdü. Ama işte hayat çok acı ki genç yaşında kanser geldi onu buldu. Doktor doktor dolaştık. Tedaviler aradık. İlaçlar, kemoterapiler hiç birisi fayda etmedi. Sonunda kaybettik. Hayatımın en zor dönemleriydi. Bu acının tarifi gerçekten yok. Bunu size anlatamam. Üzerinden aylar geçti, mevsimler mevsimleri kovaladı. Acım dinmedi ama azaldı. Hala saygı ve sevgiyle anarım.

İkinci evliliğimde iyiydi diyebilirim. Eşim kötü birisi değildi ama ilk eşim gibi de hümanist insan seven birisi değildi. Biraz daha bencil birisiydi insanlarla işi olmazdı. Merhaba merhabaydı. Ama yine de bana hiç kötü davranmazdı. Bazen yediği tabağın dibini ekmekle sıyırır bana derdi ki al yorulma bunu böylece koy boşuna yıkama. Ama işte kader ikinci eşimi de trafik kazasında kaybettim 4 yıl sürdü evliliğimiz.

Ama yalnızlık zor arkadaşlar dışarıdan görüldüğü gibi bir şey değil. Akşam olup evde iki kelam bir şeyler söyleyecek, sohbet edecek kimseyi bulamadığınız zaman yalnızlık kapı gibi yüzünüze çarpılıyor. Bende eski evliliklerimdeki gibi iyi doğayı hayvanları seven bir bey arıyorum. Alkolüne sigarasına karışmam. Bizim buralarda herkes içer o yüzden sen neden içiyorsun bırak demem. Artık kültür gibi bir hal aldı diyebilirim. Doğru değil belki ama öyle.

Edirne'de Yaşayan İki Evlilik Yapmış Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Edirne’de Yaşayan İki Evlilik Yapmış Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

İsim : Safiye 

Yaş : 46

Boy : 165

Kilo : 68

Sigara : Yok

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Edirne

Edirneli Dul Bayanlara Ulaşabilmek ve Onlarla İletişim Kurabilmek

2020 yılında hayata giren sitemiz. Türkiye’nin en güncel siteleri arasında yerini almaktadır. Ve tabii ki ülkemizin her yerinden olduğu gibi Edirne ilimizin bir çok ilçesinde de erkek arkadaş arayan dul bayanlar vardır. Sizler evlenmek veya arkadaşlık kurmak istiyorsanız. Bu iş için çalabileceğiniz en doğru kapıyı çalmış bulunmaktasınız.

Sitemizde Edirne’den dul ve olgun bir çok bayan bulunmaktadır. Sizlere evlilik veya arkadaşlık yolunda attığınız bu adımlarda yardımcı olabilmek ve ülkemizin mutluluk oranını arttırabilmek için, sitemizi ücretsiz olarak sitemizi kullanma imkanı sağladık. Yapmanız gereken sadece istediğiniz ilde aradığınız kriterde ki insanları bulabilmek.

2020 Yılının En Güncel Arkadaşlık Sitesi

2020 yılında olduğumuz gibi 2021 yılında da Türkiye’nin en güncel ve en yeni arkadaşlık sayfası olmak için çalışıyoruz. Önümüzdeki bu uzun yolculukta sizlere en iyi hizmeti vererek aradığınız arkadaşlığı kurmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni her zaman yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

Sizleri hedeflediğimiz bu Türkiye’nin en büyük ve en güncel islami evlilik sitesi olabilme yolunda yanımızda görmek bizim için ekstra bir mutluluk ve motivasyon kaynağıdır. Sizleri bu yolculuğumuzda aramızda görmekten onur ve gurur duyuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*