Dul Hanımefendi Cep Telefon Numaraları – Dul Hanımefendi Tanışma Sitesi

Büşra benim ismim. 45 yaşındayım. Dul kadın telefon numaraları arayanlar için buradayım. Aslına bakarsak hedefim telefon falan vermek değil, kendime uygun bir dost bulmak. Dul bayanlarla mesajlaşma için bu siteyi uygun buldum. Bilmiyorum bakalım vakalar iyi mi gelişecek. Bu yaştan sonrasında can sıkıntısı başa bela hakkaten. Ee ne yapsak şu demek oluyor ki boşandık diye yaşamımıza kimse girmesin mi?  Onu da geçtim insanoğlu niçin birbirine saygısız davranıyor anlamıyorum. Geçenlerde bir arkadaşlık teklifi aldım gene bu site üstünden Dul dost arıyorum diye. Her neyse Konuştuk falan baktım olmuyor kriterlerime ters. Adam söz söyleyip engelledi beni. Bu mu şu demek oluyor ki şimdi sevginiz?

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu şekilde insanları yaşamıma almam ben. Oysa denemiştim kendisini sabırlı mı değil mi diye. Bu da benden size bir tüyo olsun dostlar. Dul kadın telefon numaraları arıyorum derken kendinizi kaybetmeyin ve değişmeyin. Aslına bakarsan Yaşlı olgun dul bayanlar arıyorum diyen beylerde bazı şeylerin farkındadır diye düşünüyorum ve bu bilinçle hareket ettiklerini varsayıyorum.

Dul Hanımefendi Cep Telefon Numaraları

Dul kadın arıyorum diyenlerin birçoğu sanki söz olsun diye bir arayış içinde şeklinde geliyor bana. Günümüz aşkları yalan ve çıkar üstüne kurulmuş. Ortalama 10 senedir dulum ben. {Hiç de} mutsuz değilim. Kendime yetiyorum ve mutluyum. Fakat biri olsa hayatımda sanki daha iyi olacak ne dersiniz? Alın size fırsat işte beyler. Var mısınız mesajlarla beni etkilemeye? Dost arıyorum diyen dul bayanlar birazcık duyarlı olur fakat güvenilir olun ben o şekilde fazlaca duygusal adam aramıyorum. Sevsin, sahiplensin yeter. Ay ben birini imrenmek isterim ya tamam mı anladınız mı? Of hayatım renklenecek mi diye diye seneler geçiyor artık güzel biri geçsin karşıma ya. İlgi duysun hep yanımda olsun ne ya fazlaca mu şey isterim şu demek oluyor ki.

Dul Hanımefendi Dost Arıyorum

Dul dost arıyorum diye biriyle konuşmak isterseniz birazcık kibar olmalısınız. Ben telefon istemenize gerek kalmadan aslına bakarsanız bildiri atanlara gönderiyor olacağım. Onu da geçtim hayatımda bir hareketlilik olsun isterim her neyse bakalım ya. Bu siteler de  aslına bakarsanız bu sebepten dolayı var dimi. Ümit ederim hayallerimde ki şeklinde biri karşıma çıkar. Moralinizi bozmadım ümit ederim.

Birazcık savaşım lazım. Fakat fazlaca azca bir savaşım. Öyleki her söze alınacaksanız işiniz zor söylemiş olayım. Bayanlar alıngan adam sevmez bilirsiniz bunu. Bilmeyenler de öğrenmiş oldu. Eee daha ne bekliyorsunuz bildiri atmak için zorla mı attıracağım?