Diyarbakır Dul Bayanlar

Diyarbakır Güzeli Dul Dilan Aşkı Arıyor
Diyarbakır Güzeli Dul Dilan Aşkı Arıyor

Diyarbakır’ da Yaşayan Dul Bayanım Kısmetlerimi Arıyorum

Herkese hayırlı günler. İsmim Dilan. Ben Diyarbakır’ da yaşayan genç kadersiz bir Kürt kızıyım. Beni anamlar 14 yaşımda burada yaşlı bir adamla sırf ağa diye evlendirmişlerdir. Bense vay çocuk başım nereden bileyim. Nereden anlayayım daha gözüm açılmamış ne olduğunu bilmiyorum. Okulu bile ilk okul 5 e kadar okuduk da çok şükür o sayede burada bir şeyler yazıyorum.

Daha sonra bu ağa çok borç batağına battı çok borca girdi. En son elinde ne var ne yok devlet el koydu haciz geldi. Bu da dayanamadı kendi canına kıydı. Hayat işte ne oldum değil, ne olacam demeli. Bir insan olarak elbette üzülmüşüm. Ama bir yandan da bu zulüm bitti diye mutlu oluyordum. En küçük çocuğu bile benden büyüktü bu yaşlı kocam olacak adamın. Benden başka 2 karısı daha var. Bizim buralar çok geri kalmış durumda. Burada kadının hiç bir şekilde kıymeti yoktur. Bende kocam öldükten sonra pılımı pırtımı toplayıp şehre kaçmışım. Artık ne ailemle uğraşacaktım ne de başka bir şey ile. Sadece kendi hayatıma bakacak ve hayatıma kimseyi sokmayacaktım. İlk gördüğüm konfeksiyona daldım. Ütücü olarak beni işe başlattılar. Çok iyi bir patronumuz vardı bizimle sürekli ilgilenen bir kadındı. Sağ olsun hiç elini üzerimizden çekmedi hakkını ne yapsam ne etsem ödeyemem.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi artık çalışmakta zor geliyor konfeksiyonda kadın başınıza çalıştığınızda insanlar size kötü gözlerle bakabiliyorlar. Hele ki dul ve genç bir kadınsanız zaten yandınız. Patronum ne kadar göz kulak olsa da işten çıkıp eve gittiğimiz zaman yalnız kalıyorduk. İlla ki yolumu kesip benimle arkadaşlık etmek istediğini söyleyenler oluyordu. Bense hiç birisini istemiyor tek başıma hayatta kalma savaşı veriyorum. Bu davranışlarından bıktım insanların. Bir gün evde oturup düşündüğüm zaman niye aşka küsüyorum ki diye düşündüm. Çünkü bu hayat benimdi ve kendimden başka herkes için yaşamış mutluluğun yakınından bile geçmemiştim.

Şimdi kendim gibi birisiyle evlenmek istiyorum. Bu sefer kendi isteğimle olacak bir evlilik olduğu için mutlu da olsam üzülsem de kendi seçimim olacağı için sonunda yine mutlu olacağım. Benim gibi mutlu olmak isteyen hayattan beklentisi bu olan olgun ve maddi durumu iyi olan beyleri bekliyorum. Evleneceğim kişi Diyarbakır’dan olmak zorunda değil ama benim gibi Kürt olursa daha iyi olur. Daha iyi anlaşabiliriz gibi geliyor. Kimse yanlış anlamasın ırkçılık yapmıyorum. Türkler ve Suriyeliler de benim kardeşim canlarım ama ben kendi milletimden olan birisi ile evlenmek istiyorum. Beni kültürümü yemeklerimi anlayacak birisi olursa yabancılık çekmez daha kolay mutluluğa odaklanırız.

Diyarbakır Güzeli Dul Dilan Aşkı Arıyor
Diyarbakır Güzeli Dul Dilan Aşkı Arıyor

İsim : Dilan

Yaş : 29

Boy : 167

Kilo : 66

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : Diyarbakır

Benim En Güzel Düşlerim İçimde Kaldı

Sizlerde sevdiğiniz kadına gidip onunla konuşamayan çekingen ve utangaç beylerden misiniz ? Sitemiz sizler için bir çıkış yolu sayılabilir. Aşkı dışarıda aramak yerine burada arayabilirsiniz. İlk iletişiminiz yüz yüze olmayacağı için çekinip utanmadan gönlünüzce bir bayana açılabilir ona sevginizden bahsedebilirsiniz. Böylelikle bir kadın tarafından reddedilecek bile olsanız bu sizin cesaretinizi kırmayacak yolunuza devam edebilecek gerçek aşkı aramaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Beyler ve bayanlar artık sevdiğinize aşkınızı söyleyemediniz diye üzülmeyin. Sesli Harita sizler için burada. Aradığınız kriterlerde arkadaşlık kurmak istediğiniz insanlar artık bir mesaj kadar uzağınızda. Evinizde oturduğunuz yerden 20-60 yaş arasında beyler ve bayanlarla tanışabilecek onlara mesaj atıp mutluluğu yakalayabileceksiniz. Hem de reddedilme korkusu yaşamadan bunu gönlünüzce yaşayabileceksiniz.

Kürt Kızlarına Ulaşabilmek

Arkadaşlar şunu unutmayın ki sitemiz isteyen herkese açık ve tabii ki Kürt kızları da bunlara dahil. Aradığınız Kürt kızlarını ve yaşadığınız şehirde, sizin kriterlerinize uyan dul, zengin veya genç bekar hiç evlenmemiş kızlarımıza internet sitemiz aracılığı ile ulaşabilir onlara mesaj atarak tanışabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Mesaj atarken çekinmeden sıkılmadan ve kendinizden emin bir şekilde pes etmeden yazmalısınız. Bu şekilde kadınların dikkatini çekebilir ve mesajınıza geri dönüş alabilirsiniz. Bu da sizi sohbetinizi uzatıp tanışma şansı kazandırır. Evlilik veya ciddi bir ilişki arıyorsanız tam yerindesiniz. Haydi sizlerde kriterlerinize uygun kişileri bularak onlara birer mesaj atın ve bekleyin.

İlgili Aramalar

balik etli türbanli resimleri,Diyarbakır Dul Bayan Güzel Arkadaş,

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*