Crossdresser Nedir? Kimlere Denir? – Sadece Crossdresser Ve Gay İlan Sitesi

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İstanbul ve Ankara bölgesinde bir çok insan CD kısaca Crossdresser Nedir? Bunun bilincinde deiller ya Travesti veya Hanımefendi sanmaktadırlar. Bu yazımız ile sizlere CD kısaca Crossdresser nedir? Ve kimlere denir? Bunun açıklamasını yapacağız.

Crossdresser kelime olarak dilimize son 10 senedir girmiş vaziyette olmaktadır.  CD terimi ile de doğru bağlantı da olmaktadır. Bu insanoğlu kimdir veya kimlere denilir bilir misiniz?  Kısa anlamı hanım giysidi giyen erkeklere denilir.  Biz bunu birazcık daha geniş olarak ele alacağız. Cinsel eğiliminden ötürü giyinenlere mi denilir? Yoksa Show için de giyinenler var görüntüler de onlar da mı bu kategoriye giriyorlar? Tüm bunların cevapları mevcuttur normal olarak.

Bir kez her hanım elbisesi giyen Gay veya Cd olmuyor bu bir gerçek olmaktadır . Bir oldukça sanatçı sahne görevi icabı hanım adam giysisi adam ise hanım giysisi giyebiliyor kimse onlara o şekilde cinsel eğilimi değişik gözü ile bakmıyor.  Bu tarz şeyleri her daim birbirinden ayırt etmek lazımdır. Cinsel eğilimleri değişik olan insanoğlu niçin hanım giysisi ile yetiniyorlar hayatlarını niçin bu yönde devam edemiyorlar iç dünyaları nasıldır akıllarda hep birer sual işareti değil mi?

Bazıları o halden hakkaten hoşnut olduğundan bazıları içerisinde aynı şeyleri söyleyemeyiz, zira aksi düşündüklerimiz ya cemiyet baskısı yüzünden dört duvar içinde onu yapmak zorun da kalıyorlar veya aile baskısı son olarak seçenek ise kendilerine olan güvensizliği olmaktadır. Bir bakıma aslın da fena tarafı ise öteki trans bayanlara karşı ikili oynamaktadırlar. Kimi zaman trans hanımefendiler ile araların da düşünce uyuşmazlığı da olmaktadır araların da ki farkı başka bir yazı dizimiz de daha geniş bir halde yazacağız.

Crossdresser kimlere denilir konumuzu dağıtmadan bir kaç cd ile yaptığımız söyleyiş de aslın da ruhum hanım onu bir tek dışarı atamıyorum demektedirler gündüz vaktin de düzgüsel de mesai saatlerin de işlerin de olup kariyerlerini yapmaktadırlar. öteki translara aslın da haksızlık oluyor zira onlara dışarıda beyefendi denilip saygı ediliyor kimliğini açık yaşayanlara ise bir oldukça damga vurulmaktadır.  Değişik bir pozisyon ise hafta sonları veya uygun oldukları vakit çoğunluk artık gidip mağazadan giyim alıyorlar gizli saklı oldukları için gizli saklı bir yer de muhafaza etmeleri gerekiyor sadece zaman buldukları vakit giyinebiliyorlar.

Bazıları ise ailelerinden habersiz bir kaç {arkadaş} birleşip bekar evi tutup duygularını doygunluk ediyorlar. Bunların arasın da evli insanoğlu yok mu?  Normal olarak vardır bunlar da kimi zaman yakalanıyorlar eşlerine aslın da onların durumları daha oldukça zor olmaktadır bazılarının hanede hem eşleri dışarı da ise adam sevgilileri olmaktadır eşini ondan gizli tutmak eşinden onu gizli tutmak bir fazlaca zor olması lazım. Trans bayanlara gore onların yaşam tarzları daha zor olmaktadır.

Bu bir yaşam biçimi olsa bile oldukça zor bir yaşam biçimi olmaktadır. Bir taraftan ağır basan kadınlık duyguları bir taraf ta ise her şeyden ilkin yok sayamadıkları aileleri, cd ve gay aslın da oldukça değişik olmaktadır dışarı da görüntü olarak aynıdırlar kısaca erkeksi oluyor evin için de Tamamıyla farklıdırlar belkide dışarı da gaylar kendilerini daha oldukça deşifre ederler cdler ise daha dikkatli kısaca deşifre olmak istemezler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*