Çorum Dul Bayanlar

Çorum'da Yaşayan Çifte Vatandaşlık Sahibi Evlenmek İsteyen Dul ve Güzel Bayanlar
Çorum'da Yaşayan Çifte Vatandaşlık Sahibi Evlenmek İsteyen Dul ve Güzel Bayanlar

Çorum’da Yaşıyor ve Aşkı Arıyorum

Merhabalar ben Çorum’da yaşıyorum. Annem Ukraynalı babam Çorumlu bir Türk. Bende Türk kızıyım. Annemle babam Ukrayna’da tanışmışlar. Babam o zamanlar çalışmak için Ukrayna’ya gitmiş. Annemle çalıştıkları fabrikada tanışmışlar. Anneme ilk görüşte aşık olmuş babacığım. Ama annem babama pas vermemiş. ☺ Babam annemin peşinde 2 sene koşmuş ve sonunda annemi ona aşık olduğuna ikna edebilmiş. Bir yıl bir flört yaşadıktan sonra evlenme kararı almışlar. Babam annemle evlenip annemi Türkiye’ye getirmiş. Burada ilk başlarda çok zorlanmışlar dedemler annemi istememişler. Çünkü hem onlardan habersiz evlenmiş hem de müslüman olmayan bir kadın olduğu için istememişler. Ancak annem babama aşık olduğu için müslüman olup dedemlerin elini öpmüş ve dedemler de ben doğunca onları affetmiş.

Benim adımı Cansu koymuşlar. Dedem koymuş adımı can suyu demiş bana sonra Cansu olmasına karar vermiş canım dedeciğim. Ben de dedem gibi birisine aşık olmak istiyorum. Hem sahiplenici, hem kıyamıyor, hem de vicdanlı yeri geldiğinde de sert birisi. Bence gerçek bir Türk erkeği özelliklerini taşıyor. Ben öyle cıvık zevzek birisini istemiyorum. Yeri geldiği zaman maço yeri geldiği zaman bir çocuk gibi olmalı ama hep sınırı ve çizgisini bilmeli.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Benim kriterlerim az çok bunlardır benim boyum annemden dolayı birazcık uzun ben 176 cm boyunda bir kadınım. Eski eşim benden kısaydı 165 cm boyundaydı ama hiç anlayışlı bir insan değildi. Ben onun gönlüne kanıp onunla evlendim. Ama evlendikten sonra işler hep değişti. O gönlüne aşık olduğum adam kayboldu. Bir anda yerine maço, kaba saba, gönül almasını bilmeyen birisi geldi. Beni sadece kıran üzen mutsuz eden birisiydi o. Bense gözüm başka bir şey görmeyen belki düzelir diye bekleyen saf bir aşk kadınıydım işte. Ama olmadı tabi değişmedi. Alkole başladı hayat artık daha kötüye gitti. İşin içine babamlar girdi olaylar gittikçe büyüdü ve en sonunda boşanmayla sonuçlandı evliliğim. Boşanırken bile bir ton problemle uğraştım boşanma sürem 2 seneyi buldu. Anca bitti evlilik ne bir nafakasını istedim ne başka bir şeyini. Yeter ki benden uzak dursun ne hali varsa görsün diye düşünüyordum. Hayatımdaki tek pişmanlığım onunla evlenmek. Ve bunu söylerken geçip giden günlerime gerçekten çok üzülüyorum.

Çorum'da Yaşayan Çifte Vatandaşlık Sahibi Evlenmek İsteyen Dul ve Güzel Bayanlar
Çorum’da Yaşayan Çifte Vatandaşlık Sahibi Evlenmek İsteyen Dul ve Güzel Bayanlar

İsim : Sude

Yaş : 43

Boy : 176

Kilo : 63

Sigara : Yok 

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Çorum

Yabancı Dul Kadınlarla Arkadaş Olmak

Sitemizde sadece Suriyeli yabancı dul bayan arkadaşlar yoktur. Ukrayna, Almanya, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerden başvuru bırakıp İzmir, İstanbul, Muğla gibi büyük şehirlerde evlenip yaşamak isteyen dul zengin bayanlar var. Sizlerde güncel ilanları takipte kalarak yurt dışından gelip Türkiye’de evlenmek isteyen yabancı uyruklu zengin dul bayanlarla tanışma şansını yakalayabilirsiniz.

Eğer ki bu şansı elde ederseniz ve onlarla iletişim kurabilirseniz. Sabırlı olmanızı ve zayıf Türkçeleri olduğu için onları iyi anlayıp isteklerinizi iyi ve doğru bir şekilde ifade etmenizi öneririz. Aksi takdirde kriterlerinize uyan bu dul ve zengin yabancı uyruklu bayanlarla tanışma, sevgili olma ve evlenme şansını elinizden kaçırabilirsiniz.

Sitemiz her türlü insana dil, millet, ırk ve dini açıdan herhangi bir şekilde farklılık gözetmeksizin her insana açıktır. Ve herhangi bir ayrım yapmamaktadır. Yapılacak olan bu baskı ve zorlamalara karşı da güvenlik önlemlerimizi alıp ilanlarımızı ve o ilanların altına yorum bırakılan mesajları tek tek inceleyerek ve ilan sahibi şikayetlerini değerlendirerek gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Evlenmek İsteyen Engelli Baylar ve Bayanlar

Sitemiz her insana açıktır. Ve fiziki açıdan hiç bir engel evliliğinize veya ciddi ilişkinize engel olamaz. Bizler bu ayrımları ortadan kaldırmak için elimizden gelen çabayı ortaya koymaktan kesinlikle çekinmiyoruz. Çünkü insanlar kalpleriyle sever. Ve gerçek sevgi bütün engelleri aşıp ortadan kaldıracak tek şeydir. Bizlerse sizlerin gerçek sevgiye ulaşabilmeniz için ücretsiz bir şekilde erişim sağlayıp aşkı ve evliliği aradığınız bu platformda elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede sevginin gücüyle ortada evlenebilmeniz için hiç bir engel kalmamış olacak.

Engelli kullanıcılarımızın eğer ki seven bir kalpleri varsa çekinmeden istedikleri kriterlerdeki uygun kişileri buldukları takdirde rahatça mesaj bırakabilirler.☺ Veya kendi ilanlarını yazarak isim yaş ve yaşadığı şehir gibi temel bilgilerini belirterek, kriterlerini yazıp bir fotoğraf eşliğinde ilanlarını yayınlayabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*