Çocuk Değiliz Artık

Cocuk degiliz artik

Yaşamış olduğu yer: Belirtmemiş
Uygar Olayı: Bekar
Yaşı: 27
Mesleği: Muhasebe

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yasmin ben merhaba, muhabbetiniz daim olsun dostlar. Yaşım 27. Burada olma nedenim aslına bakarsak oldukca rahat. {Arkadaş} bulmak için geldim. Kendine güvenen, beni taşıyabilecek bir dosta ihtiyacım var. Gene bu zamanda yalnızlıktan uzak kalmam gerekiyor. Ya aslına bakarsak kendime yediremiyorum yalnızlığı. Güzel olabilirim okey tamam fakat ne bileyim ya. Bu zamana kadar kimseyi kırmadım ve üzmedim. Aynı şeyi karşı taraftan da beklerim.

Umuyorum burası bana uğurlu gelir. Mevcud muhabbetler asla bitmesin hepimiz mutlu olsun isterim. Fakat ilkin kendimi düşünmem gerekecek. Güzel günlere bir kapı aralayalım mı? Sanki ben teklif etmiş benzer biçimde oldum ay oldukca pardon. Çocuk olmadığımıza gore birbirimizi anlayacağımızı düşünüyorum. Her neyse o kadar da uzatmanın alemi yok.

Ben bir tek güvenebileceğim bir dostum olsun isterim ve ilanımı açıyorum. Hali hazırda her insanın mesajını yanıtlarım yeter ki güveneyim, inanayım. En mutlu günler bu biçimde başlayacaktır buna da inanıyorum. Şanssız biriyim ben ayrıca. Daima işim ters gider. Fakat bu defa bilmiyorum içimde değişik bir coşku var. Bana uyan arkadaşı bulacağım gibime geliyor.