Canım Annem 246. Bölüm 23 Şubat Perşembe Tek Parça İzle.. – Muhabir

Kahramanmaraş ve pek çok ilimizde yaşanmış olan ve hepimizi derinden üzen depremden dolayı TV’lerde gösterilen birtakım  Dizi & Programların yayınlanmasına ara verilmiştir. 

Canım Annem 246. Bölüm 23 Şubat Perşembe Tek Parça İzle.. Tv8 ekranlarında gösterilen ve gündüz kuşağı dizileri içinde yer edinen  Canım Annem Dizisi Hafta içi her gün 12.45’de Tv8 ekranlarında yayınlanmasının arkasından büyük ilgi görmüş oldu ve izleyenleri tarafınca fazla sevilen, dört gözle beklenen bir dizi oldu. Canım Annem dizisi bugün 22 Şubat Çarşamba yeni kısmı ile seyircileri tv8 ekranlarına getirecek. Canım Annem Dizisinin 246. bölüm fragmanı izle. Canım Annem son bölümünde neler yaşandı? Dizide bugün neler yaşanacak? Canım Annem 246. Bölüm 23 Şubat Perşembe Tek Parça İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Canım Annem 246. Bölüm 23 Şubat Perşembe Tek Parça İzle..

Canım Annem 246. Bölüm Fragmanı İzle..

Canım Annem Dizisi Son Bölüm 245. Bölüm İzle..

Canım Annem Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı? Canım Annem Dizisi Son Bölüm 245. Bölüm İzlemek İçin Tıkla..

Canım Annem Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Canım Annem dizisinde Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Dilara Büyükbayraktar, Faruk Pakiş benzeri pek çok isim yer almıştır.

Canım Annem Dizisi Mevzusu Nedir?

Zeynep doğuştan kalbi delik olan ve annesine fazla düşkün masum bir kızdır. Zeynep’in anası Cemre bigün geçirdiği bir trafik kazası sonrasında yaşamını kaybeder. Ancak bunu Zeynep’e söylemezler şundan dolayı ufak kızın kalbi bu acıya dayanamayacak kadar hassastır.

Öteki taraftan Cemre ölürken ağır iftiralara uğrar. Bu iftiralar sebebiyle eşini deliler benzeri seven Murat ondan nefret etmeye adım atar. Murat’ın anası ise oğlunu devamlı Melek ile evlendirmek istemiştir ve Cemre’nin ölümü ve Murat’ın ondan nefret etmesi ile bu evlilik için yeterli koşullar oluşmuştur.

Zeynep, annesinin vefat haberini ve babasının Melek’le evleneceğini duyunca kendinden geçer.

Canım Annem 246. Bölüm 23 Şubat Perşembe Tek Parça İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*