Çanakkale Dul Bayanlar

36 Yaşında Çanakkale'li Ciddi İlişki Arayan Cansel Hanım
36 Yaşında Çanakkale'li Ciddi İlişki Arayan Cansel Hanım

Çanakkale’ de Yaşıyorum Artık Ciddi Bir İlişkim Olsun İstiyorum

Selaaam benim adım Cansel. Çanakkale’ de yaşıyorum 36 yaşında dul bir bayanım. Daha önce başımdan bir evlilik geçti bu evlilikten bir kızım oldu kızım şimdi 12 yaşında. Biz babasıyla o 6 yaşındayken ayrıldık. Sorumsuz birisiydi. Kızım büyürken her anında bizi yalnız bıraktı. Hiç bir şekilde bize destek olmadı.

Aslında biz çok severek evlendik ama ne olduysa bu evliliğimizin büyüsü çok çabuk bozuldu. Gerçekten evlilik aşkı öldürüyor muydu? Yoksa ben mi yanlış kişiye aşık olmuştum? Gerçek yüzünü görmek bana çok pahalıya patladı diyebiliriz. Ben hamileyken başladı bütün sorunlar. En çok yanımda olması gerek dönemlerde işlerini bahane ederek gece hayatına takılmaya başladı. Benim ve karnımdaki yavrumun babasına ihtiyacı varken o toplantılardan toplantılara koştu. Bayii toplantıları diye gidip 2 gün ortadan kayboluyordu. Geceleri eve alkollü gelmelere başladı. Daha sonra kızım 3 yaşındayken bunların sebepleri ortaya çıktı beni o zamanlar başka bir kadınla aldatıyormuş. Ben tabii ki bunları çok geç öğrendim ama kızım vardı daha küçüktü ve babasız büyümesini istemediğim için ses çıkartmayıp bütün olanları sineye çektim. Gel zaman git zaman böyle devam etti düzelmeye başladığını sanmıştım. Fakat kızım yaşına geldiğinde aynı şeyler tekrar yaşanmaya başladı. Bu kez onu takip etmeye başladım ve şüphelendiğim şey olmuştu tekrar aynı şeyleri yapmaya başlamıştı. Bunu ona söylediğim zaman inkar etti kabul etmedi ama ben gözlerime inanmak varken ona tabii ki inanmadım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kızım 6 yaşına gelmişti bu süreç içerisinde ve bende en sonunda yaptıklarına dayanamayarak boşanma davasını açtım ve delillerle gittiğim için hakim bizi tek celsede boşayarak bu işi uzatmadı ve bitirdi.

Ben şimdi ondan aldığım bu nafakayla geçiniyorum ve bir tane de evim var. Kızımla beraber mutlu mesut hayatımıza devam ediyoruz. Şimdi 12 yaşında onunlayken çok eğleniyoruz mutluyuz ama ben yeniden aşık olmak birisini sevmek istiyorum.  Bu şimdi bana her ne kadar çok uzak bir ihtimal gibi görünse de bunca zaman sonra böyle hissediyor olmak, yeniden böyle bir ihtimalin olabileceği fikrini aklıma getiriyor. Güneş bir başka doğuyor bu günlerde. Daha mutlu ve umutlu başlıyorum güne. Son günlerde fark ettim ki ben, bana iyi bir eş çocuğumaysa iyi bir baba arıyorum. Çocuğumu kendi çocuğu gibi sevip sahip çıkacak maddi durumu iyi bir bey arıyorum.

36 Yaşında Çanakkale'li Ciddi İlişki Arayan Cansel Hanım
36 Yaşında Çanakkaleli Ciddi İlişki Arayan Cansel Hanım

İsim :  Cansel

Yaş : 36

Boy  : 168

Kilo : 65

Sigara : Yok 

Alkol  : Yok

Yaşadığı Şehir : Çanakkale

Çanakkale’de Yaşayan Dul ve Zengin Suriyeli Bayanlarla Tanışma

Sitemizde oldukça fazla sayıda dul ve zengin kullanıcılarımız bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı da Suriyeli bayanlardan oluşmaktadır. Bartın, Muğla, Aydın, İzmir, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Muş, Şırnak, Van ve bir çok ilimizde Suriyeli bayanlarla sitemizde tanışma şansına sahipsiniz. Tabii ki bu kategorideki en önemli illerimizden birisi de Çanakkale’dir. Çanakkale ilimizdi yaşayan Suriyeli dul ve aynı zamanda zengin bayanlar diğer illerimize göre biraz daha fazla yoğunlukta diyebiliriz. O yüzden Çanakkale’de veya çevre illerde yaşıyorsanız dul ve zengin Suriyeli bayanlarla tanışıp arkadaşlık kurma şansınız çok daha yüksek.

Çanakkale’de sadece dul ve zengin Suriyeli bayanlar yok. Suriyeli olup 18-25 yaş arası genç bekar kızlar da sitemizi kullanan kullanıcılar arasındalar. Zengin Suriyeli dul bekar erkekler ve zengin Suriyeli genç ve olgun bayanları ile Çanakkale ilimiz sayesinde sitemiz sizlerle aradığınız arkadaşlığı daha pratik ve yorulmadan ulaşabileceğiniz bir şekilde sunma imkanı sağlıyor.

Suriyeli Bayanlarla Nasıl İletişim Kurabilirim

Sitemiz sizlere aradığınız arkadaşlığı bulmanız konusunda mümkün olduğunca çözümler sunduğu gibi nasıl iletişim kuracağınız konusunda da pratik çözümler sağlıyor.

Bildiğiniz gibi bay ve bayan arkadaşlarımız ilanlarını ve istedikleri kriterleri kendi fotoğrafları ile beraber paylaştıktan sonra onlar için hazırladığımız mesaj gönder butonuna tıklayarak ilan sahibi ile iletişime geçebilir ve onlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Sitemiz islami evlilik sitesi olduğundan dolayı yanlış anlaşılacak olaylara ve kullanıcıların güvenliklerini ve gizliliklerini korumak kişilik haklarına zarar vermemek adına elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. İlanlarımızın fotoğraflı olmasının temel nedeni de budur. Sizde Türkiye’nin en büyük islami evlilik ve arkadaşlık sitesi olan Sesli Harita’ da kendiniz için fotoğrafınız ve isim, yaş, şehir gibi temel bilgilerinizi belirterek bir ilan paylaşarak kendi kısmetlerinizi arayabilir ve hatta bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*