Büyük Selçuklu 45. Bölüm TRT 1 27 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm TRT 1 27 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle.. Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm 6 Şubat Yeni Bölüm İzle.. TRT’nin Yeni Sezon bölümleriyle gösterilen Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi Her Pazartesi 20.00’da TRT ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Alparslan: Büyük Selçuklu yeni sezonda fazla izlenen ve dört gözle beklenen diziler içinde yer almıştır. Başrollerinde Sulh Arduç, Kayra Zabcı, Öykü Gürman, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Çağdaş Özçelik gibi başarı göstermiş oyuncuları bulunan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinin 46. Kısmı bugün 27 Şubat Pazartesi günü 20.00’da TRT’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm TRT 1 27 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm TRT 1 27 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Alparslan: Büyük Selçuklu 46. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Alparslan: Büyük Selçuklu 44. Bölüm Son Bölüm Tekrarını TRT 1 İzle..

Alparslan: Büyük Selçuklu 44. Bölüm Son Bölüm Tekrarını TRT 1 İzlemek İçin Tıkla..

Alparslan: Büyük Selçuklu Dizisinin Mevzusu Nedir?

Alparslan, Abbasi Halifesinin karşısına çıkmış, Büveyhilerin Hacerülesved’in çalınan büyük parçasını ele geçirdiğini öğrenmişti. Vazifesi ise kutsal taşı onlar Fatımi Halifesine vermeden alıp Abbasi Halifesine getirmekti. Yapmış olduğu tertiple Fatımi Halifesinin taşı teslim almak suretiyle Besasiri’ye gönderilmiş olduğu elçi heyetinin yerine geçer. Besasiri Alparslan’ı tanımadığı için bunu farketmez. Alparslan, Besasiri kendisini fark etmeden taşı alabilecek mi? Besasiri bu durumu ne vakit fark edecek? Hacerülesved’i Kabe’ye yeniden yerleştirmek için Alparslan neler meydana getirecek? Vaspurakan’daki boşluktan yararlanan Arslan Yusuf ihtilal hayalleri kurmuştu. Seferiye ve Buharalı komutanlar ile tertibini yapmış ve gece yarısı tüm ileri gelenleri öldürerek ilk ayaklanmayı başlatacaktı. Seferiye de kendisine Öke’yi ayırdığını söyleyerek onun yanına gitmişti. Seferiye ihtilale katılarak babasının yanında mı saf tuttu, yoksa daha farklı bir planı mı var? Grigor, hem Süleyman’ın kaçışı hem de Alpagut’un casus bulunduğunu anlayamaması sebebi ile iyice bilenmiştir. Yınal’a artık güvenmemektedir. Arslan Yusuf’un, Vaspurakan’da yapacağı ihtilal üstüne o da harekete geçecektir. Grigor fazla arzuladığı Vaspurakan’ı tekrardan ele geçirebilecek mi?

Alparslan: Büyük Selçuklu 45. Bölüm TRT 1 27 Şubat Pazartesi Yeni Bölüm İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*