Burdur Dul Bayanlar

Burdur'da Evlenicek Erkek Arayan Dul Bayanlar Ciddi İlişki ve Sevgili Arayan Bayanlar
Burdur'da Evlenicek Erkek Arayan Dul Bayanlar Ciddi İlişki ve Sevgili Arayan Bayanlar

Burdur’da Yaşıyor ve Kendime Uygun Bir Eş Arıyorum Bakalım Burada Kısmetimi Bulabilecek miyim ? ☺

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm. Nasılsınız ? İyisinizdir umarım. Benim adım Halenur. 37 yaşında dul bir kadınım. Sizlere Burdur’dan yazıyorum. Benim yaşadığım yer birazcık mahalle baskısı olan, dedikoducu insanların çok fazla olduğu bir yer olduğu için kısmetimi internet aracılığı ile aramaya karar verdim. Belki de kısmet budur ve bu bir kaderin cilvesidir. Benim eşimle buradan tanışmam gerekiyordur. Çünkü eğer böyle bir yer olmasaydı yaşadığım yer, ben burada kısmetimi aramayacaktım ve belki de kaderimdeki kişiyi yanlış yerde arayacaktım. Ama hayat beni buralara getirdi.

Ben daha önce bu dedikodulara mahal vermemek adına beni istemeye gelen kişiyle evlendirildim. Bu tamamen ailemin zoruyla yapılan bir evlilikti. Ben sanki onların çocuğu değilmişim gibi benim fikrimi dahi sorma gereği duymadılar. Oysaki benim bu evliliğe rızam yoktu ben hiçbir zaman sevmediğim birisiyle evlenmek istemedim. Ailem beni bu evliliğe zorla ittiler.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Zaten bu evlilikte çok uzun sürmedi. Benimle evlen orada bir süre sonra bana şiddet uygulamaya başladı. Daha sonra beni terk edip boşayarak bulduğu daha genç birisiyle evlendi. Bu bence birazcık ruhsal bir bozukluk. Çünkü başka nasıl bir insan genç kızlarla evlenip, onlara şiddet gösterip bir de üzerine yetmezmiş gibi onları terk edip daha genç kızlarla evleniyor. Ben aslında ondan kurtuldum diye bakıyorum bu olaya. Ailemin evine geri döndüğüm zaman onlarda bu yaptıklarına pişman olmuşlardı. Çünkü beni gelinlikleri ile güle oynaya gönderdiklerim yanımda valizimle tek başıma geri dönmüştüm işte o zaman hatalarını anlamışlardı.

Ben şimdi kendi istediğince kendi gönlüme göre birisini arıyorum. Şiddet gösteren birisine karşı çok sert bir tutumu var. Kesinlikle böyle birisini istemiyorum. Çünkü ben bunun sıkıntısını çok çektim ve tekrar aynı işleri yaşamak istemiyorum. Alkol kullanımına kesinlikle karşıyım. Bir kere alkol bütün kötülüklerin anasıdır ve dinen haram olduğu için kullanmak istemiyorum ve eşimin de kullandığını bilmek istemiyorum. Eşim olacak kişinin insan haklarına saygı duyan iyilik yapan ve hayvan sever birisi olmasını istiyorum. Çünkü hayvanları bile sevmeyen birisi bir insanı nasıl sevebilir ki. Ben artık bu yaşından sonra anne olmak istemiyorum eğer eşim bunu istiyorsa evlatlık olarak bir çocuğun hayatına dokuna biliriz ve o çocuğu mutlu edebiliriz. Ona daha iyi bir gelecek vererek onunda mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Burdur'da Evlenicek Erkek Arayan Dul Bayanlar Ciddi İlişki ve Sevgili Arayan Bayanlar
Burdur’da Evlenicek Erkek Arayan Dul Bayanlar Ciddi İlişki ve Sevgili Arayan Bayanlar

İsim : Halenur

Yaş : 37

Boy : 169

Kilo : 65

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Burdur

İslami Arkadaşlık Sitesi ve Dul Bayanlar

sitemiz 2020 yılında hayata geçmiş ve sizlere mutluluğunuz yolunda yardımcı olmak için çalışmaktadır. Sitemiz tamamen İslami bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Burada 20 yaşından büyük dul, bekar, olgun baylar ve bayanlar evlenecekleri kişileri ve sevgili olmak istedikleri kişileri buradan arayarak birbirlerine en uygun kriterleri sağlayarak ulaşabilirler. Sitemiz herhangi bir ücret talep etmediği gibi şahıs haklarına yapılacak her türlü saldırının (hakaret, iftira, sahtekarlık vs.) tam karşında bir duvar gibi durmaktadır. Bu konuda ciddi önlemler almış bulunmaktayız. İnsanların güvenilirliğini sağlamak için öncelikle fotoğraflı ilanlar paylaşımına izin veriyoruz. Böylelikle insanlar sahte hesaplarla başkalarını kandıramıyorlar.

Sitemiz tamamen İslami bir evlilik ve arkadaşlık sitesi olduğu için dul bayanlarla burada herhangi bir engel olmaksızın tamamen saygı çerçevesinde tanışabilir, onlarla sohbet edebilir ve sevgili olup evlenebilirsiniz. Bunlar tamamen sizinle karşınızdaki insanın kuracağı sohbetin kalitesine bağlıdır. Yapmanız gereken sağlıklı bir iletişim kurmak ve kurduğunuz bu sohbeti ilerleterek birbirinizin iletişim adreslerini alıp farklı platformlarda görüşüp arkadaşlığımızı ilerletmek.

Burdur’da Bekar Kadınlarla Nasıl Tanışılabilir?

Burdur’da bir çok genç bekar kızımız istemediği evliliklere ailelerinin baskıları tarafından boyun eğerek kabul etmek durumunda kalıyorlar. Eğer bu genç kızlar daha önceden aradıkları aşkı bulsalar istemedikleri kişilerle evlenmek zorunda bırakılmak yerine sevdikleri insanlarla evlendirilebirlerdi.

Sitemizde genç kızlarımızın mutsuz bir evliliğe adım atmasını önlemek ve mutsuz bir nesil yetişmesini engelleyebilmek adına, insanlara yardım etmek amacıyla kurulmuş kar amacı gütmeyen ücretsiz ulaşım sağlayacağınız bir internet sitesidir. Sitemiz sayesinde Burdur’da yaşayan bekar kızlarla tanışabilir onlarla sevgili olabilirsiniz. Bu biraz da sizin yeteneklerinize bağlıdır. Atacağınız ilk mesaj bile sizin niyetinizin ciddiyetini gösterecek ve genç kızlarımızın sizden etkilenmesini sağlayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*