Buraya Kadarmış Sevda

Buraya kadarmis sevda

Yaşamış olduğu yer: Diyarbakır
Uygar Sorunu: Dul
Yaşı: 39
Mesleği: Çalışmıyor

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kolaylıklar, iyi günler, mutlu sohbetler olsun. Adım Sevda. Yaşım 39. Dulum sadece mutluyum. Hakikaten son zamanlarım fazlaca hareketli ve güzel geçiyor. Mutluluk bakımından şu demek oluyor ki. Onu da geçtim insanoğlu niçin hep kendini düşünür ki? Demiyorlar mı bu güzel hanım niçin yalnız be? İster deyin, ister demeyin ben buradayım her daim.

Kendime bir {arkadaş} yapmadan da gitmeyeceğim. Evet, ne diyorduk… Ha mutluluk falan. Evet ben kendime yeten biriyim fakat son zamanlarda anladım ki o işler o şekilde olmuyormuş. Pekala iyi mi olacakmış? Eee bir prens gelecek {arkadaş} olacağız. Ciddi düşünmelere şimdilik elveda diyeceğiz şu demek oluyor ki. Devamlı bir arada gülüp eğleneceğiz.

Yaşam bu işte bana nazaran. Öyleki büyük sorumluluklar can sıkmaya başladı artık. Ha ayrıca ben çalışan bir bayanım o şekilde kafama nazaran yaşamıyorum şu demek oluyor ki. Günlerdir düşünüyordum aslına bakarsak nereden duyuru açsam, kendimi ifade etsem falan. Burası ilaç benzer biçimde geldi. Artık diyorum ki yalnızlık buraya kadarmış. Arkadaşlık oluşturmak isteyenler daha çok beni bekletilmeden yazabilirlerse fazlaca sevineceğim aslına bakarsak. O süre görüşürüz.