Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Her insana merhabalar. 26 yaşındayım. Adım Cemre. Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım dostlar. Fakat öyleki zaman geçirmek için kimselerle konuşmayan bir bayanım. Doğal olarak ki Muhabbet ve sohbet ederiz orası ayrı sadece gönül eğlendirmek bana gore olmadı asla. Artık yoluma ciddi bir arkadaşla devam edeceğim. Buna ek olarak insanların birbirine saygılı ve sevgili olması icap ettiğini düşünüyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Son zamanlarda birkaç arkadaşlık teklifi aldım fakat bilemiyorum ki insanlara iyi mi güvenmek gerekmektedir. Doğrusu daha ilkin arkadaşlıklarım oldu, sevgilim de oldu lakin hep beraberce anlaşamadım basit basit. Bu sebepten dolayı birazcık daha davranışlarında ölçülü olmakta yarar var. Ileti atanlara numaramı vereceğim ondan sonrasında da bakalım güzel günler görmek umuduyla konuşmaya devam edeceğim. Hakikaten evlilik büyük mesuliyet olsa bile bunun altından kalkabileceğimi düşünüyorum.

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Bulgaristan’dan arayan bayanlar mevzusunda da bir şeyi bilmenizi isterim. Yaşım itibariyle seçiciyim. Şundan dolayı güzel ve bakımlı bir bayanım ben. Bunun haricinde duygusal erkekleri oldukca severim esasen kim sevmez ki değil mi? Evlilik olayı olacaksa bu süreci de uygun bir şekilde düşünmek isterim. İnsan bir kere evlenmeli hayatında. Doğru kişiyi bulmak oldukca daha mühim. Bunun haricinde söylemek istediğim oldukca şey var ileti atanlara anlatmak isterim açıkçası.

Geçenlerde değişik bir duyuru sitesinde yorum üstüne yorum icra eden vardı. En sonunda cevap verdim dedim ki dostum ileti atsana buradan niçin evlenme teklifi ediyorsun? Ne dese iyi dostlar, ben ileti atmayı bilmiyorum.

Ya evlenecek kadın arayan şahıs yorum yapmayı biliyor da ileti atmayı bilmiyor. İşte bu şekilde kolaya kaçanlarla da konuşmam, {arkadaş} bile olmam. Her her neyse bunlar mühim mevzular değil. Yeter ki ruh ikizimi bulayım gerisi bende. Mutluluk güzeldir, yaşamayı bilene, her yerde her şartta.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*