Bosch SMS6ECI81T İncelemesi – Özellikleri ve Yorumları

Bulaşık yıkamak normal olarak hayatımızın bir gerçeği ancak çoğumuz kabul edelim ki bu iş kimi zaman can sıkan olabiliyor. Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi de tam olarak bu problemi çözüme kavuşturmak için bizlere yardım ediyor. Bu şık ve kuvvetli bulaşık makinesi, bulaşıkları yalnızca temizlemekle kalmıyor, bununla birlikte bunu keyifli hale getirmeyi de vaat ediyor. Bir taraftan sessiz çalışmasıyla size refah dolu bir ortam elde eden bu makine, öteki taraftan türlü türlü program alternatifleriyle hayatınızı kolaylaştırmayı başarıyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bosch SMS6ECI81T Özellikleri

Kapasite 13
Ağırlık 55.4 kilogram
Program Sayısı 7
Uzaktan Denetim Wi-Fi
Ses Seviyesi 44 dB
Tür Solo

Bosch SMS6ECI81T Wi-fi 7 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, basit bulaşık makinelerinden değişik olarak size günlük hayatınızda daha büyük kolaylıklar sağlamayı başarır. Bu makine yardımıyla, artık bulaşık yıkamak can sıkan bir iş değil, keyifli bir aktiviteye dönüşecek!

İşte, Bosch SMS6ECI81T Wi-fi 7 Programlı Bulaşık Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

Bosch SMS6ECI81T Tasarım

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, önceki bulaşık yıkama deneyimlerine kıyasla size yüksek düzeyde esneklik sunan özellikleri ile öne plana çıkar. NaturalDry teknolojisiyle donatılan bu makine otomatik kapak açma özelliği kurutma performansını üstün bir noktaya taşır. Max Flex Sepetleri yardımıyla esnek ve dengeli yükleme sağlayarak bulaşık yerleştirme işini kolay hale getirir.

VarioDrawer, çatal bıçak ekibi benzeri minik mutfak eşyalarına yeterli bir alana açar. Espresso bardakları, kepçeler, çırpma telleri benzeri her türlü mutfak eşyasını kolaylıkla yerleştirebilmenize destek sunar. Bu özelliğin yardımıyla alt sepete daha çok alan sağlanır ve yerleştirme işlemi de esnek ve rahat olur.

Rackmatic teknolojisi ile donatılan yüksekliği ayarlanabilir 3 kattan oluşan üst sepet, makine dolduğunda dahi üst sepetin yüksekliğini ayarlayabilmenize imkan tanır. Buna ek olarak Tablet Sayacı özelliği ile bulaşık makinesi tabletlerinin sayısını evinizde takip ederek tabletlerin bitmesine yakın uyarı alabilirsiniz, böylelikle tabletin bitmesi sizin için sürpriz olmaz.

Bosch SMS6ECI81T

Bosch SMS6ECI81T Kapasite

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, 13 kişilik kapasite ile üretilmiştir. Bu şekilde büyük aileler veya misafirler için bütün bulaşıkları tek seferde yıkamanıza imkan tanır. Buna ek olarak makinenin içerisinde yer edinen raf ve sepetler, değişik boyutlarda bulaşıkları istediğiniz benzeri kolay bir şekilde yerleştirmenize imkan tanır.

Bosch SMS6ECI81T

Bosch SMS6ECI81T Güvenlik

AquaStop Var
Elektronik Kilit Paneli Var
Üçlü Su Emniyeti 24 saat
Çocuk Kilidi Var

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, AquaStop özelliğinin yardımıyla su sızıntısı durumunda suyun makine dışarısına çıkmasını engeller ve kullananların güvenliğini ön planda meblağ.

Elektronik Kilit Paneli ile donatılan bu ürün, makineyi açmak yada kapamak için bir gizyazı gerekliliği sunar, bu sayede miniklerin makineyi yanlışlıkla açmasının önüne geçilir.

Üçlü Su Emniyeti özelliği yardımıyla günün 24 saati; su basıncı, su sıcaklığı ve su seviyesi devamlı olarak takip edilerek ihtimaller içinde bir su sızıntısı durumunda makine otomatikman kapanır.

Çocuk Kilidi özelliği ise makine kapalıyken dahi evlatların makineyi açması engellenir. 

Bosch SMS6ECI81T Boyut

Yükseklik 845 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 600 mm
Ağırlık 55.4 kilogram

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, yüksekliği 845 mm, genişliği 600 mm ve derinliği 600 mm olan ölçüleri yardımıyla kompakt bir forma sahiptir. 55.4 kilogram ağırlığıyla sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım sunan bu makine, standart mutfak dolaplarına kolay bir şekilde yerleştirilebilir ve yerden tutum sağlar. Makinenin geniş iç hacmi de değişik boyutlardaki bulaşıkların kolay bir şekilde yerleştirilmesine imkan tanıyarak ve bulaşık yıkama performansını artırır.

Bosch SMS6ECI81T Teknik Özellikleri

  • 13 kişilik kapasite
  • Çocuk kilidi ile güvenilir kullanım
  • Wi-Fi uzaktan denetim olanağı
  • Kompakt ve çağdaş tasarım
  • AquaStop özelliği
  • Max Flex sepet tasarımı
  • 44 dB ses seviyesi
  • Düşük enerji tüketimi

Bosch SMS6ECI81T Enerji Tüketimi

Enerji Verimlilik Sınıfı D
Eko Programda Su Tüketimi 6.7 L
Ses Seviyesi 44 dB
Ses Seviyesi Sınıfı B

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, D sınıfı enerji verimliliği ile ortalama olarak bir enerji tüketimine sahiptir. Eco programında yalnızca 6.7 litre su tüketen bu makine su tasarrufu noktasında da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

Ses seviyesi 44 dB olan bu bulaşık makinesi, sessiz bir emek harcama sunar ve ses seviyesi sınıfı B’dir. Bu şekilde makineniz çalışırken sizi katiyen rahatsız etmez. Hem enerji tasarrufu hem de sessiz bir kullanım deneyimi elde eden Bosch SMS6ECI81T, bu özellikleri ile pek çok kullanıcısından da tam not almayı başarmıştır.

Bosch SMS6ECI81T Uzaktan Denetim

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, Home Connect uygulamasının yardımıyla uzaktan denetim edilebilir biçimde tasarlanmıştır. Bu özellik yardımıyla akıllı telefondan veya tabletten makinenizi takip edebilir ve programlarını ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi ağ bağlantısı üstünden makinenizi internete bağlayarak Google Assistant yada Amazon Alexa benzeri akıllı asistanlar vasıtasıyla da sesli komut vererek yönetebilirsiniz. Bu şekilde siz evinizde yokken dahi bulaşık makineniz sizin istediğiniz benzeri çalışır.

Bosch SMS6ECI81T

Bosch SMS6ECI81T Yorumlar

Bosch SMS6ECI81T

👤 *** ***: Makinenin uzaktan kontrolü fazla basit, görüntüsünü de sevmiş olarak almıştım. Ben mutlu kaldım ve düşünenlere de öneri ediyorum.

👤 *** ***: Tüm beyaz eşyalarım Bosch aslına bakarsan. Devamlı kaliteli ürün yapmayı başarıyor. Bu kez da şaşırtmadı, sevmiş olarak kullanıyorum.

👤 *** ***: Üründen fazla mutlu kaldım. Bosch servis ağını hep takdir etmişimdir. Şimdi de beğendim. Ürüne gelirsek de emek harcaması fazla iyi, yağlı tencerede su lekesi dahi kalmadı, boşuna daha kötü markalara para vermeyin.

👤 *** ***: Fazla uzun zamandan beri almayı düşünüyordum, o denli kolaylaştırdı ki hayatımı, bunca sene boşuna eziyet çekmişim. Düşünenlere tavsiyemdir.

👤 *** ***: Makine o denli sessiz çalışıyor ki asla rahatsız olmadık. Hem kullanımı rahat hem de fazla güzel bir tasarımı var. Fazla mutlu kaldım.

👤 *** ***: Ürünü uzaktan denetim edilebilir olduğundan tercih ettim. İşten gelmeden başlatıyorum o aslına bakarsan her şeyi hallediyor. Sevmiş olarak kullanıyorum. Bulaşıklarda da katiyen iz bırakmıyor.

👤 *** ***: Wifi özelliği kullanışsız geldi bundan dolayı katiyen bağlanmıyor. Bulaşıkları sulu ve lekeli yıkıyor, beğenmedim.

👤 *** ***: Emek vermesi bana fazla gürültülü geldi, daha iyi olabilirdi. Öneri etmem.

Nihai Kararımız

Bosch SMS6ECI81T

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi büyük ve geniş aileler için gerçek bir kurtarıcı diyebiliriz. Geniş yapısı yardımıyla her yıkamada bütün bulaşıkları sığdırabilmenize destek olacaktır. Sepetleri ve rafları ayarlanabilir olduğundan, büyük tabakları, tencereleri rahat bir halde yerleştirmeniz muhtemel olur.

Bir öteki takdir ettiğimiz nokta ise sessiz emek harcaması. Çalışırken neredeyse hiçbir gürültü duyulmuyor ve bu da evimizdeki sessizliği bozmuyor. Ek olarak, makinenin su sızıntısı durumunda otomatikman kapanması da güvenlik bakımından büyük rahatlık sunuyor.

Bütün bu özellikleri ile beraber, Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi hakkaten yüksek performanslı bir yıkama sağlıyor. Her defasında bulaşıkların parlak ve temiz olması, kullanıcılarından tam not almasını sağlıyor. Netice olarak, Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi kullanımı basit, güvenilir ve tesirli bir halde bulaşık yıkayan bir makine arıyorsanız katiyen öneri ederiz.

Bu bölümde Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz.

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi kaç programı var?

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi, 7 değişik program seçeneğine sahiptir: Eco 50 °C, Intensif 70 °C, Auto 45-65 °C, Glas 40 °C, 1 saatliğine 65 °C, Silence 50 °C. Bu programlar, değişik bulaşık tipleri ve kirliğine yeterli olarak sizin tercihlerinize nazaran ayarlanabilir.

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi sessiz mi çalışır?

Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesi 44 dB ses seviyesinde, sessiz bir halde çalışır. Silence programı yardımıyla gece yada sessiz bir ortamda dahi hastalık vermeden kullanılabilir.

Bosch SMS6ECI81T rafları ayarlanabilir mi?

Evet, Bosch SMS6ECI81T bulaşık makinesinin içindeki raf ve sepetler ayarlanabilir formda tasarlanmıştır. Bu şekilde değişik boyut ve şekillerde olan bulaşıkların kolay bir şekilde yerleştirilmesi muhtemel olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*