Bosch MUM S2VM00 Yorumları & Özellikleri

Bosch MUM S2VM00, evimizde yemek yapmayı sevenler için en ideal seçeneklerden birisidir. Çırpma, yoğurma, karıştırma gibi pek çok değişik işlemi kolay bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Birinci derslik malzemelerden üretilen Bosch MUM S2VM00, sağlam ve güçlü kuvvetli bir yapısıyla ve kuvvetli motoruyla bütün hamur harcı işlerini kolay bir şekilde yapabilmenize destek sağlar.

Mikserin 3 değişik karıştırma hızı mevcuttur. Bunlar, düşük hızda yavaş bir şekilde karıştırmak için, orta hızda daha süratli karıştırmak için ve yüksek hızda ise çırpma işlemleri için idealdir. Ek olarak, yavaş başlatma ve süratli durdurma işlevi yardımıyla mikserinizi kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bosch MUM S2VM00 Özellikleri

Kapasite 3.8 L
Materyal Paslanmaz Çelik
Hız Ayarı 7
Beden Materyali Plastik

Bosch MUM S2VM00 Stand Mikser

Bosch MUM S2VM00 stand mikser, mükemmel hamur harcı işleri hazırlamanın en basit yolu! Kuvvetli motoru yardımıyla zahmetsiz ve süratli bir halde malzemelerinizi karıştırmanıza destek sağlar.

Çırpma, karıştırma ve yoğurma takıları ile birbirinden leziz bezeler, kekler, ekmekler ve daha pek fazla şey hazırlayabilirsiniz. Bununla beraber aksesuarların bulaşık makinesinde yıkanabiliyor olması da büyük bir kolaylık sağlar.

3 boyutlu karıştırma özelliği ile ön plana çıkan makine, karışımınızın yanlardan, tabandan ve haznenin merkezinden toparlanmasını sağlayarak benzeşik ve yüksek hacimli bir karışım elde edebilmenize destek sağlar.

7 değişik hız seviyesi ve pulse işlevi yardımıyla bütün tariflerinizi süratli, basit ve istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Adım adım araç-gereç eklemeyi gerektiren tarifleri yapmanız artık fazla basit.

Bosch MUM S2VM00 stand mikser, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Böylelikle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için geç kalmanıza gerek kalmamıştır.

İşte, Bosch MUM S2VM00 ile ilgili bütün detaylar;

Bosch MUM S2VM00 Dizayn

Bosch MUM S2VM00, siyah rengi ve çağdaş görünümüyle mutfakta dikkat çekiyor. Beden materyali olarak plastik kullanılan bu mikser, güçlü kuvvetli yapısıyla uzun seneler süresince kullanılabiliyor.

Mikserin karıştırma kabı ise paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu şekilde hem sağlam hem de hijyenik bir kullanım sunuyor. Hem de, paslanmaz çeliğin parlaklığı mikserin çağdaş görünümüne de katkı sağlıyor.

Kauçuk ayakları ise makinenizin sarsılmasını engelleyerek işlevsel açıdan sizi mutlu etmeyi başarıyor.

Bosch MUM S2VM00

Bosch MUM S2VM00 Kapasite

Kapasite 3.8 L
Karıştırma 3D

Bosch MUM S2VM00, 3,8 litre kapasitesi yardımıyla geniş ölçekli yemeklerinizi kolay bir şekilde hazırlamanıza destek sağlar. Böylelikle büyük aileniz yada arkadaşlarınız için yemek hazırlamak artık hiç zor olmaz.

Mikserin içerisinde bulunan karıştırma kabı kapaklıdır, bu da kullanımını daha da basit duruma getirir. Ek olarak, karıştırma kabının paslanmaz çelik malzemesi yardımıyla, yemeklerinizin hijyenik bir halde hazırlanmasını sağlar.

Mikserin içerisinde bulunan metal karıştırma kancası, karıştırma teli ve çırpma teli yardımıyla, değişik lezzetleri kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bütün bu parçaların kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilmesi de yemek hazırlama yöntemini fazla daha ergonomik duruma getirir.

Bosch MUM S2VM00 Karıştırma Gücü

Elektrik Gücü 900 Watt
Hız Ayarı 7
Karıştırma 3D

Bosch MUM S2VM00, 900 Watt’lık yüksek kuvvetli motoru ile kuvvetli bir karıştırma performansı sunar. Bu şekilde, kolay bir şekilde hamur harcı yoğurma, çırpma ve karıştırma işlemlerini yapmanız muhtemel olur.

Ek olarak cihazın 7 değişik hız ayarı bulunur. Bu hız ayarları, size değişik yemeklerin hazırlanması için elverişli hız seviyesini seçme olanağı sağlar. Düşük hızda duyarlı işlemler yaparken yüksek hızda kümülatif işlemler yapmanız muhtemel olur.

Bosch MUM S2VM00’ün 3D karıştırma sistemi, cihazın değişik malzemeleri tesirli bir halde karıştırmasına imkan tanır. Bu sistem, karıştırma işlemi esnasında malzemelerin tamamını kapsayarak daha benzeşik bir karışım elde etmeyi sağlar. Böylelikle kullanıcılar istedikleri kıvam ve dokularda yemekler hazırlayabilirler.

Bosch MUM S2VM00 Teknik Özellikleri

  • 3.8 litre kapasite
  • 900 watt güç
  • 3D karıştırma sistemi
  • 7 ayrı hız kademesi
  • Kompakt dizayn
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarlar
  • Kauçuk ayaklar
  • Kablo gizleme kısmı

Bosch MUM S2VM00

Bosch MUM S2VM00 Boyutları

Bosch MUM S2VM00, 266 mm yüksekliğe, 266 mm genişliğe ve 277 mm derinliğe sahiptir. Bu ölçüler ile kolay bir şekilde saklayabileceğiniz ve taşıyabileceğiniz bir biçim kazanmıştır. 4.4 kilogram ağırlığı ile hafifçe bir yapıya sahiptir. Bu şekilde değişik mutfak tezgahlarına uyum sağlamayı başarır. 

Bosch MUM S2VM00

Bosch MUM S2VM00 Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Bosch kalitesi fazla şık seside fazla değil oldukça kullanışlı.

👤 *** ***: Ilk olarak tasarımı hakikaten fazla şık. Tezgah üstünde yer kaplamayacak büyüklükte. Ortalama bir haftadır kullanıyoruz. Kurabiye, ekmek, pizza, lahmacun ve kek hamur harcını kısacası kullanabileceğimiz her hamur harcı için tecrübe etme yaptık. Hiç sorunsuz bir halde çalıştı.

👤 *** ***: Ben bu ürünü mağazada bakıp ufak diye almaktan vazgeçmiştim fakat görsel olarak fazla beğendiğim için risk aldım ve aldım iyi ki almışım. 6 yumurtayla rahat 2 ölçü kek yapabilirsiniz.

👤 *** ***: Rengi ve duruşu güzel, performans olarak da hamur harcı yoğurunca son ayara getirdiğinizde birazcık zorlanıyor düşük ayarda yapmayı yeğliyorum.

👤 *** ***: Hayatımı ciddi anlamda kolaylaştırdığını söyleyebilirim. O hamur harcını yoğururken ben hem enerji harcamıyorum hem de zamandan tutum sağlayıp öteki işlerimi yapabiliyorum. Fazla beğendim.

👤 *** ***: Hemen hemen kullanamadım fakat çalıştırdım, oldukça sağlam ve güzel.

👤 *** ***: Yorumlara bakarak almıştım ancak ben fazla mutlu kalmadım haznesi, hamur harcını toparlaması ve gücü bana yetersiz geldi hayal kırıklığı yaşadım.

👤 *** ***: Fazla çok sallanıyor, eski çamaşır makinelerinin sıkma programında emek vermesi gibi hissediyorum kimi zaman. Bilhassa Bosch diye tercih ettim fakat fazla hoş olmadı.

Editör Yorumu

Bosch MUM S2VM00

Şayet yemek yapmayı seviyorsanız ve mutfakta kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Bosch MUM S2VM00 satant mikser tam da size bakılırsa! Bu mükemmel mikser, değişik tarifleri kolay bir şekilde hazırlamanızı sağlayacak pek çok özellik sunuyor.

Bosch MUM S2VM00’nin 3,8 litre kapasitesi yardımıyla, geniş ölçekli yemekleriniz için dahi endişelenmenize gerek kalmaz! Bu mikserin içindeki karıştırma kabı, paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır, böylelikle dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir kullanımı da güvence eder.

Mikserin içindeki karıştırma kancası, karıştırma teli ve çırpma teli değişik lezzetleri kolay bir şekilde hazırlamanıza destek sağlar. Bu parçaların kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilmesi de sizlere büyük bir kolaylık sağlar.

Bununla beraber, Bosch MUM S2VM00 stand mikserin çağdaş tasarımı da dikkat çekiyor. Bu mikser, mutfakta mükemmel bir görünüm sağlayacak ve size yemek yapma mevzusunda esin verecek.

Şayet leziz yemekler hazırlamak için ideal bir mikser arıyorsanız Bosch MUM S2VM00 tam da size bakılırsa! Bu mikser, yemek yapma sürecinizi kolaylaştıracak ve leziz yemekler hazırlamanıza destek olacak en kaliteli dostunuz olabilir.

Bu bölümde Bosch MUM S2VM00 Stand Mikser hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin kapasitesi nedir?

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin kapasitesi 3,8 litredir. Bu şekilde geniş ölçekli yemeklerinizi kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin malzemesi nedir?

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin beden malzemesi plastik, karıştırma kabının malzemesi ise paslanmaz çeliktir.

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin gücü nedir?

Bosch MUM S2VM00 stant mikserin gücü 700 watt’tır. Bu güç, değişik yemeklerin hazırlanmasında kafi olacak kadar yüksektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*