Bolu Dul Bayan İlanları

Bolu'da Yaşayan Dul ve Zengin Kadınların Evlilik Yaptıkları Site
Bolu'da Yaşayan Dul ve Zengin Kadınların Evlilik Yaptıkları Site

Bolu’da Yaşayan Dul Kadınım Aşçı İle Evlenmek İstiyorum 

Herkese merhaba ben Bolulu Asude. 41 yaşındayım. Dul bir kadınım. Kocamla 6 sene önce boşandık. Biraz erken bir evlilik yapmıştık. İkimizde çocuktuk ama nereden bilebilirdik ki ayrılacağımızı. Zaman ve hayat şartları bizi buralara kadar getirdi. Oysa ki çok severek evlenmiştik. Biz ilkokulda tanışmıştık ve liseyi de bizim köyde bir lise de okuduk. O zamanlar Mudurnu’da yaşıyorduk. Liseye beraber gidip geliyorduk, aileler tanıştıkları için sorun olmuyordu. Bizde bu sayede rahatça görüşüyorduk. Lise biter bitmez evlenme kararı aldık. Üniversite sınavında ikimizde başarısız olduğumuz için devam etmedik. O bir işe girdi çalışmaya başladı bense evde aileme yardım ediyordum. Sonra bir akşam gelip beni kaçırdı ve biz bu şekilde evlendik. Ailem bana sırtını dönmüştü. Oysa o zamanlar yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyordum çünkü evlendik ve bir aile olduk. 

Sevgimin peşinde koştuğum için ailem tarafından terslenip itelendim. Bana uzun süre kapılarını açmadılar çünkü eşimi hiç bir zaman istememişlerdi. Bense başka birisi ile evlenmek istemediğim için son çareyi kaçmakta buldum. Ama şimdi görüyorum ki acele etmişim daha ikimizde çocukmuşuz meğer ne gerek vardı ki böyle şeyler yapmamıza. Ama inanın yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim sadece erken yaşadık. Erken evlendik. Aradan 3-4 yıl geçtikten sonra ailem beni yeniden kabul ettiler barıştık ve bir aile olduk. O zamanlar da bile eşimi kabullenememişlerdi. Ona sürekli kötü davranıyorlardı. Bu durum beni de rahatsız ediyordu ama zor barıştığım için bir şey diyemiyordum. Bu yüzden hep iki arada kalıp yıpranan ben oluyordum. Eşimde bana olan saygısından dolayı aileme bir şey demiyor susup bekliyordu. Bu tavrından dolayı hala ona minnettarım. Çünkü kötü bir evlilik yaşamadık. Kötü bir boşanma gerçekleşmedi ve aileme hep saygılıydı. Bu sayede aileme hiç bir zaman mahçup olmadım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi beni aynı şekilde sahiplenecek ve aynı tevazuyu gösterebilecek birisini arıyorum. Yalan söylemeye kesinlikle karşıyım. Tahammül edemediğim bir durumdur yalan söylemek. Zaten eski eşimin tek kötü huyu buydu yalan söyleyip gerçekleri saklıyordu. Bu yüzden tartışmalar yaşıyorduk. Onun haricinde bir sorunumuz yoktu ve saygıyı hiç bir zaman elden bırakmadan bitirdik bu evliliği. Şimdi kesinlikle yalan istemiyorum. Alkol kesinlikle sorun değil. Eğer karşıma çıkacak kişi bir aşçı olursa bu beni daha da memnun eder. Çünkü ev işlerinde bir tek yemek yapmayı sevmiyorum. Becerikliyim ama sevmiyorum. İlginize teşekkür ederim.

Bolu'da Yaşayan Dul ve Zengin Kadınların Evlilik Yaptıkları Site
Bolu’da Yaşayan Dul ve Zengin Kadınların Evlilik Yaptıkları Site

İsim : Asude 

Yaş : 41

Boy : 172

Kilo : 65

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Bolu

Bolulu Dul Bayanlarla Nasıl Tanışabilirim?

İnternet sitemizde bir çok Bolulu dul bayanın ilanına denk gelebilirsiniz. Bizler sizler için her zaman en güncel ilanlarla burada olacağız. Bundan hiç bir şekilde şüpheniz olmasın. Sizler de bu ilanları yakından takip ederek ve onlara mesaj atarak Bolulu evlenmek isteyen dul bayanlarla tanışabilirsiniz. 

Bilirsiniz ki Bolu dediğimiz zaman ilk aklımıza mutfak ve aşçılık kelimeleri gelir. Bolulu olup güzel yemek yapmamak hiç olur mu ? Kalbine giden yolun midesinden geçtiğini söyleyen ve ciddi bir ilişki arayan beylerin Bolulu bayanların ilanlarına bir göz atmalarını tavsiye ediyoruz. Onlarla konuşmaya çalışıp bağlantı kurduğunuz zaman ve bu bağlantıyı evliliğe taşıyabilirseniz eğer evlenip bu güzel yeteneklere şahit olma ve onların yaptığı yemekleri yeme şansını bulabilirsiniz. ☺

Bolulu Bayanlara Karşı Güven Problemi Yaşıyorum

Unutmayın ki karakteriniz daha sizler çocukken belirlenir. Bir çocuk ne yaşıyorsa onu öğrenir. Eğer bir çocuk sürekli eleştirilmişse, kınama ve ayıplamayı öğrenir. Eğer bir çocuk kin ortamında büyümüşse, kavga etmeyi öğrenir. Eğer bir çocuk hoşgörüyle yetiştirilmişse, sabırlı olmayı öğrenir. Eğer bir çocuk hakkına saygı duyularak yetiştirilmişse, adil olmayı öğrenir.

Herkesin karakteri farklıdır. Verdiğimiz örnekteki gibi yetiştirilme tarzlarına göre yetiştirilmişlerse ilerde yetişkin birer birey oldukları zaman çocukluktan öğrendikleriyle ilerlerler. Bu her bireyde farklıdır. Çünkü farklı yetiştirilerek büyüyenler farklı karakterleriyle çocuklarını ona göre yetiştirirler ve çocuklar farklı karakterlerde bireyler olurlar. Bundan ötürüdür ki insanları genelleme yapmak yerine tanımayı tercih etmek daha yerinde bir davranış olacaktır. Sonuçta on parmağın onu da bir değil diye atasözüne sahip bir toplumuz. Unutmayın karakterler çocukluktan belirlenir ve yetişkin birer birey oldukları zaman her çocuk farklı karaktere ve düşünce yapısına sahip insanlar olacaklardır.

İlgili Aramalar

dul bayan telefonları istanbul,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*