Boğazda Tekne Turu – Ereğli Haberleri

İnsanlar artık yapmış oldukları organizasyonlarının tekne turu eşliğinde tekne ve yat gezisi ile gerçekleştirilmeye yönelmiştir. Bunun en mühim nedenleri ise artık kapalı alan davetlerinin demode bir hal almış olması ve ekonomik bakımdan restoran ve öteki mekânlardan oldukca daha elverişli fiyatlı bulunduğunu ifade edebiliriz. Müşteriler yiyecek ve sınırsız içecek seçeneği ile İstanbul Boğazı’ndaki kaliteli tekne turu ile kıyıya yakın biçimde yapılan bir boğaz turu gerçekleştirerek zamanı yapıları ve villaları yakın bir halde görme imkânına sahip olurken boğazın benzeri olmayan manzarasının keyfini doyasıya çıkarabilirler.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Müşteriye Hususi Boğaz Turu

Boğaz turu Tamamıyla müşterilerden gelen istekler doğrultusunda gerçekleştirilebilir. Akşam yemeği organizasyonları, düğün eğlenceleri, iş yemeği görüşmeleri, doğum günü kutlamaları, sünnet törenleri ve nişan, gece turları, evlilik teklifi organizasyonları, mezuniyet partileri, evlilik yıldönümü yiyecekleri ada turları ve yüzme turları size hususi olarak gerçekleştirilmesi mümkündür.

Suyat.com tarafınca meydana gelen boğaz turu organizasyonlarında aile dostlarınızı dost grubu yada mühim misafirlerinizle rahat ve güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Boğazın temiz ve iştah açıcı havasını içinize dolu dolu çekerek, sizler için hususi hazırlanan leziz yiyecekleri tadabilirsiniz. Hem İstanbul’un hem de boğazın mükemmel manzarasını doyasıya seyredebilirsiniz.

Boğaz Turları İle Görkemli Anılar Biriktirin

Boğaz turu seyahat ve eğlencelerini aktivitelerinizin farklılığına bakılırsa kategorinlendirilip ona bakılırsa fiyat bilgisi alabilirsiniz. Boğazın en güzel manzaraları eşliğinde yiyeceğiniz yemekler veya gezeceğiniz boğaz turları mehtabın tüm ışıltısıyla sevdiğinizin gözüne bakarak söyleyeceğiniz hususi sözler ile mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

Ek olarak değişik şahıslarla değişik organizasyon davetlerinde bulunacaksanız ve bunun için hususi bir yer arayışındaysanız, hayallerinizi süsleyecek kadar güzel boğaz turu tam da size bakılırsa olabilir. Üç medeniyete başkent olmuş, ismine şiirler, romanlar yazılmış kimi zaman afilli bir delikanlı kimi zaman de güzel bir karı benzer biçimde anlatılan barışın ve hoşgörünün kenti İstanbul’u boğaz turu ile keşfedebilirsiniz.

İstanbul’un benzeri olmayan manzarası naturel güzellikleri, erguvan çiçeklerinin mis benzer biçimde kokusuyla misafirlerinizi konuk etmekten onur duyan suyat.com İstanbul boğaz turu sizlere unutulmaz anılar biriktirmenize imkan tanır.  Herhangi bir günün, haftanın ayın veya yılın hangi süreci olursa olsun boğaz turu organizasyonu konseptlerinden bir tanesini seçebilir, kendinize ve sevdiklerinize hususi tekne kiralama ile bir İstanbul Boğazı hatırası yaşayabilirsiniz.

Boğazda Yat Turu

Boğazda yat turu kusursuz hizmet anlayışı ve senelerin vermiş olduğu deneyimi ile organize edilir. Boğazda yat turu gerçekleştirirken Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Kalınca’yı, Kadıköy’ü, Ortaköy’ü ve zamanı dokusunu seyre dalabilirsiniz. Boğaz turu gerçekleştirirken isterseniz Almanca, Rusça, Fransızca, İngilizce ve Arapça rehberlik hizmetlerinden de yararlanabilir. İstanbul Boğazı, boğazdaki yalıları zamanı eserler hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler öğrenebilirsiniz. Son derece keyifli ve unutulmaz bir etkinlik olan boğaz turu için tercihinizi uzun boğaz turundan yana kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.

Kaynak:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*