Bitlis Dul Bayanlar

Bitlis'te Yaşayan Antalyalı Dul Güzeller Evlenilecek Beyleri Arıyor
Bitlis'te Yaşayan Antalyalı Dul Güzeller Evlenilecek Beyleri Arıyor

Bitlis’te Yaşıyorum Kısmetse Evlenilecek Düzgün Bir Bey Arıyorum

Merhabalar ben Melda Bitlis’te yaşıyorum. 28 yaşındayım. Biz aslen Antalyalıyız. Ama babam polis olduğu için burada görev yapıyor bizde o yüzden burada yaşıyoruz. Ben daha önce babamın bir meslektaşı ile evliydim. Eşimde polisti ancak bir görevdeyken şehit düşerek hayatını kayıp etti. Bende o günden sonra babamlarla yaşamaya başladım. Ama bir yerden sonra bu da ağır gelmeye başladı. Şimdi tekrar Antalya’ya dönüp bir iş bulup çalışmak istiyorum. Fakat oraya dönmeden önce Bitlis’ten bir eş bulup evlenmek istiyorum. Buradaki erkekler bizim oralara göre daha tutucu ve kıymet bilici insanlara benziyorlar. Sevgililerini, karılarını kıskanıp koruyup kolluyorlar. Onlara yeri geliyor sevgili, yeri geliyor baba gibi davranıp korumacı oluyorlar.

Bende bir kadın olarak bu duruma gerçekten çok imreniyorum. İnsan ister istemez kıskanmak istiyor arkadaşlar emin olun her kadın bunu ister. Kimisi bunu çok fazla ister kimisi çok az derecede ama emin olun hepimiz isteriz. Benim önceki eşimin hiç böyle şeyleri yoktu. Tamam bana güvenmesi güzel ama birazcık da insan kıskanılmak istiyor. Kısa kısa etekler  giyiyorum karışmıyor. Başka erkeklerle samimi sohbetler ediyorum karışmıyor bu nedir arkadaşlar böyle ya. İnsan biraz sevildiğini görmek istiyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

O yüzden doğunun erkeği biraz daha evlenmek için uygun geliyor bana. Hem çalışkan ve misafirperver insanlar olduklarını da düşünürsek evlilik için ideal insanlar diyebilirim. Tabii ki şöyle bir durum var ben Bitlis’te değil Antalya’da yaşamak istiyorum o yüzden evleneceğim kişinin benimle Antalya’ya gelmesini istiyorum. Ya da özünü kaybetmemiş Bitlisliler varsa Antalya’da onlarla da ciddi bir ilişki düşünebilirim. Tabii ki bunlara birbirimizi tanıdıktan sonra karar vereceğiz. Her şeyin bir zamanı var ve aceleye getirmek istemiyorum. Bu evliliğimi bir hata yaptım diye söyleyerek pişman olmak istemiyorum. Umarım kendimi size anlatabilmişimdir. Fiziksel özelliklerime gelirsek zaten fotoğrafımı göreceksiniz ama 168 cm boyundayım. 55 kg ağırlığındayım arkadaşlar. Talip olacak kişi benden uzun olursa memnun olurum. Ama tabi önemli olan iyi anlaşıyor olabilmemiz. Biraz sosyal bir hayatım olduğu için evleneceğim kişinin de bana ayak uydurmasını beklerim. Zaten sosyal birisi ve gece hayatını seviyorsa zaten şanslı birisi sayabilirim kendimi. Çünkü ben müziği ve dans edip eğlenmeyi çok seviyorum. Tabii ki eğlenmeye çıktığımız akşamlar ufak tefek şeyler içebiliriz. Zaten eşim benim yanımda olacağı için hiç bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Hele ki aynı kafada insanlarsak zaten hiç sıkıntı yaşamadan eğlenip evimize sakince döneriz. Umarım aday olmak isteyen beylerde benim gibi düşünüyordur. Hem zaten sevgi ve saygı çerçevesinde konuşarak birbirimizi daha yakından tanır ve evlilik için uygun kişiler olup olmadığımıza bakarız.

Bitlis'te Yaşayan Antalyalı Dul Güzeller Evlenilecek Beyleri Arıyor
Bitlis’te Yaşayan Antalyalı Dul Güzeller Evlenilecek Beyleri Arıyor

İsim : Melda

Yaş : 28

Boy : 168

Kilo : 55

Sigara :  Var

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Bitlis

Bitlis’te Dul Olgun Kürt Bayanlar ile Tanışma

Ülkemizin neredeyse her bölgesinde dul ve kürt bayan arkadaşlar bulunuyor. Tabi bu Bitlis ilimizde daha yaygın bir şekilde var. Burada ki bayan arkadaşlarımız eşlerinden boşanmış veya eşleri vefat eden kişilerdir. Yalnız kalmaktan sıkılıp veya çocuklarını tek büyütmek istemeyen kadınlar burada kendilerine uygun birer eş adayı buluyorlar. Buldukları kişilerle düzgün bir iletişim sağlayıp anlaşabilirlerse WhatApp, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya aracılıkları ile arkadaşlıklarına devam ederek işi evlilik noktasına kadar getirebiliyorlar.

Tabii ki sohbetinizin sosyal medya alışverişine gelebilmesi için ilk önce aradığınız Bitlisli dul ve olgun bayanlar ilanlarını bularak altına mesaj bırakmanız gerekmektedir.  Daha sonra oradan işler olumlu veya olumsuz bir şekilde bayan arkadaşların sizin mesajına dönüşü ile belirlenecektir. Olumlu dönüş aldığınız takdirde sohbeti uzatıp yakınlık kurabilirseniz sosyal medyaya geçiş yapabilirsiniz.

Bitlis’te Suriyeli Bayanlarla Tanışma ve Evlenme

Bitlis şehrimizde Suriyeli dul bayanlarla tanışma olasılığınız diğer şehir ilanlarına göre daha fazla. Çünkü Suriyeli dul bayanlar Bitlis şehrimizden diğer şehirlere göre daha fazla katılım gösterdikleri için aradığınızı Bitlis’te bulabilme imkanınız daha fazla. Tabii ki sadece dul bayanlar yok. 20-30 yaşında genç bekar bayanlar ve 31-40 yaşlarında orta yaşlı Suriyeli bayan arkadaşlarımız da sitemizde ilanlarını paylaşmaktadır.

Bu sayede ilişki kurmak istediğiniz bayanı daha doğru ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Onlarla sitemiz üzerinden tanışabilir ve sohbet kurabilirsiniz. Sohbetinizi sevgililik veya evliliğe taşımak sizin beraber kurduğunuz sohbetin kalitesine göre belirlenir. Daha sonra ileriye dönük bir plan yapmak ve farklı platformlarda görüşme sağlamakta sizlerin elinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*