Bir Varım Bir Yokum

Bir varim bir yokum

Yaşamış olduğu yer: Aydın
Uygar Sorunu: Bekar
Yaşı: 24
Mesleği: Çalışmıyor

Slm gençlik. Yaşım 24. Ebru benim ismim. Bir varmışım bir yokmuşum. Niçin mi? Ya beni hep üzüyorlar be. Artık sevgili yapmayacağım kati kararlıyım. {Arkadaş} olarak adım atmak isterim sonrasını bilemem. Bir dostum bir dostum bir sırdaşım olsun. Birlikte zaman geçirelim, gezelim ne bileyim işte. Bakın benim bir huyum var gezmeye bayılırım.

Hafta sonu tatilinde yerimde duramam ya sahile inerim veya yakın şehirleri görmeye giderim. Ayak uyduracak bir {arkadaş} var ise buyursun buradayım ben. Hakkaten yalnızlıktan sıkılıyorum bir çok süre fakat meydana getirecek bir şey yok ki. Umuyorum bu problemi çözeceğiz beraber. Sevgili değil söylediğim benzer biçimde samimi bir arkadaşlık arıyorum. Aslına bakarsanız birbirimize ısınırsak her şey olacağına varır.

Geçenlerde ne oldu biliyor musunuz? Evlilik teklifi aldım inanabiliyor musunuz? Ya daha yaşım kaç benim geziyorum tozuyorum ne evleneceğim diyerek reddettim. Tamam güzel olabilirim de öyleki tanımadan etmeden hayırdır ya. Oldukca uzatmayacağım dostlar sizden gelen mesajlara anında dönmek isterim. Süratli bir süreç olsun derhal {arkadaş} olalım benzer biçimde bir yapım yok. Bakacağız işte.