Bir Şansım Olsa 25 Şubat Cumartesi Show TV 215. Bölüm İzle.. – Muhabir

Bir Şansım Olsa 25 Şubat Cumartesi  Show TV 217. Bölüm İzle..  Show TV ekranlarının sevilen programı Bir Şansım Olsa Hafta Sonu Cumartesi ve Pazar günleri izleyenleri ile bira araya gelmektedir. Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu sevilen oyuncu Ahu Sungur, yapımcılığını da BBO Yapım üstlenmiştir. Ahu Sungur’un sunmuş olduğu Bir Şansım Olsa programı Hafta Sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’da Show TV ekranlarına gelmektedir. “Bir Şansım Olsa” programında gerçek yaşanmış öyküler ve pişmanlıklar konuşulacak ve çözümler aranacak. Bir Şansım Olsa programının mevzusu nedir? Bir Şansım Olsa programında bugün 25 Şubat Cumartesi hangi mevzular ve öyküler konuşulacak? Bir Şansım Olsa 25 Şubat Cumartesi Show TV 217. Bölüm İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bir Şansım Olsa 25 Şubat Cumartesi Show TV 217. Bölüm İzle..

Bir Şansım Olsa 217. Bölüm Fragmanını İzle..

Bir Şansım Olsa programının mevzusu nedir?

Bir Şansım Olsa programında pişmanlık duyanlar, ikinci bir talih isteyenlerin başvurabileceği, keşkeklerinin çözüm bulunabileceği, gerçek yaşam hikayelerinin içindeki kişilerin birbirleri ile yüzleşeceği “Bir Şansım Olsa” programında gerçek yaşanmış öyküler ve pişmanlıklar konuşulacak ve çözümler aranacak.

Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu sevilen oyuncu Ahu Sungur, yapımcılığını da BBO Yapım üstlenmiştir. Ahu Sungur’un sunmuş olduğu Bir Şansım Olsa programı Hafta Sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’da Show TV ekranlarına gelmektedir. “Bir Şansım Olsa” programında gerçek yaşanmış öyküler ve pişmanlıklar konuşulacak ve çözümler aranacak.

Bir Şansım Olsa programının Sunucusu Kimdir?

Bir Şansım Olsa programının sunuculuğunu sevilen oyuncu Ahu Sungur, yapımcılığını da BBO Yapım üstlenmiştir. Ahu Sungur’un sunmuş olduğu Bir Şansım Olsa programı Hafta Sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 13.00’da Show TV ekranlarına gelmektedir.

Bir Şansım Olsa 216. Bölüm Son Bölüm İzle..

Bir Şansım Olsa 25 Şubat Cumartesi Show TV 216. Bölüm İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*