Bir Kadının Cinsel Dürtüsünü Anlamak | Cinsel Sohbet

Evli olsanız da olmasanız da, bir bayanın cinsel dürtüsüne katkıda bulunan her şeyi bilmek ve idrak etmek yararlı olacaktır. Pek fazlaca hanım ve adam, hanımefendilerin duygularında ve vücutlarında seksle ilgili neler olup bittiğinin bilincinde değiller ve bundan dolayı de güçlenmiyorlar.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bir bayanın cinsel dürtüsünü birkaç şey etkileyebilir:

  1. Eşinizle duygusal bağ

  2. Cinsellik hakkında inançlarınız

  3. Önceki iyi veya fena deneyimler

  4. yaşamın mevsimleri

  5. Sana sex hakkında ne öğretildi?

  6. Duygular – depresyon, endişe, kendinden nefret etme, utanç, sevinç, aşk, kabullenme, sulh

  7. hormonlar

Ilk olarak seksin bağlantı, yakınlık ve aşkla ilgili olduğu temel değeriyle başlamalıyız. Cinsellik, her iki insanoğlunun da var olduğu ve savunmasız bir halde kendilerini birbirlerine verdikleri güvenilir bir yer olacak biçimde tasarlanmıştır. Cinsellik, eşinizle bağ kurmanın güzel bir parçasıysa ve yalnız orgazm olmakla ilgili değilse, vücudunuz hormonal olarak sex istemese bile, kalbiniz ve duygularınız hala onu arzulayabilir. Bu benim için hormonlarım hemen hemen hazır olmadığında, kalbim hala seksin getirmiş olduğu yakınlığı hissetmeyi arzuladığında geçerliydi. Bir hanımla cinsel Muhabbet ve sohbet ederken devamlı düşünce sahibi olmanız gerekmektedir.

Hormonlar cinselliğinizi mühim seviyede etkisinde bırakır. Cinsellik hakkında vaaz verdiğimde, hormonlardan bahsetmeye devamlı yer veririm zira bu, cinselliğinizi acıklı bir halde etkileyen ve her insanın dikkat etmediği bir şeydir. Hormonlar cinselliğin itici güçlerinden birisidir ve bir karı olarak hormonlarınız devamlı değişmiş olur. Hormonlarınız 7-10 yılda bir değişebilir ve her ay da dalgalanır. Vücudunuzun iyi mi çalıştığını bilmek, cinsel yaşamınızı anlamanıza destek olabilir. Vücudumun sex yapmak için fazlaca heyecanlı olduğu ve kolayca orgazm olabileceği hormon döngümün birtakım bölümleri bulunduğunu keşfettim. Döngümün kesinlikle cinsel dürtü hissetmediğim ve orgazm olamadığım başka bölümleri de var. Yukarıda bahsettiğim şeklinde, cinsel dürtünüzü etkileyen pek fazlaca şey var. Vücudum hakkında öz-farkındalığım olduğundan, kimi zaman her şey uyumlu olduğu zaman bile hormonlarımın orada olmadığının farkındayım. Sevişmede orgazm olamayacağını bildiğin zamanlar olabilir ve bunda bir problem yok! Bir tek hormonal olduğundan, “kocam beni mutlu etmiyor”, “sex hayatımızda bir terslik var” yada “ne yapacağını bilmiyor” diye düşünmenize gerek bulunmuyor. Vücudunuz oraya ulaşmanıza destek olacak kadar hormon üretmiyor olabilir.

Hormonlar, cinsel dürtünüzün seviyesini ve yoğunluğunu etkisinde bırakır. Birtakım günler kocam beni öptüğünde hiçbir şey hissetmiyorum ve öteki günler bütün hormonlarım hazır. Hormonal bir reaksiyondur. Yumurtladığımda sex isterim ve şimdi isterim. Ben yumurtlarken sex istemiyorsa, bu mevzuda ayın öteki zamanlarından fazlaca daha çok zorlanıyorum zira vücudumdan fazlaca fazla hormon geçiyor. Ayda bir defa cinsel dürtünüzle savaşım ediyor musunuz? Bu senin vücudun. Senin kösnü probleminin yok, vücudun sana “Derhal bebek yapmam gerek” diyor. Kimi zaman kocam ön sevişmede bir şeyler meydana getirecek ve bu mükemmel hissettirecek ve sonrasında ayın başka bir vaktinde aynı şeyi yine meydana getirecek ve ben hiçbir şey hissetmeyeceğim yada bundan hoşlanmayacağım. Yanlış bir şey yaptığını düşünüyor fakat bu iyi hissettirmiyor. Bu hormonların gizemidir.

Cinsellik ilişkisel olmak zorundadır. Bütün bunlarda bulduğum güzellik, her seferinde işe yarayan tek bir numaraya haiz olmak yerine seksin ilişkisel olması gerektiğidir. Bu, Tanrı’yı ​​ilişkisel olma bağlamında yada yalnız uyulması ihtiyaç duyulan bir takım kaide olarak görmekle aynı şeydir. Dinde insanoğlu, var olmak mecburiyetinde kalmamak için kurallar ve sistemler isterler. Oysa sevişmede vücudumuz her gün aynı biçimde çalışmadığı için ikimizin de orada olması ve uyum sağlaması gerekiyor. Vücudumuzda neler olup bittiğini çözmemiz gerekiyor, bu her gün bir bulgu süreci olmalı. Erkekler buna ya “katiyen çözemeyeceğim” biçiminde bakabilir veya yine yine ortaya çıkaracakları coşku verici bir gizem olarak bakabilirler.

Cinsellik problemlerinin büyük çoğunluğu iletişimdir. Hanımefendilerin, kocalarının haritalarını verebilmeleri için vücutlarını bilmeleri gerekmektedir – kocalarının neyin iyi hissettirdiğini, nerede ve ne vakit anlamasına destek olmak için. Erkekler çoğu zaman hanımefendileri yönlendirmek için gereksinim duydukları haritaları yokmuş şeklinde hissederler. Bayanlar sık ​​sık, “Sana bir harita vermem gerekirse, o vakit beni sevmiyorsun, beni umursamıyorsun ve bu duygusal değil” der. Bir karı devamlı kocasının kendisini iyi mi mutlu edeceğini bilmesini beklerse, hayal kırıklığına uğrayacak, adam kendini yenilmiş hissedecek ve sonrasında da hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bayanlar, ne istediğinizi/istemediğinizi iletirseniz seksiliği ve romantizmi ortadan kaldırdığını düşünürler fakat bu tam tersidir. İletişim kurmanın fena olduğu zihniyetinden çıkmalısın. “Hey, bu iyi hissettirmiyor, bunu deneyebilir misin?” deyin. Ona birtakım önerilerde bulunun. Erkekler, karınız bu şekilde diyorsa sakın bir utanç sarmalına girmeyin. Kapatmayın.

Ergonomik bir sex yaşamı gösteren film yok. Seksteki en büyük problemlerden biri, seksin iyi mi olması gerektiğine dair gizli saklı beklentilerdir. Filmlerde hanımefendilerin cinselliğini etkileyen hormonları asla göstermiyorlar. Cinsel dürtülerinin yüksek yada düşük olduğu yada kayganlaşmaya gereksinim duyup duymadıkları zamanları katiyen göstermezler. Bu, vücudumuzun cinsiyette hormonal olarak reaksiyon veren başka bir parçasıdır: haiz olduğumuz kayganlık seviyesi. Döngününüzün belirli bölümlerinde, naturel olarak daha çok yada daha azca servikal sıvıya haiz olacaksınız. Medya size, ıslandığınızda tahrik olduğunuz manasına gelir der. Bu doğru olabilse de, devamlı neden bu değildir. Yağlama, yumurtlama döngünüzün büyük bir parçasıdır.

Baskı keyfi öldürür. Yapmış olduğu hiçbir şey işe yaramıyorsa, bunun sebebi hormonlarınız olabilir, bu sebepten onun hakkında konuşmaya geçin. Soğan doğradığımda gözyaşı döküyorum ve gözyaşları bende bir reaksiyon uyandırıyor ve sonrasında üzülmeye başlıyorum. Gözyaşlarının fizyolojik hissiyatı, duygusal bir tepkiye neden olur. Aynı şey sevişmede de olabiliyor, hissettiğimden daha ilgili davranabiliyorum. Orgazm taklidi yap demiyorum fakat hissettiğimden daha çok ilişki oluşturmayı seçebilirim. Bir çok vakit hakikaten içindeymişsiniz şeklinde meşgul olmak sizi içine çekebilir.

Cinsellik yapmakta zorlanıyorsanız, katiyen tahrik olmuyorsunuz, eskiden mükemmel bir cinsel dürtünüz vardı fakat sonrasında durdu, devamlı bir danışmanla görüşmenizi tavsiye ederiz, tetikleyici yada kalp problemleri olabilir. Ek olarak, herhangi bir terslik olup olmadığını görmek için bir tıp hekimine görünmek ve hormonlarınızı kontrol ettirmek kıymetli olabilir. Bir yan not olarak hormonlar, duygular, inançlar vb. hanımefendilerin cinsel dürtülerini etkilediği kadar adamların cinsel dürtülerini de etkileyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*