Bingöl Dul Bayanlar

Bingöl'de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi
Bingöl'de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi

Bingöl’de Yaşıyorum Genç Yaşımda Dul Kaldım Kısmetimi Arıyorum

Herkese selam. Umarım güzel günleriniz olur. Ben Bingöl’de yaşayan bir Kürt kızıyım. İsmim Nesrin. Beni ailem 14 yaşımdayken evlendirdi. Eğer ki evlendirmeselerdi beni isteyen başka bir genç vardı. Beni kaçırır başları yere eğilir korkusuyla acilen buldukları zengin yaşlı bir adamla evlendirdiler. Ben 18 yaşıma geldiğimde kocam vefaat etti. Zaten 66 yaşındaydı. İnsanlar nasıl küçük çocuklarla evlenir hala anlamıyorum. Ama Allah’ı var bana hiç kötü davranmadı. Bende onun sözünden hiç çıkmadım tabii ki.  Bana bu kadar iyi davranıp anlayış gösteren birisini nasıl kırabilirdim ki ? Zaten zengin birisi olduğu için evde hizmetçileri de vardı. Hayatımda ilk defa konak ne demek o sayede öğrenmiştim. Ama benim fikrimi sorsalar annemin dizinin dibinde uyumayı bu konağa değişmezdim.

Ne yapalım ki bizim de alın yazımız bu şekildeymiş kaderimiz kara yazılmış bir kere. Kocam öldükten sonra onun çocukları miras kavgasına tutuştular ne var ne yok aralarında bölüşüp beni sokağa attılar. Burada kadına miras vermek ne demek söz hakkı bile tanınmıyor. Bende neyim varsa toplayıp babamın evine döndüm. Şimdi beni isteyen başka kısmetlerim çıkıyor ama hiç birisini istemiyorum. Kendime zarar veririm diye kaçıyorum yanlarından bu kez karışmıyorlar. Zorla evlendirdiği için babamda pişman olmuştu. Bunu her hareketinde her sözünde belli ediyordu zaten. Onu böyle görmek beni gerçekten üzüyor. Her ne kadar istemediğim bir evliliği bana zorla yaptırmış olsa bile…  Sonuçta bende insanım duygularım var, bir kalbim var öyle gördükçe dayanamıyorum pişman olduğuna inanıyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi babam böyle pişmanken ve bana izin veriyorken ben aşkı aramak için çıktım bu yolculuğa. Tabii interneti falan bilmez bizimkiler buralarda dolandığımı da bilmiyorlar ama böyle bir köy yerinde de kimseyle tanışıp konuşamazsınız hemen dedikodu çıkarırlar. Bende aradığım aşkı en iyisi burada arayayım diyerek girdim internet dünyasına. Eski eşimden kötü bir şey görmediğim için bir şey söyleyemiyorum. Ben namaz kılan genç bir kadınım. O yüzden kesinlikle eşimin alkol içmesini istemiyorum. Bizim aileye ters böyle şeyler. Babam öğrenirse alkol kullandığını zaten beni evlendirmez. Kendisi bu yaşına kadar ağzına tek bir damla sürmemiştir. O yüzden benim ikinci kere evlendiğimden yuvama böyle şeyler sokmamı o da istemez bende istemiyorum. Çünkü içince kendisini kaybeden birisiyse şiddet gösterebilir. Bu yüzden böyle bir belayla başımı derde sokmak istemiyorum.

Bingöl'de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi
Bingöl’de Yaşayan Genç Dul Bayanlarla Tanışma, Arkadaşlık Kurma ve Evlendirme Sitesi

İsim : Nesrin

Yaş : 25

Boy : 173

Kilo : 58

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Bingöl

Genç Bayan Arayanlar Erkek Arkadaşlar

Genç bayan arıyorum diyen erkekler veya genç erkek arkadaş arıyorum diyen bayanlar için sitemiz yeterince imkan sunuyor. Kurmak istedikleri arkadaşlıkları onlara ülkemizin her yerinden sağlayan internet sitemizde bu hizmeti sizlerle buluşturabildiğimiz için gururla ilerliyoruz. Tabii ki internet sitemiz sadece genç bayanlar ve genç erkekler ile sınırlı değildir. İstediğinize bağlı olarak genç dul veya olgun erkek yada bayan arkadaşlara sitemizde ulaşabilir. Ciddi bir ilişki veya evlilik yapabilirsiniz.

Sitemiz bu imkanları sizler için sağlarken karşılığında sizden hiç bir ücret talep etmemektedir. Sizler sitemizde rahatça dolaşarak istediğiniz kriterlerde bayanlara ulaşıp, uzun uzun sohbetler ederek birbirinizi daha iyi bir şekilde tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eğer isterseniz kendi ilanınızı paylaşarak bayanların sizlere mesaj atmasını da bekleyebilirsiniz. Paylaşacağınız ilan yazınızda İsim kilo boy yaşadığınız şehir gibi bilgilerinizin olmasını rica ederiz. Ve tabii ki net bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafınız ile birlikte ilanınızı yayınlayabiliriz.

İlanlarda Neden Fotoğraf Paylaşılıyor ?

Bildiğiniz gibi ülkemizin her yerinden sitemize ücretsiz erişim sağlıyoruz. İnsanlar kimlerle konuştuğunu kimlere mesaj atmak istediklerini görmek ve doğruluğundan emin olmak istiyorlar. Bizler de bu yüzden fotoğraf paylaşımı yapmayan ilanları kesinlikle yayınlamıyoruz. Buradaki amacımız ciddi ilişki arayan kişilerin istediklerine sağlıklı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.

Ülkemiz de sitemizi her yaştan genç, olgun, dul, bekar demeden bir çok insan kullanıyor. Bu insanların genç veya olgun olduklarını nasıl göründüklerini haklı olarak onlarla konuşan kişiler de merak ediyorlar. İnsanlar kiminle belirsizlikleri sevmez ve kiminle muhattap olduklarını görmek istiyorlar. Bizlerde belirsizlikler ortadan kaldırıp, şeffaf bir site olabilmemiz yolunda böyle bir yenilik getirdik. Fotoğrafı olmayan hiç bir ilanı sizlerin karşısına çıkartmayarak sizleri belirsizlik içinde bırakmak istemiyoruz.

Böylelikle 2021 yılına daha güçlü, daha güncel ve daha güvenilir bir site olarak sizlerin de memnuniyeti ve desteğini alarak çıkmaya hazırlanıyoruz.

İlgili Aramalar

bağcılar güneşlide dul bayan telefon numarası,Güzel Dul Bayan,suriyeli dul kadınlar,Suriyeli Bayan,türbanlı dul bayanlar,türbanlı güzeller,bingöl\de dul kadinin telefonu,kapalı dul kadınlar,Türban Bayan,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*