Bilgisayarınıza Çağ Atlatacak 2023’ün En İyi 10 M2 SSD

Kafamız fazla doluymuş gibi hissettiğimiz günler olmuştur. Dalgın, düşünceli ve kaygılı oluruz. {Muhtemelen} yapacağımız işler de yavaş yavaş ilerler. Aynı şey bilgisayarlarımız de ilgilendiriyor. Hafızası dolan bilgisayar yavaşlar. Kendimize yapabileceğimiz bir şey yok fakat bilgisayarınızın hafızasını tazeleyip onu hızlandıracak şey tam da bu içerikte yer ediniyor. Performans, hız ve kapasite bakımından incelediğimiz m2 SSD ile size yeterli olanı bulup bilgisayarınızı dalgınlıktan çıkarabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

En İyi M2 SSD Sıralaması

Sıra Model SSD Kapasitesi neoldu Puanı
1 Corsair 8 TB 10/9.9
2 Gigabyte 1 TB 10/9.8
3 Samsung 980 1 TB 10/9.7
4 Adata Xpg Spectrix 512 GB 10/9.6
5 SanDisk Ultra 500 GB 10/9.8
6 Samsung 970 Evo Plus 500 GB 10/9.8
7 PNY 500 GB 10/9.7
8 James Donkey 256 GB 10/9.6
9 WESTERN DIGITAL 256 GB 10/9.8
10 DRAGOS Legendary 128 GB 10/9.6

10 En İyi M2 SSD Tavsiyesi

Bilgisayarınız için uzun ömürlü bir depolama kapasitesi aslına bakarsak hayal değil. Bugünkü içeriğimizde m2 bağlantı tipine sahip SSD ürünlerini inceledik. Bireysel ihtiyaçlarınıza bakılırsa olanı bulabilmek istiyorsanız bir göz atın derim.

1. Corsair 8 Tb M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
8 TB Fiyat
2000 MB/ sn Okuma Hızı
2000 MB/ sn Yazma Hızı

Fizyolojik miktarınızın aynı kalmasını fakat daha çok veri depolamayı istiyorsanız bu ürün tam da sizin için. 100 yılı aşkın bir kullanım ömrü bulunan modelin 8 TB’lık geniş kapasitesine istediğiniz veriyi depolayabilirsiniz. Herhangi bir kablo ya konektöre gerek kalmadan anakartınıza veya diz üstü bilgisayarınıza sığmasını sağlayacak Ultra kompakt m2 2280 boyutuna sahiptir. Beş senelik geniş çaplı Corsair garantisi ile size yalnızca depolamayı daha keyifli hale getirmek düşer.

Teknik Özellikler
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
Okuma Hızı 2000 MB/s ve üstü
Yazma Hızı 1000 MB/s ve üstü
SSD Kapasitesi 8 TB
Güvence Tipi Marka Resmi Garantili

2. Gigabyte 1 TB M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Fiyat  
1 TB

Dünyanın ilk PCIe 4.0×4 denetleyicisi 28 nm teknolojisi ile üretilerek sizlere sunulmuştur. Güvenirliği ve dayanıklılığı arttırmak amacı ile NVMe 1.3 protokolünü, LDPC hata düzeltmesini destekleyerek kullanıcılarına kaliteli bir kullanım sunmaktadır. Xtreme depolama performansı ile etkisi altına alan hızlar sunması kaliteli bir ürün olduğunu kanıtlar niteliktedir. SSD Tool Box hizmeti yardımıyla SSD durumunu, sıhhat ve sensör sıcaklığı gibi detayları ergonomik bir halde öğrenebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
Okuma Hızı 5000 MB/s
Yazma Hızı 4400 MB/s
SSD Kapasitesi 1 TB

Kullanıcı Yorumları

👤 S** B**: Problemsiz çalıştı süratli kargolandı.

👤 *** ****: cok guzel urun tesekkurler

3. Samsung M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Fiyat  
1 TB

Bilgisayarınızın sınırlarını zorlamak istiyorsanız bu görkemli SSD ile tanışın. HMB teknolojisi ile randımanlı çalışma potansiyeli yardımıyla bütün hız avantajlarından faydalanmanıza katkı sağlar. Muhteşem okuma ve yazma hızı yardımıyla bilgisayarınızın potansiyelini görme şansı yakalayabilirsiniz. Devamlı açık modda kurabileceğiniz özellikte bir SSD olması ile tam güç modu ile çalışmaya yeterli üretilmiştir.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı 3500 MB/s
Yazma Hızı 3000 MB/s
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
SSD Kapasitesi 1 TB

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: süratli ve kaliteli teslimat ürünü bizzat ben açtım güvenlik bantlı geliyor. öneri ederim

👤 Serhat G.: Perfect şiddetle öneri ederim. Harddisk bir defa alınır. İmkanın var ise al.

4. Adata Xpg Spectrix m2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Okuma Hızı: 3500 MB/s  
Yazma Hızı: 3000 MB/s
 

Özelleştirebilir RGB aydınlatması bulunan bu SSD performans artıran pek çok özelliği ile kullanıcılarının beğenisini toplamayı başarıyor. Oyun deneyiminizi kişiselleştirirken okuma-yazma hızı yardımıyla muhteşem bir performans sunar. Bu ürün, veri aktarımları ve uzun ömürlü SSD tadı edinmek için NVMe standardını destek sağlar özellikte tasarlanmıştır. PCIe Gen3x4 arayüzünü kullanan model, yüksek süratli bir performans sunar. SSD toolbox uygulaması ile kullanımı özelleştirme, renklendirme, silme ve temizleme işlemleri yapılabiliyor.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı  3500 MB/s
Yazma Hızı 3000 MB/s
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
SSD Kapasitesi 512 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: ben ürünü fazla beğendim 3 ay öncesinde aldım kullanma sürecim 3 ay performans fazla iyi

👤 Gültekin Ç.: Görkemli hız ve kalite bilgisayarı resmen çoşturuyor

5. SanDisk Ultra 3D M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Fiyat  
Okuma Hızı 2400 MB/s
Yazma Hızı 1750 MB/s

Kanıtlanmış güvenilirliği ile gönüllerde taht kurmuş bir ssd ile karşınızdayım. SATA SSD’lerden dört kat daha süratli olarak hazırlanmıştır. Optimum termal tasarımı yardımıyla kullanım yoğunluğu çok olsa dahi performans bakımından hep maksimum durumda kullanılabilir. Sandisk SSD Dashboard ssd sağlığını takip eder ve size herhangi bir problem çıkmaması için çabalar. Fiyat ve performans bakımından son derece başarı göstermiş olan bu ürün, 5 yıla kadar güvence yardımıyla sizler için üretilmiştir.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı 2400 MB/s
Yazma Hızı 1750 MB/s
SSD Kapasitesi 500 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 S*** T*** (24) – Ordu: Monster laptop’um icin aldim. Bilgisayar nereden baksan on kat hizlandi diyebilirim. 20 saniyede tekrardan basliyor, 7-8 saniyede de Tamamıyla kapaliyken aciliyor. Oyunda da tesiri var. Hizli giriyorsun, takilma olaylari da yok. Parasina katiyen degen bir urun. Daha hayatta Hdd kullanmam. Urun, ilk testime gore 2480 okuma 1810 yazma hizi veriyor. Almadan once vadedilen veri yazma okuma omrunu arastirdim ancak bulamamistim. Kagidinda yaziyor, 500 gblik model icin 300 TB güvence verilmis. Gunde 100 GB veri yazsaniz bu rakama 8,5 yılda ulasirsiniz, onu da belirteyim

👤 Yunus Emre B*** – Ankara: Casper Nirvana F850 laptobum için şuanki HDD hız mevzusunda yavaş kaldığından ötürü SanDisk 3D Nvme SSD’yi tercih ettim. Okuma ve yazma hızı olarak mutlu kaldım. Format işi birazcık uğraştırdı ve SSD’nin içinden vida çıkmadığı için zorunlu laptobun pil bölümünden vida alıp SSD montajını yaptım. Görsel olarak ekliyorum dostlar okuma ve yazma hızını. Birde SSD’nin giriş yuvasını çekip atıyorum buraya. Alacak dostlar için destek sağlar ümit ederim. Kesinlikle araştırıp alın. Sata ve Nvme birazcık karıştırılıyor sanırım. Hepsiburadaya ve Techburada satıcısınada dikkatlice paketi için teşekkür ederim 😀

6. Samsung 970 Evo Plus 

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Fiyat  
Okuma Hızı: 3500 MB/s
Yazma Hızı: 3300 MB/s

970 eva plus, V-NAND teknolojisi ve aygıt yazılımı iyileştirmeleri yardımıyla başarı göstermiş bir informasyon işlem gücü sağlıyor. Muhteşem okuma-yazma hızı ve başarısı kanıtlanmış dahili denetleyici ile birleştiği zaman yüksek performans sunan bir ürün haline geliyor. Gelişmiş nikel kaplama kontrol ünitesi ve ısı dağıtıcı güvenilir ve konforlu bir kaliteyi bilgisayarınıza taşır.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı 3500 MB/s
Yazma Hızı 3300 MB/s
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
SSD Kapasitesi 500 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: pcie 3.0’da ulaşabileceğiz en yüksek yazma ve okuma hızına sahip, normal evo modeline bakılırsa %50 daha süratli v-nand teknolojisi ile gelen, 1 sene ara vermeden stres testine sokulmasına karşın ilk güne ilişik performasından taviz vermeyen, sınıfının en iyisi nvm m2 ssd, satıcı qp bilişim kargolama mevzusunda başarı göstermiş bir iş çıkarmıştı. gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

👤 S** B**: Depolama kapasitesini arttırmak için aldım 2 SSD kullanıyorum. Öteki SSD’nin 3 katı hıza sahip ve bunu hissettiriyor.

7. PNY M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Okuma Hızı: 3500 MB/s  
Yazma Hızı: 2000 MB/s

Kalıcı NAND ve HDD’lerden daha sağlam bir yapıya sahip olan bu ürün, oyuncuların konforu düşünülerek kırılgan bir halde tasarlanmıştır. Üstün okuma ve yazma hızı yardımıyla keyifli bir bilgisayar deneyimi yaşatır. Bilgisayarınızı süratli bir halde açıp kapatmanıza ve uygulama başlatmayı daha ergonomik bir hale getirmeye destek sağlar. Sessiz ve serin emek harcaması, düşük güç tüketimi yardımıyla uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı 3500 MB/s
Yazma Hızı 2000 MB/s
SSD Kapasitesi 500 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 DENİZ D.: Ürüne hız testi yapmak dahi gerekmiyor gercekten okadar farkediyor ki keyfini sürüyorsun iki hafta oldu nerdeyse oldukça güzel çalışıyor bn mutlu kaldım almak isteyene öneri ederim

👤 B** D**: 5 aylık süreç neticesinde söylüyorum hala aynı performansta ve fazla süratli

8. James Donkey M2 SSD 

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Okuma Hızı: 2000 MB/s  
Yazma Hızı: 1000 MB/s

Tam bir fiyat performans ürünü olarak nitelendirebileceğimiz bu SSD, 3D NAND teknolojisi ile aradığınız sağlamlık ve performansı size sunuyor. Gelişmiş NDVMe arayüzü yardımıyla kolay bir şekilde bilgisayarınızın performansını yükseltmenize destek oluyor.

Teknik Özellikler
Okuma Hızı 2000 MB/s
Yazma Hızı 1000 MB/s
SSD Kapasitesi 256 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: fazla mutlu kaldım, laptopum resmen çağ atladı

👤 E** a** Ö**: gelir gelmez derhal bilgisayara. taktık ve eşim fazla mutlu. eski hali ile şimdiki hali arasındaki fark nedir diye sorduğumda 1 ile 10 arasındaki fark kadar fark var dedi ☺️ fazla süratli gönderildi. satıcıya ve trendyola teşekkürler

9. WESTERN DIGITAL M2 SSD 

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Okuma Hızı: 2000 MB/s Kapasite
Yazma Hızı: 1000 MB/s

Yeni bir çağa adım atmanızı sağlayacak NVMe teknolojisi ile ultra süratli informasyon işlem performansı elde eden bu ürünle bilgisayarınız sınırlarını zorlayacak. PCLE Gen 3×4’ü destekleyen bu SSD, düşük güçte maksimum performans seçeneği sunuyor. Dahili denetleyici yardımıyla sıhhatli ve uzun ömürlü bir üründür.

Teknik Özellikler
Bağlantı Tipi M.2 PCIe (NVMe)
Okuma Hızı 2000 MB/s
Yazma Hızı 1000 MB/s
SSD Kapasitesi 256 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 H** D**: fazla beğendim bilgisayarım fazla yavaştı kullanamiyordum taktirdiktam sonrasında bilgisayarımin hızı artti fazla rahat kullaniyorum

👤 **** ****: muhteşem bir fp ürünü

10. DRAGOS Legendary M2 SSD

En İyi m2 SSD

ARTILAR EKSİLER
Okuma Hızı: 500 MB/s ve altı Kapasite
Yazma Hızı: 250 – 500 MB/s

Sessizliği ile huzurunuzu bozmayacak olan bu ssd yardımıyla gürültüye maruz kalmadan bilgisayar deneyimi yaşayabilirsiniz. Düşük güç tüketimi ve her türden bilgisayarda kullanılabilmesi ile son derece ideal bir tercih olarak karşınıza çıkıyor. Düşük termal enerji tüketimi uzun ömürlü kullanım sunarken ssd sağlığını da korur.

Teknik Özellikler
Bağlantı Tipi M.2 SATA
Okuma Hızı 500 MB/s ve altı
Yazma Hızı 250 – 500 MB/s
SSD Kapasitesi 128 GB

Kullanıcı Yorumları

👤 S** T**: Bilgisayarım için idealdi. Bilgisayara taktıktan sonrasında akıl almaz hızlandı. Teşekkür ederim

👤 E** K**: daha öncesinde ssd kullanmadığım için hdd ile kıyaslayım pc 8 sn içerisinde açıldı bence bayağı iyi2023’ün sıradışı m2 SSD hangisi?

En kaliteli m2 SSD marka tavsiyelerine gelecek olursak Corsair, Gigabyte ve Samsung bellek, okuma yazma hızı, kullanışlı arayüz ve kuvvetli sistem gibi özellikleriyle en fazla satan m2 ssd markaları içinde yer almıştır.

Her laptopa m2 SSD takılır mı?

Bilgisayarlar anakartlarının üstünde bulunan m2 SSD slot yuvaları yardımıyla bilgisayarınıza ve laptopunuza m2 SSD takabilirsiniz ancak öncesinde bilgisayarınızda bu slot yuvalarının olduğunu ya da olmadığını teyit etmenizde yarar var.

En süratli m2 SSD hangisi?

Her SSD için okuma ve yazma hızı farklılık göstermektedir. İçeriğimizde 3000 mb/ s okuma yazma hızından 500 mb/ sn okuma yazma hızına kadar pek çok m2 SSD modelini inceledik. Modelin fiyatı, gizleme alanına bakılırsa değişebiliyor ancak yükleme hızının gizleme alanını etkilediği söylenemez. İçeriğimizi inceleyerek size yeterli m2 SSD modeline ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*