Bilecik Dul Bayanlar

Bilecik'te Yaşayan Dul ve Genç Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Kurma Sitesi
Bilecik'te Yaşayan Dul ve Genç Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Kurma Sitesi

Bilecik’te Yaşıyorum Hemşireyim ve Dul Bir Bayan Olarak Evlilik Arıyorum

Herkese iyi günler diliyorum. İsmim Dilara Bilecik’te yaşıyorum ve hemşireyim. Aslen Bursalıyım fakat mesleğim gereği Bilecik’te yaşıyorum. Mesleğimi severek yaptığım için buraları bırakıp gitmek gelmiyor içimden. Hele ki ülkemizin bu pandemi durumuna bakılırsa buralarda kalıp küçük yerlere daha çok yardımcı olmak geliyor içimden. Çünkü bu benim için bir vatani görev gibi onlardan da önce vicdani olarak burada kalmak ve insanlara yardımcı olmak onlardan bir teşekkür bir güler yüz görmek beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. İşte o zaman diyorum ki aferin Dilara gerçekten doğru işi yapıyorsun seni daha fazla hangi meslek bu kadar mutlu edebilirdi ki ?

Ben işimi böyle severken bir gün çalıştığım kliniğe bir bey geldi ve biz severek aşık olarak evlendik. Mutlu mesut bir şekilde günlerimiz geçip giderken ben ona her geçen gün daha çok aşık oluyordum. Bana karşı tek bir yanlış hareketi olmadı. Beni hep sevdi, korudu, kolladı. Kimseye tek söz ettirmediği gibi kendisi de bana tek bir kötü söz söylemedi. Ben onu çok seviyordum. Fakat kader işte bir gece aniden fenalaştı hastaneye götürdüğümüzde kalp krizi geçirdiğini öğrendik. O kadar çok korkup panikledim ki ne olduğunu anlayamadım bile. Fakat korktuğum başıma geldi ve onu kurtaramadık. Yaşadığım tek ve bu büyük aşk orada ebediyete taşındı. Ondan sonra çok zor günler geçirdim. Gecelerce ağladım. Ama bunlar tabii ki bir çözüm olmadı ve olamazdı da bunu en iyi ben biliyordum. Bu yüzden işime odaklanmaya ve daha fazla insana yardımcı olmak istiyordum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ancak zaman gelip geçiyordu ve ben anne olmak istiyordum. Bende artık yeniden evlenmeli ve kendi çocuklarımı kucağıma almalıyım diye düşündüm. Ancak bu evliliği tekrardan çok seveceğim birisiyle yapabilirim. Evet farkındayım aday olacak beyler için zor bir şey söylüyorum ve ölen kocamı unutamadığımı düşünebilirler. Doğru unutmadım ama yeniden sevebileceğimi biliyorum. Sadece onun gibi doğru kişiyi ararken biraz seçici olabilirim. Lütfen beni anlayın. Bu kez yapacağım evlilikte üzülmek istemiyorum. Bu evliliğimin ikinci ve aynı zamanda son evlilik olmasını istiyorum. Bu yüzden biraz sizi zorlayabilirim seçiciliğimle şimdiden sabırlı olmanızı dileyerek saygı ve sabır beklediğimi belirtmek istiyorum.

Bilecik'te Yaşayan Dul ve Genç Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Kurma Sitesi
Bilecik’te Yaşayan Dul ve Genç Bayanlarla Tanışma ve Arkadaşlık Kurma Sitesi

İsim : Dilara

Yaş : 32

Boy : 168

Kilo : 59

Sigara : Yok

Alkol : Var

Yaşadığı Yer : Bilecik

Bilecik’te Suriyeli Bayanlar Var mı ? Varsa Nasıl Tanışabiliriz?

Bilecik’te 30 yaş ve üzeri bir çok Suriyeli dul bayan bulabilirsiniz. Sitemiz bu konuda onlara kolayca ve istedikleri gibi bir koca bulabilmeleri için öncülük etmektedir. Her türlü kolaylığı sağlıyor ve onlarla tanışabilmeniz; onlarınsa mutlu yuvalar kurmaları için çalışıyoruz.

Tabii ki Suriyeli bayan arayanlar için şunu da söylemeliyim ki Suriyeli dul bayanlar ve genç kızlar Bilecik’te olduğu gibi ülkemizin hemen hemen her ilinde varlar ve evlenmek istediklerine dair mesajlar alıyoruz ve hepsine tek tek yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer ki başka bir şehirden Suriyeli bir bayanla evlenmek isterseniz diğer illerimizin ilanlarımıza da göz atmanızı öneririz.

Suriyeli bayanlara ulaşabilmek için ilk önce bayanın ilanını bulup kendinizden emin olduğunuzda ona bir mesaj bırakmanız gerekiyor. Bu sayede ilk kontağı kurmuş olursunuz. Konuşmanın devamı artık yazdığınız bayanın size cevap vermek isteyip istememesiyle devam edebilir. Siz evlilik arıyor olabilirsiniz fakat yazdığınız bayan sadece ciddi bir ilişki arıyordur ve henüz evlilik istemiyordur. Bu da konuşmanızın olumsuz olarak sonuçlanacağı ihtimalini doğuruyor. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman hanımefendiye kaba davranmak yerine tercihine saygı duyduğunuzu belirterek farklı ilanlara ilerlerseniz eğer mutluluğu bu şekilde daha kolay bulabileceksiniz.

Bilecik’te Erkek Arayan Zengin Bayanlar İle Mesajlaşma

Ülkemizde ki erkeklerin çoğu zengin kadınlara karşı ilgi duyuyorlar. Bunun sebeplerinin en başlıcaları ülkemizdeki işsizlik ve refah içinde yaşama sevdasıdır. Bu sebeple zengin ve olgun kadınları tercih ediyorlar. Hem aklı başında bir kadın hem de zengin olmaları ülkemiz erkeklerinin ilişki de daha çok tercih ettiği kriterlerdir. Burada aradıkları ilişkileri bulup evlenerek hem geleceklerini kurtarıp hem de aşkı yalayabiliyorlar.

Sizlerde zengin ve olgun bayanlarla tanışıp bir ilişki kurmak istiyorsanız sitemizdeki ilanları ücretsiz olarak takip ederek ilginize göre ilanı bularak bayanlarla sohbet etme şansını yakalayabilirsiniz. Onlara göstereceğiniz tutumunuz sizin sohbetinizin uzunluğunu belirleyecek bir etmen olacaktır. Eğer bayanlarla uzun uzun konuşmak istiyorsanız onlara gerçekten olduğunuz kişi gibi davranıp dürüst olmanızı öneririz. 

Bilecik’te dul, olgun veya zengin olup erkek arkadaş arayan bayanlar ile sohbetinizi sosyal medya üzerinden kurup devam ettirmek istiyorsanız onlara mesaj atarak sosyal medya hesaplarına nasıl ulaşabileceğiniz konusunda onlardan doğrudan bilgi alabilir böylelikle tatlı bir dille uzun uzun sohbetlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*