Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm 7 Mart Salı ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle.. – Muhabir

Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm 7 Mart Salı ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle.. ATV’de  ilk bölümüyle ekranlara gelen ve fazla sevilen ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ adlı  dizi bugün 7 Mart Salı 20.00’da 17. kısmı ile seyircileri ile buluşacak.. Başrolünde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil gibi pek çok isim bulunan dizi ilk bölümün yayınlanmasıyla büyük izleyici kitlesine ulaştı. Merakla beklenen ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinde bugün 21. bölümde neler olacak? Dizinin 21. bölüm fragmanı izle. Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm 7 Mart Salı ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm 7 Mart Salı ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıkla..

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi 21. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Mevzusu Nedir?

Cezayir Türk,15 sene öncesinde öldü gösterilerek Özbekistan’a giderek Temur Turan adıyla orada kendini tanıtır ve yeni seviye kurar ve yolunda gitmeyen bir durum nedeni ile kızının kaçırılması yüzünden  İstanbul’a geri geri dönmek mecburiyetinde kalır. Hepimiz tarafınca öldü malum bir insanın, 15 sene sonrasında ansızın ortaya çıkması yeni vakalara neden verir. Cezayir’in ölmediğini gören ailesi de büyük bir şok geçirir ve pek çok kişiyi rahatsız eder. Cezayir, şimdi hem bir taraftan on beş senelik yokluğunun sebeplerini ailesine açıklayıp, tekrardan kabulünü edinmek, hem gelişiyle hastalık verdiği mafya gruplarıyla mücadele etmek, hem de CIA’nin tuzaklarından kendisini ve ailesini koruma altına almak zorundadır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Kimlerdir?

Ben bu cihana sığmazsam dizisinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Hakan Karahan, Erkan Sever, Ragıp Cenk, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Eren Vurdem, Aslı Sevi, Kerem Kupacı, Ziya Kürküt, Pelin Uluksar, Mina Derman, Batuhan Sezer, Kıymet Alp, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Burcu Binici,  Ömer Kurt, Mert Kırlak, Ahmet Yıldırım, Tanıl Metot, Zirve Öztürk, Osman Albayrak, Melisa Duru Ünal, Aylar Melayeva, Hanbey Oğuzhan Çoban ve Işıl Yücesoy gibi pek çok isim yer almıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazsam 20. bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Ben Bu Cihana Sığmazsam 20. bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Ben Bu Cihana Sığmazam 21. Bölüm 7 Mart Salı ATV Yeni Bölüm Fragmanı İzle.. Son Bölüm Fragmanı İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*