Bekar Bayan Arkadaş Ankaradan – TikTak Arkadaş-Arkadaşlık Sitesi-Bayan Arkadaş Ara

Bekar Bayan Arkadaş
Bekar Kadın {Arkadaş}

Merhaba kendimi özetlemek gerekirse tanıtmış olacak olursam Asla evlenmedim Bekar Ankara’da yaşayan daha ilkin asla evlenmemiş Üniversite mezunu 27 yaşlarında 1.60 uzunlukta 52 kiloda buğday tende biriyim. Burada bulunma gayem ileriye dönük ciddi düşünebilecegim biri ile tanışmak daha ilkin asla evlenmemiş ya da daha ilkin evlenip ayrılmış tercihen çocuksuz benim benzer biçimde düşünen dürüst güvenilir sinirli bir yapısı olmayan kendine ilişik bir düzeni olan biriyle tanışmak isterim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bekar Bayan Arkadaş
Bekar Kadın {Arkadaş}

Kent:Ankara

Çağdaş Durum:Bekar-hiç evlenmemiş

Etnik Köken:Türk

Çocuk İsteği:Ortak karar verelim

Yaş:27

Aranan Yaş:30-40 Arası

Sigara Kullanımı:Hayır

Alkol Kullanımı:Hayır

Eğitim Durumu:Üniversite

Meslek:Talebe

Kendime Ilişkin Ev:Yok

Otomobil:Yok

Türkiye’nin ilk Parasız evlilik ilanları bulma sitesi. Genç, olgun, yaşlı, varlıklı, fukara, dul, bekar, engelli, Türk, Kürt, Alevi, kadın adam şu demek oluyor ki her kesimden ömürlük arkadaşlık evlilik arayanlar burada. Derhal parasız sizde profilinizi oluşturabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Denizli, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir, Şanlıurfa evlilik sitesi ve bir oldukca şehre bakılırsa arama yaparak, parasız adayınızı arayabilirsiniz.

   Evlilik sitemizi parasız arkadaşlık sitesi ile karıştırmamanız gerekmektedir. Nasipse diyerek evlilik yoluna başvuran kişilerin mutlu bir yuva oluşturmak parasız bildiri gönderebilecekleri gold üyelik gerektirmeyen bir site, olduğundan niyeti ciddi evlilik olan kadın, adam, dul yada bekar kişilerin ilanları öncelikli olarak yayınlanır. Evlilik ilanları site yöneticileri tarafınca denetim edilmeden asla yayınlanmaz. Profil resmi bulunmayan açıklamasında yeterince kendisinden bahsedilmeyen parasız evlilik ilanları yayınlanmaz. Evlilik merkezi denilince akla evlilik yapmak isteyen mutlu evlilik düşüncesini kafasında oturtmuş, kendisini ve karşısındaki insanı ciddi evlilik düşüncesi içinde yaşam boyu mutlu etmeyi düşünen varlıklı, fukara, türk, kürt, suriyeli kim olursa mutluluğu amaçlayan kişiler evlilik sitesi olarak bizi tercih etmelidir.

Hayatlarına katacakları bir yaşam yaşayacakları kadın {arkadaş} bulma mevzusunda ilk olarak tanışmalıyım tanımalıyım zaman içinde ciddi evlilik düşüncesine girebilirim diyen erkekler içinde kadın {arkadaş} ilanları bulunan başka sitelerde arkadaşlık ilanlarına göz gezdirmelerini tavsiye ederiz. Evlenecek adam yada evlenecek kadın ilanları sitemizde parasız yayınlanır. Sitemiz {Arkadaş} bulma sitesi değildir. Evlilik sitesi olarak biz evlilik yapmak isteyenlerin profillerini yayınlıyoruz. Evlilik yapmak isterim deyip değişik amaçlara yönelenleri aldatanları asla sitemizde istemiyoruz. Ciddi evlilik siteleri içinde en iyisi ve en güvenilir olmak adına kadın üyelerimizin telefon numalarını duyuru verirken paylaşmamaları sizin için en iyi olandır. Sitemizde profil oluştururken kullandığınız e-posta adresi ile evlilik tekliflerinizi takip edebilirsiniz.

bekarbayanarkadas, bekar bayanlar, kadın {arkadaş}, ankaradan kadın, kadın arıyorum bekar, evlilik sitesi ankara, bekar kızlar, bekar {arkadaş} arıyorum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*