Bebeklerinize Uyum Sağlayan En İyi 10 Mama Önlüğü Tavsiyesi

Bir anne olarak bebeğimin yiyecek sırasında relax kalmasını sağlar iken zorlanıyorum. Hali ile onun bir şeyleri tanıması ve gelişiminin pozitif yönde yönde ilerlemesi için kendiliğinden yemesine izin verdiğim zamanlar da oluyor. Takdir edersiniz ki ayrıca elleri, yüzü, giysileri, mama sandalyesi Tamamıyla yiyecek oluyor. Ben de bugün temizlemeye hangisinden başlasam diye düşünüp duruyorum. Bu yüzden bu içerikte size de destek olacağını umduğum bir mevzuyu inceledim. “Mama önlükleri” Ben tercihimi silikon model bir mama önlüğünden yana kullandım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

En İyi Mama Önlüğü Sıralaması

Sıra Model Materyal neoldu Puanı
1 Carter’s Bebek Pamuklu Jarse  10/9.9
2 Stephen Joseph Hayvanat Bahçesi Silikon 10/9.8
3 BabyBjörn Powder Green Silikon 10/9.7
4 Chicco Unicorn Pamuk 10/9.6
5 Fisher Price Kurbağa  Pamuk 10/9.8
6 Wee Baby Prime Silikon 10/9.8
7 Little Gusto Cosmos Pamuk 10/9.7
8 dubi baby Zürafa Ve Geyik Mikro Kumaş 10/9.6
9 Babydonat Mevye  Mikro Kumaş 10/9.8
10 Run Baby Pamuk 10/9.6

10 En İyi Mama Önlüğü Tavsiyesi

Bu içerikte anne ve babanın rahatlamasını, bebeklerin de özgürce yiyeceklerini tüketmesi için tasarlanan kaliteli ve sağlam en düzgün mama önlüklerini inceledim. Siz de benim gibi bu durumdan yakınıyorsanız aşağı kaydırarak rahatlamaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İşte sizler için hazırladığım en düzgün mama önlüğü sıralaması:

1. Carter’s Bebek

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Makinede Yıkanabilir
Baskılı
Kaliteli

3 katmanlı astarı yardımıyla su geçirmez bir özellik kazanan Carter’s Bebek, 4 adet keyifli baskıya sahip şık yapısıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Pamuklu jarse kumaş kullanılarak tasarlanan bu önlük, bebeğinizin sağlığı ön planda tutularak üretilmiştir. Makinede kolaylıkla yıkayarak hijyenik bir halde kullanabilmenize imkan tanır. 

Teknik Özellikler
Materyal Pamuklu Jarse 
Astar 3 katmanlı

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Bebeğim malesef ki üst kısmı tükürüyor, bu nedenle fazla çok önlük kullanıyorum ve sahip olduklarımın bir çok tutmuyordu dahi. Bu tarz şeyleri gördüm ve bir deneyeyim dedim. {Muhtemelen} şimdiye kadar satın aldığım en düzgün önlükler. Bu tarz şeyleri fazla seviyorum, üstlerine düşen herhangi bir sıvı ile harikalar, bence onlar da tersine çevrilebilir ve süper sempatik!

👤 *** ***: Gülünç tasarımlar ve iyi su geçirmezlik kalitesi! Fazla kullanışlı!!

2. Stephen Joseph Hayvanat Bahçesi

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Su Geçirmez
Uzun ömürlü

Stephen Joseph Hayvanat Bahçesi BPA ve PVC bulundurmayan PP silikondan tasarlanarak sıhhatli bir biçim kazanmıştır. Bebeklerinizle yiyecek saatlerini keyifli hale getiren bu önlük, dökülen yiyecekleri toparlayan kılıfıyla tasarlanarak fonksiyonel bir yapıya sahip olmuştur. Bu şekilde yavrunuz daha rahat yiyecek yer, siz daha rahat olmuş olursunuz. 20,3×26,7 santimetre boyutlarındaki Stephen Joseph Hayvanat Bahçesi önlük, bulaşık makinesinde de kolaylıkla yıkanabilir.

Teknik Özellikler
Materyal Silikon
Ayarlama 4 basamaklı

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: kızıma aldım hakkaten her şeyi giysilerine döküyodu artık kurtulduk 🙂

👤 *** ***: kalitesi mükemmel sağlığa zararı olan değil gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

3. BabyBjörn Powder Green

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Su Geçirmez
Uzun ömürlü

Ergonomik tasarıma sahip BabyBjörn Powder Green, minik boncuklarla sürtünmeyi engellemiş olan yumuşak yapılı askısı yardımıyla bebeğinizin cildini tahriş etmez. Su geçirmeyen silikon materyali BPA bulundurmayan formuyla bebeğinizin sağlığını etkilemez. Dışa kıvrılarak titiz bir halde tasarlanan cepli yapısı, yiyecek esnasında yaşanabilecek minik kazaları engeller. Kirlenen önlüğü su ile temizleyerek ergonomik bir halde hijyenik halini geri getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Materyal Silikon
Ayarlama Özgür

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***:  katiyen daha farklı önlüğe gerek bulunmuyor. açık yeşil rengini aldımm görkemli. babybjorn kalitesi.

👤 *** ***: Görünmüş olduğu gibi, rengi fazla kibar, hafifçe, kaliteli bir önlük. Sevmiş olarak kullanılacak.

4. Chicco Unicorn

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Uzun ömürlü
Kaliteli
Keyifli Baskı

Sürdürülebilir pamuk kullanılarak tasarlanan Chicco Unicorn, hem çevrenin hem de bebeğinizin sağlığını ön planda tutar. Keyifli unicorn tasarımı bebeğinizin dikkatini çekerek yemeğe istekli hale gelmesini sağlar. İki adet çıt çıtlı boyun ayarı, yavrunuz için ideal olanı seçmenize destek sunar.

Teknik Özellikler
Materyal Pamuk

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: kızımaa aldımm fazla sempatik bişi çok fazla tatlı duruyor

👤 *** ***: fazla sempatik şık bir önlük kızım bayıldı

5. Fisher Price Kurbağa 

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Uzun ömürlü
Kaliteli
Keyifli Baskı

Bebeğinizin yiyecek esnasına en düzgün dostu olacak Fisher Price Kurbağa, kanserojen maddeye yer vermeyen sıhhatli bir tasarıma sahiptir. Keyifli kurbağa baskısı yardımıyla bebeğinizin yiyecek esnasında eğlenmesini sağlar iken size de oyunlar üretme olanağı tanır. Böylelikle yiyecek yemeyi daha keyifli hale getirirken bebeğinizin giysilerini de yiyecek artığından kurtarmış olur.

Teknik Özellikler
Materyal Pamuk
Ayarlama Cırt cırt

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Bayıldım tek kelimeyle mükemmel

👤 *** ***: Güzel kaliteli Bi ürün yapışkanlı yeri tam tutmuyor fakat

6. Wee Baby Prime

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Su Geçirmez
Uzun ömürlü

Wee Baby Prime, BPA ve PVS bulundurmayan sıhhatli silikondan yapım edilerek sıhhatli bir biçim kazanmıştır. Sağlam yapısı yardımıyla bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. 6 ay üstündeki bebeklerin kolaylıkla kullanabileceği biçimde tasarlanan Wee Baby Prime, cepli yapısıyla yiyeceklerin bebeğinizin giysilerine düşmesine engeller. Ayarlama bölümleri, yavrunuz için kişiselleştirmenize imkan tanır. 

Teknik Özellikler
Materyal Silikon

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: incecik yumuşacık kullanışlı bence diğerlerine o denli para vermeye gerek bulunmuyor

👤 *** ***: fiyat olarak elverişli olduğundan bulundurmak istedim yedek olarak hafifçe ve yumuşak güzel bence

7. Little Gusto Cosmos

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Emzik Tutucu
Uzun ömürlü
Su Geçirmez

Su geçirmez formda tasarlanarak fonksiyonel bir biçim kazanan Little Gusto Cosmos, emzik tutucu özelliğiyle bunu artırmayı başarır. Organik pamuktan tasarlanmış olup bebeğinizin sağlığını ön planda tutar. 24×26 santimetre boyutlarındaki bu önlüğün boyun ölçüsü 11-13 santimetre içinde ayarlanabilir. Hem siz yemeği hazırlarken bebeğinizi emzikle rahatlatır hem de emziğin yere düşmesini engelleyerek hijyenik kalmasını sağlar.

Teknik Özellikler
Materyal Pamuk
Boyut 24×26 santimetre
Boyun Ayarı 11-13 santimetre

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: üründen çok fazla mutlu kaldım bir adet daha sipariş verdim. bebeğimin agizinin suyu akıyor hiç olmazsa üstü islanmiyor artık ve şık duruyor öteki naylon önlüklere kıyasla

👤 *** ***: İyi ki almışım dediğimden. Emziklerin devamlı yere düşmesinden kurtuldum. Ek olarak hem akan salyayada çözüm

8. dubi baby Zürafa Ve Geyik 

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Giyilebilir Dizayn  
Su Geçirmez
Sıhhatli

Dubi Baby’nin zürafa ve geyik desenleriyle tasarlanan bu önlüğü, giyilebilir tasarımı ve su geçirmez biçimi yardımıyla bebeğinizin giysilerini yiyecek artıklarından Tamamıyla korur. Anti alerjik tasarıma sahip bu önlük, bebeğinizin sağlığına dikkat eder. Zürafa ve geyik desenleriyle yırtıcı doğayı sofranıza getirirken bebeğinizin de en keyifli yiyecek arkadaşı olmayı başarır.

Teknik Özellikler
Materyal Mikro Kumaş

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla güzel ve kaliteli, fazla canlı renkleri bir tek mama önlüğü değil, etkinlik önlüğü olarak da kullanılır 👍

👤 *** ***: fazla güzeller yaa, hemde yıkanıyor ve kir dahi bırakmıyor, bayıldım, alın aldırın

9. Babydonat Mevye 

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Giyilebilir Dizayn
Su Geçirmez
Sıhhatli

Babydonat Mevye yavrunuz yiyecek yerken kıyafetlerinin kirlenmesine engel olacak fazla yönlü bir kullanım sunar. Su geçilmez yapısı yardımıyla bebeğinizin özgürce hareket etmesini sağlar. Giyilebilir olması her yönden koruma sunmasını sağlar. Bununla birlikte fiyat performans bakımından da pek çok rakibini geride bırakmayı başarır.

Teknik Özellikler
Materyal Mikro Kumaş

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla kullanışlı evlatları da rahatsız etmiyor 🥰

👤 *** ***: Fazla beğenerek kullanıyoruz. Bebeğim gönlünce elleriyle yemeğini yiyebiliyor, giysiler de lekelenmiyor. Hem elde hem de makinede yıkadım asla mesele yaşamadım.

10. Run Baby

En İyi Mama Önlüğü

ARTILAR EKSİLER
Dizayn
Fiyat

Run Baby organik pamuk kumaştan tasarlanan 6 adet rengarenk önlükten oluşur. Hijyenikliği ön planda tutarken şıklıktan da ödün vermeyen annelerin bir numaralı tercihidir. Organik müslin kumaşı, bebeğinizin cildini incitmez ve tahriş etmez. Yumuşak dokusu yardımıyla bebeklerinizin fazla seveceği bu önlükler, fiyat performans bakımından da mutlu eder.

Teknik Özellikler
Materyal Pamuk

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: ürünlerim geldi fazla güzel ve fazla kaliteli duruyor..oğluma fazla yakıştı teşekkürler

👤 *** ***: Oldukça güzel ürün ve kaliteli aslına bakarsan müslin kumaş en güzeli 2023’ün en düzgün mama önlüğü hangisi?

Sıradışı mama önlüğü tavsiyesine gelecek olursak Carter’s Bebek, Stephen Joseph Hayvanat Bahçesi, BabyBjörn Powder Green, Chicco Unicorn, Fisher Price Kurbağa su geçirmez biçimi, keyifli tasarımı, ayarlanabilir yapısı gibi özelliklerle en fazla insanların tercih ettiği mama önlükleri içinde yerini alıyor. 

Mama önlüğü kaç yaşa kadar kullanılır?

Mama önlüğü çoğu zaman bebeklerin katı gıdaya başladığı dönemlerde kullanılmaktadır. Ancak 4. aydan 3 yaşa kadar da mama önlükleri kullanılabilir. 

Mama önlüğü hangi kumaştan yapılır?

Mama önlükleri çoğu zaman organik pamuk kumaştan yapım edilmektedir. Ancak son zamanlarda dikkat çeken PP silikondan yapım edilen cepli mama önlükleri de BPA ve PVC bulundurmayan tasarımları yardımıyla hem sıhhatli hem de fonksiyonel bir kullanım sunarak bebeği de aileyi de mutlu eder. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*