Balıkesir Dul Bayanlar

Balıkesirde Evlenmek İsteyen Dul ve Türbanlı Bayanlar
Balıkesirde Evlenmek İsteyen Dul ve Türbanlı Bayanlar

Balıkesir’de Yaşıyorum ve Evlenilecek Düzgün Bir Bey Arıyorum

Selamun aleyküm benim adım Sevda. Doğma büyüme Balıkesirliyim. Beni ailem buradan yerlilerden birisiyle evlendirdiler fakat ben hiç mutlu değildim. Sevmediğim birisiyle evli kalamazdım. Evden kaçmayı denedim daha sonra yakaladı beni daha kaçmayı bile becerememişken. Bu yüzden çok dövdü beni. Kemiklerim kırılsa böyle canım yanardı diyebilirim. Bayılmışım, uyandığımda dövdüğü yerde bırakıp kapıyı kilitleyip gittiğini gördüm. Alkolik birisiydi ve sadece parası var diye beni evlendirdiler. Ailemle görüştürmüyordu ve onları görmek istediğimi söylediğim de bile bağırıp çağırıp şiddet uyguluyordu.

Daha sonra bir kavgaya karışmış ve içeriye aldılar hapis yatıyor. Bende bunu fırsat bilip ondan boşandım ve evi terk edip başka bir ilçeye taşındım. Evleneceğim kişi başka şehirde yaşıyorsa bu benim için daha iyi olur. Buralarda yaşamak istemiyorum artık. Fakat Balıkesir’de yaşamak istiyorsa sorun değil işim için bunu kabul edebilirim. Fakat şiddete meyilli birisi olduğunu görürsem evlenmeden biter bu iş. Tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. Zaten hayatım yeterince kötüydü bu yaşıma kadar şiddet görerek geldim. 15 yaşında zorla evlendirildim. İnanın çok mutsuzum ve insanlara güvenmek, sevilmek istiyorum. Benim diğer insanlardan neyim eksik ? Onlar mutlu bir hayat sürerken ben neden sürekli acı ve şiddet görüyordum ki ?

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben artık kaderimi kendim çizmeye ve başkalarının kararlarına bırakmamaya karar verdim. O yüzden evlenip mutlu olmakta tamamen benim seçimim. Bir tane kızım vardı onu da sevdiği adamla evlendirip yuvasını kurduk. Şimdi kendi mutluluğuma yürürken önümde engel olacak herhangi bir şey yok. Kızım ve damadım da benim yeniden evlenmem gerektiğini ve mutlu olmayı hak ettiğimi söylüyor. Ben bu yaşıma kadar bu hayatın cefasını çektim bu saatten sonra sefasını sürmek istiyorum.

Bana mesaj yazmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken şeyleri söylemek istiyorum. Alkole kesinlikle karşıyım. Tamam kabul ediyorum yaşadığımız yörede herkes içiyor fakat ben mümkün olduğunca az içen ve hatta içmeyen birisini arıyorum. Şiddet görmekten bıktım usandım artık. Değil benimle kavga etmek dışarıyla bile kavga etmeyen, çevresinde sevilen, insanlara yardım etmeyi seven birisi olmalı benim eşim. Çünkü ben sakinliği ve huzuru arayan birisiyim. İtiş kakış istemiyorum. Mutlu olmak için yeniden evlenirken neden yine kavganın gürültünün içine düşeyim öyle değil mi ?

Balıkesirde Evlenmek İsteyen Dul ve Türbanlı Bayanlar
Balıkesirde Evlenmek İsteyen Dul ve Türbanlı Bayanlar

İsim : Sevda

Yaş : 30 

Boy : 172

Kilo : 65

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Balıkesir

Balıkesir’de Türbanlı Kadınların İletişim Adreslerine Nasıl Ulaşılır ?

Balıkesir ilimizin Altıeylül, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Dursunbey, Edremit gibi bir çok ilçelerinde mutluluğu arayan dul ve olgun bekar bayanlar bulunmaktadır. Onlarla iletişim kurabilmenizin ilk yolu ilanlarını takip ederek onlara mesaj atmaktır. Atacağınız bu mesajları onlar görüp sizin onlara gösterdiğiniz ilgiyi görüp size cevap atacaklardır. Böylece ilk etkileşim kurulmuş olacak ve ilişkinizi ciddi bir noktaya taşımak için geriye kalan sabırlı ve saygılı birer birey olarak onlarla konuşmayı sürdürmenizdir.

Balıkesir ilimizin çoğu ilçesinde türbanlı ve dul bayanlarımızın sayısı fazladır. Bu bayanların bir kısmı mutsuz evlilikler yapmış ve maalesef şiddet görmüşlerdir. Bu şiddetin sonunda bir şekilde boşanarak kendilerini kurtarabilmiş mağdur bayanlardır. Bu yüzden erkeklere olan inançlarını kaybetmiş ve ikinci bir evliliği istemeyen bayanlar. Ancak bizler burada onlara ellerimizden geldiğince yardımcı olmak için varız. Çünkü biz biliyoruz ki iyilikle gülen her yüz dünyayı daha yeşil ve daha güzel bir yer yapacak.

Hayata ve Yaşamaya Küsen Bu Kadınlar Yeniden Topluma Nasıl Kazandırılır ?

Sorulması gereken doğru sorulardan birisi buydu. Kadına şiddet elbette bilinçli her bireyin olduğu gibi bizim de hassas konumuzdur. Ve bu şiddete meyilli erkeklerin karşısında durduğumuz gibi tedavi görmeleri gerektiğini düşündüğümüz net bir duruşumuz vardır. Balıkesir’de maalesef bunu yaşayan fakat yanlarında onlara destek olmayan bir çok mağdur kadın var. Bu kadınlarsa daha fazlasını görmemek için sessiz kalıp gördükleri bu şiddet dolu yaşama boyun eğiyorlar.

Bizler, bir şekilde şiddetten kendilerini kurtarmış ve boşanmış bu insanları, yeniden topluma kazandırmak ve mutlu bir ikinci evlilik yapabilmeleri için ellerimizden geldiğince yardımcı olmak için buradayız. Onlar bizim sitemizde zorla evlendirilmek yerine kendi isteklerini evlilikten beklentilerini dile getirerek gönüllerince bir evlilik yapıyorlar. İnsanları tanıma fırsatları oluyor. Ve tanıdıkları insanlarla bir yuva kurup kurmamayı kendi kararlarına göre belirliyorlar. Bizlerde onların gizliliğini ve haklarını koruyabilmek adına güvenlik önlemleri alarak bilgilerini sadece kendileri görebileceği bir sistemle işimizi yapıyoruz.

İlanlarda kendileri adına istedikleri bilgileri paylaşıp bu şekilde bir ilerleme sağlıyorlar. Fakat ilanları gören adaylar içinse sadece ilan sahiplerinin kendi fotoğrafları ile ilan vermelerini istiyoruz ki her şey şeffaf olabilsin. Daha sonra çıkacak sorunların engellenmesi adına bu önemli bir detay.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*