Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Boğa erkeği ve balık hanımı arasındaki cinsellik uyumu ile ilgili farklılıklar devamlı olabilir. Her çift içerisinde farklılıklar olmasa da kimi zaman birbirleriyle ilişki kurmakta güçlük çekerler. Bu sebepten dolayı de bu gibi durumlarda nelere dikkat etmeleri icap ettiğini anlatacağız…

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Boğa erkeği ile balık hanımı arasındaki cinsellik problemleri ve farklılıklar.

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Balık Hanımı Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu Nasıldır

Boğa erkeği ile balık hanımı arasındaki cinsellik problemleri ve farklılıklar cinsel uyumu iyi mi gösterir?

Balık bayanlar, boğalarla birleşmeye hazır olmayan insanoğlu. Buna karşın kimi zaman zor bir seçim yapmak zorundalar: Onlar için yalnız boğa-balık savaşım eder yada tekrar katiyen cinsellik yapması imkansız (Bu durum daha da karmaşık). Bundan önceki seçimlerini unutursunuz ve bir sonraki oluyorsa olsan bizimde bundan önceki ilişkinizi ayni benzer biçimde hissedebileceksiniz.

Cinselliğin düzeni nedir?

Cinsiyet, yaşam seçimi, ilişkiler ve kültürlerin bir arada iyi mi olması icap ettiğini belirler. Cinsel uyumu sağlar. Mesela siz oldukça etken bir adam yada hanım olabilirsiniz fakat cinsiyetleriniz değişik olsa bile beraber mutlu olma imkanınız olduğu zaman bunun ne anlama geldiğini anlayacaksınız.

Balık bayanlar ile boğa erkeklerinin birbirine yaklaşmasında…

Balık bayanlar ile boğa erkeklerinin birbirine yaklaşmasında cinsellikle ilgili değişik gelenekler ve değerler var mıdır?

Balık bayanlar ile boğa erkekleri arasındaki farklılıklar:

  • Balık bayanlar, Boğalardan daha oldukça cinsellikten söz ederler. Mesela “boğalar” içerisinde bulunan Büyük Kral’a “İkiyüzlülüğün En Büyük Deposu’nın başlama şekli olarak görür. Buna ek olarak, Yeni Gelin’e bakılırsa Boğalardan daha oldukça cinsellik yaparlar ve bunu onlarla birleşmek isterler ki bu böylelikle evlenmeyi gerçekleştirebilirler.

Boğa erkeği ile balık hanımı arasındaki farklılıklar.

Boğa erkeği ile balık hanımı arasındaki farklılıklar; aşk, sevgi, ilgi benzer biçimde mevzularda bazı olumsuzluklar yaşanaabilir mi?

Aşk ve sevgi oldukça büyük problemler oluşturabilir. Bu duygular iki taraf için de mühim ve birbiriyle varlıklı olduğundan benimsenmeleri gerekmektedir. Boğalar ailelerine ve onlarla beraber yaşamaya alıştıklarından ötürü ailenin kendilerine verdiği yerde son derece güvenilirler. Aynen bu durum siz değerli üyelerimizin de yaşaması gerekmektedir ki sizlere yapabileceğiniz her şeyi hayata geçirmeye devam edebilirsiniz.

Cinsellikten meydana gelen problemler nedir?

Balık Kadını Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Balık Hanımı Boğa Erkeği Cinsellik Uyumu

Boğa erkeği ile balık hanımı içinde bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekmektedir. Boğa erkekleri cinsellikten ilk olarak kendilerine zevk almalarına karşın, balık bayanlar da aynen onlar benzer biçimde birazcık daha seksilikleri vardır. Hal böyle olunca yaşanmış olan problemlerin en büyük nedeni cinsel uyumsuzluktur ve cinsellikteki problemler nedir?

Boğa erkeği ile balık hanımı içinde bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekmektedir.

Boğa erkeği ve balık hanımı arasındaki farklılıklara dikkat etmek gerekmektedir. Eşinizin cinsel özelliklerine bakarak, kendinize bakılırsa bir plan yapabilir ve her iki taraf için de daha mutlu kalacaksınız.

Boğa erkeğiyle balık hanım içinde bulunan bu farklılıklara dikkat etmek gerekmektedir. Cinsellikte problemler yaşanabilir, eşler içinde anlaşmazlıklar doğabilir, ciddi toplumsal problemler yaşanabilir yada kişiler beraber olmadan da kaybolabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*