Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Oğlak burcu bayanı ve Balık burcu erkeği uyumu öteki burçlar kadar genel değildir. Aslına bakarsak, Oğlak burcu kadınlarının sadece %3’ü hayatlarının bir noktasında Balık burcu erkeğiyle evlenecektir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu düşük oran, her ikisinin de eş seçme mevzusunda oldukça seçici olmalarına bağlanabilir. Sadece, birbirlerini bulduklarında sonsuza kadar mutlu yaşayacaklardır bundan dolayı kişiliklerindeki farklılıklara karşın beraber iyi çalışan mükemmel bir çift olma eğilimindedirler.

Aşk ve romantizmde uyumlu olma eğilimindedirler.

Balık Erkeği Oğlak Kadını Uyumu nasıldır

Balık Erkeği Oğlak Bayanı Uyumu nasıldır

Balık erkeği Oğlak bayanı ilişkisi, idealist ve ilişkilerini samimi ve olumsuzluklardan uzak tutmak isteyen iki insan arasındaki bir aşk ilişkisidir. Her ikisi de aynı hedefleri paylaştıkları ve birbirlerini oldukça iyi anladıkları için aşk ve romantizmde uyumlu olma eğilimindedirler.

Balık erkeğinizle birlikteyken, hayatta ne olursa olsun daima arkanızda olacağını bileceksiniz. Kabul etse de etmese de yaptığınız her seçimi daima destekleyecektir bundan dolayı günün sonunda en mühim şey, önemsiz şeklinde görünen sadece süre içerisinde dikkatsizlik edildiğinde kolayca büyük problemlere dönüşebilecek birtakım mevzularda (mesela temizlik) ödün vermek manasına gelse bile partnerini koşulsuz sevmesidir.

Her ikisi de bir ilişkide sadakate kıymet verir.

Her ikisi de bir ilişkide sadakate kıymet veren sabırlı insanoğlu oldukları için bu ilişki her ikisi için de işe yarayacaktır. Bu birlikteliğin yürümesini elde eden en mühim şey, her iki partnerin de birbirlerinin görüşlerine, fikirlerine ve bakış açılarına saygı duymasıdır. Birbirlerini oldukça iyi anlarlar ve birbirleriyle etkili bir halde yazışma kurabilirler.

Hem Oğlak hem de Balık burçları partnerlerine karşı dürüstlükleri, doğrulukları ve sadakatleri ile tanınırlar, bu yüzden herhangi bir halde aldatma yada sadakatsizlik söz mevzusu olmayacaktır! Bu çift, sevişme seansları söz mevzusu olduğu zaman aynı değerleri paylaşır ve bu da aralarında işleri daha da heyecanlı hale getirir!

Bu çift fizyolojik yakınlık söz mevzusu olduğu zaman mükemmel bir kimyaya sahiptirler.

Bu çift fizyolojik yakınlık söz mevzusu olduğu zaman mükemmel bir kimyaya haiz olsa bile evliliklerini bunun ötesine taşıyamazlar bundan dolayı her ikisi de kariyerlerine oldukça fazla odaklanmıştır. Bir düğün planlamak veya çocuk sahibi olmak söz mevzusu olduğu zaman, daima her mevzuda karşıt görüşlere haiz oldukları için hiçbir mevzuda anlaşamazlar.

Balık erkeği büyük bir düğün isterken, Oğlak bayanı yalnız yakın aile üyeleri ve arkadaşlarının katılacağı ufak ve zarif bir şeyi tercih edecektir. Buna ek olarak, aralarında herhangi bir çatışma olursa, bu ilişkilerini negatif etkileyecektir bundan dolayı hanım yüzleşmeyi asla sevmezken, adam tartışmayı o denli oldukça sever ki kimi zaman ne süre kafi bulunduğunu bile bilmesi imkansız!

Oğlak bayanı son aşama aşırı istekli, mantıklı ve kuvvetli başlıyken, Balık erkeği iyi kalpli, duyarlı ve umutsuzca romantiktir.

Balık Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik Uyumu

Balık Erkeği Oğlak Bayanı Cinsellik Uyumu

Merak ediyor olabilirsiniz: Oğlak bayanı ile Balık erkeği arasındaki fark nedir? Ilk olarak, Tamamıyla değişik kişiliklere sahiptirler. Oğlak bayanı son aşama aşırı istekli, mantıklı ve dik başlı; Balık erkeği ise iyi kalpli, duyarlı ve umutsuzca romantiktir. Çatışan kişilikleri sebebiyle kendilerini türlü türlü vesilelerle tartışırken bulabilirler, bu da ilk etapta her iki ortak tarafınca muntazam bir halde ele alınmazsa gelecekte onları sadece ayrılığa götürecektir.

Oğlak bayanı hayatında istikrara gereksinim duyarken, Balık erkeği daima özgürlüğü ve çeşitliliği tercih eder. Bu, beraber bir şeyler inşa etmeye çalıştıklarında işlerini zorlaştırır bundan dolayı yaşamdan iki değişik şey isterler – birincisi istikrar isterken ikincisi değişiklik ister!

Daha net olacak olursak;

Mutluluğun formülü: gece gündüz sex. Fakat bunlara da dikkat etin;

  • Farklılıkları kabul edin
  • Birbirinizin bakış açısını anlamaya çaba gösterin.
  • Birbirinize karşı sabırlı olun, acil etmeyin yada acil kararlar vermeyin
  • Birbirinizin görüşlerine saygı gösterin
  • Çoğunlukla sex yapın ve sevişirken bol miktarda konuşun.

Netice

Bu çift için ilişkilerini yürütmenin sıradışı yolu birbirleriyle yazışma kurmaktır. İki değişik insan olduklarını kabul etmeleri ve birbirlerinin fikirlerini yada bakış açılarını yargılamamaları gerekmektedir. Bunu yapabilirlerse, bu birlikteliğin evliliğin ötesine geçmemesi için hiçbir niçin yok!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*