Baget Tektaş Yüzük – SohbetEtmek.Com

Baget Tektaş Yüzük

Tipsiz     04-01-23     Chat, Genel, Görüntülü Muhabbet ve sohbet, Kameralı Muhabbet ve sohbet, Sesli Muhabbet ve sohbet Odaları, Muhabbet ve sohbet Odaları     Baget Tektaş Yüzük     126 Kere Okundu

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Baget tektaş, senelerdir popüler bir biçim olan klasik ve zamansız bir nişan yüzüğü tasarımıdır. Bu yüzük tipinde, çoğu zaman beyaz yada sarı altından ayarlanmış, uzun bir baget kesim pırlanta bulunur. Her tür alyans yada öteki istiflenebilir yüzük stilleriyle iyi bir halde eşleşir ve hem geleneksel hem de çağdaş bir şey arıyorum diyen insanoğlu için çekici bir seçim haline gelir.

Bir baget tektaş, senelerdir popüler olan klasik ve zamansız bir pırlanta yüzük ayarıdır. İnce bir bant üstüne yatay olarak yerleştirilmiş tek taş, kıymetli taşı güvenli bir halde kavramak için yükselen dört yada altı pençe çatal ile karakterize edilir. Baget seçimi, sofistike ve zarafet havası verirken oldukça minimalist bir tasarıma haiz olduğundan narin takıları yeğleyen bayanlar için mükemmeldir.

Baget Tektaş Yüzük

Baget Tektaş Yüzük

Bagetin zarif hatları alımlı bir görünüm yaratır ve oldukca yönlülüğü sebebiyle onu en oldukca aranan elmas kesimlerden biri yapar. Bu tür tektaş, birçok durumda giyilebilir ve istiflenebilir yüzükler yada alyanslar şeklinde öteki mücevher parçalarıyla iyi bir halde eşleştirilebilir.

Baget kesim, uzun, paralel kenarları olan dikdörtgen şekliyle bilinir. Bu biçim, pırlantadan gelen ışık yansımasını en üst düzeye çıkarmaya destek sunar ve parmağa takıldığında parlak bir ışıltı yaratır. Bagetler çoğu zaman boyut olarak öteki kesimlerden daha küçüktür, bu da bu kesime haiz baget tektaş yüzükleri oldukça uygun fiyatlı fakat bununla beraber gene de şık bir halde zarif kılar. Klasik fakat mütevazı bir görünüm arayanlar, bir alyans seçerken bu zamansız yoldam seçeneğini göz önünde bulundurmak zekice olacaktır.

Etiketler baget tektaş takı baget tektas takılar baget tektaş yuzuk bagettektaş


Sende Paylaş
 Feysbuk  
 Twitter  
 Pinterest  
 Google+  
 Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*