Gaziantep Dul Bayanlar

Gaziantep'te Üniversite Öğrencisi 26 Yaşında Dul Pelin
Gaziantep'te Üniversite Öğrencisi 26 Yaşında Dul Pelin

Gaziantep’ de Yaşıyorum ve Sevgili Arıyorum

Herkese merhaba, ismim Pelin 26 yaşındayım. Antep’ de üniversite okuyorum. Bir kere evlendim ama kocam beni bırakıp başka bir kadınla kaçtığı için boşandım. Aslında Eskişehir’ de yaşıyorum. Buraya üniversite için geldim. Fakat şimdi okullarda başlamadığı için kimseyle arkadaşlık kuramıyorum ve burada yalnız kaldım. Ben de belki Antep’ de olup bana ulaşmak isteyen birileri ile burada tanışır, konuşur ve görüşebilirim diye düşünüyorum. Kaderci bir insanım. Eğer böyle bir dönem yaşanıyorsa ve burada kalıp sıkılıyorsam, şimdi de bu sitede kendime bir erkek arkadaş arıyorsam bence bu bir tesadüf değil bir kader.

Eski kocam kıskanç bir insandı. Etek giydiğim için sürekli tartışıp kavga ederdik. Ama hiç bir zaman beni anlamayı denemedi. Ben etek ve tayt giymeyi çok seviyorum. Rahat yetiştirildim ve açıkcası ailemden de böyle gördüm. Bizim içimizde kıskançlık kesinlikle yoktur. Annem ile babam da birbilerini kıskanmazlar.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu yüzden yaşadığım şeylerden ve geçmiş deneyimlerimden ders çıkartmayı başarabilen birisiyim ve biten bu evliliğimden de tabii ki dersler çıkarttım. Ben hayatımda, burada veya dışarıdan tanışmış olayım hiç fark etmez beni kısıtlayacak birisini istemiyorum. Bana yalanlar söyleyecek, istediğim yere göndermeyecek, arkadaşlarımla görüştürmeyecek birisini hayatımda istemiyorum. Özgür ruhlu birisiyim. Kısıtlamalara gelemem ve kimsenin de beni kısıtlamasına izin veremem zaten. Hayatı birbirimize zindan etmenin bir anlamı yok. Sonuçta kimse kimsenin sahibi değil. Köle hayatına gelemem. Benim giyindiklerime babam bile karışmıyorken  başkasının karışmasına kesinlikle izin veremem. Bu yüzden bana yazacak olan kişiler lütfen beni anlamaya çalışsın. Çünkü sizler de biliyorsunuz ki aynı şekilde kendi hayatlarınız kısıtlansın istemezsiniz.

Okulum bittiği zaman Antep’te yaşamayı istiyorum belki buraya yerleşebilirim. Gaziantep’i çok sevdim. Tabii önce beni buraya bağlayacak şeyleri bulmam gerekiyor. Bu sadece bir ilişkiden daha fazlası, arkadaşlıklarım, bir iş bulup çalışıp kendi paramı çıkartıyor olmam. Tabii ki bir ilişki de bunun için önemli bir etken. Paraya ihtiyacım yok çünkü zaten ailem her istediğim zaman para gönderip her istediğimi alıyorlar. Maddi durumumuz iyi. Ben burada hiç çalışmasam bile ailem bana bir ev alıp geçinebileceğim parayı bana verirler. Ama ben tabii ki böyle bir şey istemiyorum. Ailem tabii ki her zaman yanımda olur ama ben kendim çalışıp kendim kazanıp kendim bir şeyleri başarmak istiyorum. Hayatımı kendim kurmak ve sevgilim olacak kişinin tam anlamıyla beni ben olduğum için tercih etmesini istiyorum ailemin parası için değil.

Ben 168 cm boyunda 54 kg genç, fiziği düzgün bir kızım. Gaziantep’ de çevrem olmadığı için ve okullar kapalı olmasına rağmen Eskişehir’e dönmek istemediğimden burada arkadaş arıyorum. Buradan tanıştığım kişiyle zamanla önce flört ve sevgililik olarak ilişkimizi daha sonra belki evliliğe taşıyabiliriz. Ama tabi bunu yapabilmemiz için karşılıklı olarak anlaşabiliyor olmamız ve birbirimizi iyi tanımamız gerekiyor.

Gaziantep'te Üniversite Öğrencisi 26 Yaşında Dul Pelin
Gaziantep’te Üniversite Öğrencisi 26 Yaşında Dul Pelin

İsim : Pelin

Yaş : 26

Boy : 168

Kilo : 54

Sigara : Yok

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Gaziantep

Gaziantep’te Dul Bayanlarla ve Suriyelilerle Görüşme

Sesli Harita arkadaşlık ve evlilik sitesi, sizlerin aradığı ilişkiyi Gaziantep’te bulma imkanı sağlıyor. Sizlerde yalnızlıktan sıkıldıysanız ve aşkı aramalarınızda gösterdiğiniz çabalar her seferinde boşa çıktıysa, şimdi sıra gerçek aşkı, risksiz bir şekilde bulabileceğiniz Türkiye’nin en güncel sitesinde evlilik ve arkadaşlık sitesinde.

Sizlerde biliyorsunuz eğer ki bir kadınsanız, aşık olduğunuz erkekle konuşmaya çalıştığınız da, onun için fedakarlıklar yaptığınız da ülkemizin çoğu kesiminde var olan bu mahalle baskısı olarak adlandırdığımız, dedikodu ve arkadan konuşma gibi durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Tabii ki haklı olarak bunlarla karşılaşmamak adına aşktan ve aşık olduğunuz adamdan uzak duruyorsunuz. Ona bir adım atamadığınız için belki o da size yaklaşmaktan çekiniyor olabilir.

Artık Sesli Harita, bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyor. İstediğiniz şehirden bir beyle tanışmak istediğiniz zaman ona sadece mesaj atmanız yeterli. Yüz yüze olmayacağınız için sizi ayıplayacak hiç kimse de hayatınızda olmayacak. Sizler de bu sayede korkmadan aşkınızı arayabilirsiniz. Ee daha neyi bekliyorsunuz ? ☻

Gaziantepli Bayanlarla Whatsapp’tan Görüşme ve Tanışma

Hepinizin de bildiği gibi internet sitemiz whatsapp numaraları, facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarını paylaşımını kesinlikle zorunlu kılmıyor. Eğer ki sizler beğendiğiniz kişi ile whatsapp üzerinden görüşmeyi sürdürmek veya sosyal medya hesaplarından takip etmek istiyorsanız. İlanını beğendiğiniz kişiye bir mesaj bırakarak numaraları ve sosyal medya hesaplarını direkt olarak kendilerinden isteyebilirsiniz.

Bu görüşmeyi uygun bulacak ilan sahipleri sizinle sosyal medya hesaplarını ve whatsapp iletişim numaralarını sizinle paylaşacaktır. Sizlerde görüşmelerinizi ilerletip aradığınız ilişkiyi kurabilir; belki de ilan sahibiyle olumlu giden görüşmenizin sonucunda evlilik yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*