Aydın Dul Bayanlar

Aydın Kocasından Boşanmış Dul Güzel Bayanlar
Aydın Kocasından Boşanmış Dul Güzel Bayanlar

Aydın’da Evlenilecek Birini Arayan Dul Bir Kadınım ve Kısmetimi Bekliyorum….

Merhabalar ben Asude 37 yaşında dul bir kadınım. Daha önceki evliliğimi babamın zoruyla zengin birisi ile görücü usulü ile evlendirildim. Bense okul okumak üniversite mezunu olup bir yerde çalışmak istiyordum ve severek aşık olarak evlenmek istiyorum. Bu evliliğimden çocuk sahibi olamadım. Allah nasip etmedi kısmet değilmiş dedim bende her seferinde. Eşim beni bu yüzden terk etti ve ayrıldık. Hayatımı ondan aldığım nafaka ile geçiriyorum. Ama tabi sadece parayla hayatımı geçirmek değil gerçek aşkı yaşayıp bu hayatın bir köşesinden bir ucundan yakalamak istiyorum. Bende buradayım demek istiyorum. Ama bunun için gerçekten aradığım aşkı bulmam lazım. Bunu dışarıda da aramayı denedim fakat insanlar gerçekten çok kötüler. Onlara güvenmemem için ellerinden geleni yaptılar diyebilirim. Sürekli imalı imalı laflar kötü kötü bakışlar. Gerçekten insanlığın bittiğini düşünüyorum artık. Ama kalbim buna inanmamamı söylüyor çünkü duygusal birisiyim ve bu beni umutsuzluğa düşürüyor.

Ben bütün bu umutsuzlukları bir kenara bırakıp buraya geldim. Ve biliyorum ki ümitlerimi yeşertecek aşkı burada bulacağım. Aradığım kişinin daha önce evlenmiş veya evlenmemiş olmasını önemsemiyorum. Fakat eğer çocukları varsa onlara kendi çocuğum gibi davranacağımdan ve kendimi sevdireceğimden hiç şüpheniz olmasın. Yeter ki eşim benim yanımda olsun. Zamanlar çocuklar da beni sevecekler ben inanıyorum çünkü benim çocuğum olmadığı için bu çocuklar benim de evlatlarım olacak.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben artık hayatımı istediğim doğrultu da mutlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Eşimin işi ve evinin olması benim için çok önemli. Çünkü ben hem evimin hanımı olacağım. Hem de yarım kalan üniversite hayalimi tamamlamak istiyorum. Lisede başarılı bir öğrenciydim ve 3. sınıfta ailem beni okuldan aldılar. Ben şimdi liseyi açık öğretimden bitirerek üniversite sınavlarına hazırlanmak ve hukuk okumak istiyorum. Ben işte benim bu hayallerimde benim yanımda olacak beni anlayan iyi yürekli bir eş istiyorum. Beni tam olarak bu anlayışlı davranışları mutlu edecektir. Ve ben mutlu olduğum zaman çok fedakar bir insan oluyorum. Boğa burcu bir insan olduğum için duygusal birisiyim. Kin tutamıyorum birisine kızarsam sinirim bir gülümsemeyle geçiyor. Bu özelliğimi hem iyi hem kötü olarak görüyorum bilemiyorum. Kendimi en kısa şekilde böyle tanımlayabilirim. Umarım gönlüme göre birisini bulabilirim. Hayırlısı olsun bakalım.

Aydın Kocasından Boşanmış Dul Güzel Bayanlar
Aydın Kocasından Boşanmış Dul Güzel Bayanlar

İsim :  Asude

Yaş : 37

Boy : 155

Kilo : 57

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Aydın

Aydın’da Bulduğum Kadınlara Gerçekten Güvenebilir miyim?

2020 yılındayız ve maalesef ki yaşadığımız dünya da hepimiz insanlara güvenmekte zorluk çekebiliyoruz. Bunu belki aşmamız çok zor belki de imkansız. Ve dünya her geçen gün daha kötüye gidiyorken insanlara nasıl güvenebiliriz ki ?

Bu soruyu sormakta gerçekten haklısınız. Ancak sitemizin temeli güven esaslıdır. Kullanıcılarımızla tamamen güvene dayalı bir ilişkimiz vardır. Onların adaylarını bulabilmeleri ve insanlarla yalansız sırsız bir şekilde doğrudan iletişime geçip kendilerini gösterebilmeleri için fotoğraflı ilanlar istiyoruz. Bunun aksi kesinlikle mümkün değil, çünkü sitemizin tamamen şeffaf bir şekilde ilerlediğini insanların profillerinin gerçek olduğunu sizlere gösterip o aradığımız ve hasret kaldığımız güven ortamını yeniden sağlamaya çalışıyoruz.

Bundan ötürüdür ki sitemiz de görmüş olduğunuz Aydın ve ülkemizin geri kalanında ciddi ilişki arayan sevgili aradığını söyleyen bütün fotoğraflı ilanları gözünüz kapalı bir şekilde takip edebilirsiniz. Ve sizlerde aradığınız aşkı burada ki son derece güvenilir ve gerçek profillerde bulacaksınız.

Aydın’da Üniversite Öğrencisi Sevgili Bulabilir Miyim ?

Evet arkadaşlar Aydın’da üniversite okuyan fakat aradığı aşkı okulunda bulamayan bir çok bayan kullanıcı bulunmaktadır. Bu bayanlar sadece Aydın’da yaşayan değil başka illerden üniversite okumaya gelen 19 ila 26 yaşlarında bayanlar. Tabii ki üniversite okuyan daha ileri yaşlarda bayanlar da mevcut. Tabii ki içlerinde boşanmış ve okumaya devam eden bayanlar da var. Bu bayanlar okullarını okurken aynı anda aşk hayatlarını da kontrol altında tutup sevgilileri olmasını isteyen bayanlar.

Peki bu bayanlarla nasıl tanışabilirim ?

Aydın ilinde üniversite öğrencisi olan bekar bayanlarla tanışabilmeniz için profillerine girip onlara mesaj bırakarak sizleri görmelerini sağlamalısınız. Bunun için sürekli güncellenen ve yeni eklenen ilanları takip ederek, gönlünüze uygun doğru bayanı bulmak ve pes etmeden onunla iletişim kurmaya çalışarak onlarla tanışabilirsiniz.

Zaten bayan arkadaşlar sizin mesajınızı attığınız gibi görecekleri için size geri dönüş sağlamaları da o kadar kolay ve çabuk olacaktır. Zamanla onlarla tanışarak karşılıklı iyi ve güzel hislerde bulunacak ve birbirinizi daha yakından tanımak isteyeceksiniz. Bunun olabilmesi için bıkmadan aşkınızın peşinden koşmalısınız. Özellikte erkekler için söylüyorum çünkü ülkemizde ilk adım her zaman erkeklerden bekleniyor. Sizlerde bunu bildiğiniz ve farkında olduğunuz için vazgeçmeyeceksinizdir. Bu sayede tanışabilir ve mutlu olabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*