Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Aslan burcu erkeği ve İkizler burcu hanımı zodyaktaki en uyumlu burçlardan ikisidir. Her iki burç da açık fikirli, etkisinde bırakan ve mükemmel bir gülmece anlayışına haizdir. Bununla beraber, bu iki burcun hayata karşı değişik yaklaşımları vardır, bu da doğru biçimde ele alınmazsa onlar için bir çatışma deposu olabilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Aslan ve İkizler bireysellik, yaratıcılık, çekicilik ve tutku özelliklerini paylaşırlar.

Aslanlar ve İkizler oldukça toplumsal, yaratıcı ve çekici insanlardır. Ek olarak birbirlerine karşı duygularını ifade etmekten korkmayacak tutkulu aşıklardır. Aslan erkeğinin de kuvvetli bir bağımsızlık ihtiyacı vardır, bu da İkizler hanımı partneri tarafınca bir çocuk şeklinde işlem görmemesi gerektiği manasına gelir.

Bu iki burç arasındaki ilişki, para mevzuları yada kariyer seçimleri şeklinde birtakım mevzularda uzlaşmaya istekli olmaları halinde oldukça iyi yürüyebilir, sadece genel olarak bu eşleşme, her iki partnerin de işe yaraması için emek göstermesi halinde iyi netice vermesi ihtiyaç duyulan bir eşleşmedir

İkisi de oldukça sosyaldir.

Aslan Erkeği İkizler Kadını Uyumu

Aslan Erkeği İkizler Hanımı Uyumu

Hem İkizler hanımı hem de Aslan erkeği oldukça sosyaldir, sadece gene de kendilerine vakit ayırmaya gereksinimleri vardır. İkizler hanımı arkadaşları ve ailesiyle sosyalleşmeyi severken, Aslan erkeği de öteki insanlarla beraber olmaktan hoşlanır, sadece tekrardan enerji toplamak için yalnız kalmaya da ihtiyacı vardır. Yalnız kalmaktan korkmaz; belkide bunu tercih eder! İkizler burcu hanımı, çevresinde devamlı biri yoksa kendini rahatsız hissedebilir; yalnız hissetmemek veya sıkılmamak (veya her ikisini birden yaşamamak) için devamlı bir arkadaşlık ister.

Her iki burç da ilgi odağı olmayı sever ve mükemmel bir gülmece anlayışına haizdir.

  • Her iki burç da ilgi odağı olmayı sever ve mükemmel bir gülmece anlayışına haizdir.
  • Aslan erkekleri oldukça tutkulu, İkizler bayanları ise şefkatli ve eğlencelidir.
  • Aslan erkeği, iyi kalpli doğasına karşılık ilgi ihtiyacını takdir eden İkizler sevgilisine daha yumuşak tarafını gösterebilecektir.

Aslan burcu erkeği tutkulu ve coşkuludur.

Aslan burcu erkeği tutkulu ve coşkuluyken, İkizler burcu hanımı hayata karşı daha rahat bir yaklaşımı tercih eder. Aslan burcu erkeği daha direkt, İkizler burcu hanımı ise daha inceliklidir. Aslan burcu erkeği ilgi odağı olmayı severken, İkizler burcu hanımı arka planda kalmayı tercih eder.

Aslan burcu erkeği maceracı bir partnerden hoşlanırken, ikizler burcu hanımı istikrarlı ve güvenilir birini tercih eder.

İlişkinizin yürüyüp yürümeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz, zira Aslan erkekleri İkizler hanımlarından daha maceracı olma eğilimindedir. Sadece, şayet ikiniz de istiyorsanız beraber serüven dolu bir vakit geçirmemeniz için hiçbir niçin yoktur. Şayet bu partnerinizin ilgisini çekmiyorsa, o vakit macerayla ilgili duyguları zaman içinde sizinle daha rahat hale geldikçe değişebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

İkizler burcu bayanları Aslan burcuna gore daha istikrarlıdır sadece bu değişiklik istemedikleri manasına gelmez; aksine bir çok İkizler yeni deneyimlerden hoşlanır! Sadece onları Aslanlardan değişik kılan şey, gerektiğinde uyum sağlamalarının ne kadar basit olduğudur – adam meslektaşları şeklinde devamlı uyarılmaya gereksinim duymazlar (bu, birtakım insanların niçin İkizler kadınlarının bunaltan bulunduğunu söylediklerini açıklayabilir).

Aslan burcu erkeği maceracı bir partnerden hoşlanırken…

Bu yazımızda Aslan burcu erkeği İkizler burcu hanımı cinsel uyumluluğunu ele alacağız. Aslan erkeği, insanların çevresinde olmayı seven ve son derece çekici olabilen dışa dönük bir adamdır. Kendine ve kabiliyetlerine güvenir, bu da onu başkaları, bilhassa de hanımefendiler için oldukça çekici kılar!

İkizler hanımı tipik Aslan erkeğinden birazcık daha çekingen olabilir, sadece bununla beraber onu çekecek pek çok niteliğe haizdir: akıllı ve esprili (ki bu onun hoşuna gidecektir), iyi bir gülmece anlayışı var (ki bu onu güldürecektir) ve randevulara çıkmaktan minimum onun kadar (belkide daha çok) hoşlanıyor.

Aslan burcu erkeği ikizler burcu hanımı cinsel uyumluluk

Aslan Erkeği İkizler Kadını Cinsellik Uyumu

Aslan Erkeği İkizler Hanımı Cinsellik Uyumu

Gördüğünüz şeklinde, Aslan erkeği İkizler hanımı cinsel uyumu mükemmel bir eşleşmedir. İkiniz de oldukça tutkulu ve yaratıcısınız, bu sebepten yatakta birbirinizin arkadaşlığından keyif alabileceksiniz. Ek olarak ikiniz de oldukça sadıksınız, bu da ilişkinizin senelerce süreceği manasına geliyor!

İkili, zayıflıklarını telafi etmeye çalışmak yerine birbirlerinin kuvvetli yönlerine odaklanmaya karar verirse bu ilişki yürüyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*